دسته ها
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹

مدل های میز ناهار خوری تاشو با طراحی مدرن و جالب

  • ندا خوشرو
  • ۱۷ بهمن ۱۳۹۵
  • ۰

میز غذاخوری امروزه یکی از ضروری ترین وسایل در هر خانه ای است که دارای طرح ها و رنگ های مختلفی است؛ در ادامه این مطلب مدل میز ناهار خوری تاشو مدرن و شیک را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل میز ناهار خوری تاشو در انواع سایز های دو نفره و چهار نفره و شش نفره موجود است و این مدل میز برای خانه ها با متراژ کوچک می تواند انتخاب مناسبی باشد بهتر است طرح و رنگ میز غذا خوری با توجه به طرح و رنگ دیگر وسایل موجود در منزل انتخاب شود تا دکوراسیونی متفاوت در فضای منزل شما بوجود آید.

میز غذا خوری و میز تلویزیون و میز تلفن از کاربردی انواع وسایل در هر خانه ای هستند که اگر طرح و رنگ متفاوتی داشته باشند دکوراسیون منزل شما ایده آل تر به نظر می رسد.

میز ناهار خوری تاشو چوبی با طرح شیک و زیبا

مدل میز ناهار خوری تاشو با انواع طرح های جدید و متفاوت

میز تاشو ناهار خوری در انواع طرح های چوبی و فلزی وجود دارد که انتخاب طرح میز به سلیقه شخصی شما بستگی دارد؛ در ادامه تصاویری از انواع مدل میز ناهار خوری تاشو را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

میز ناهار خوری چوبی با طرح شیک و جدید

مدل میز چوبی ناهار خوری

امروزه اغلب افراد در خانه های کوچک آپارتمانی زندگی می کنند که در این خانه ها فضای کمی به آشپزخانه اختصاص داده می شود بنابراین اگر شما تمایل دارید که در فضای کوچک آشپزخانه از میز غذاخوری استفاده کنید مدل های میز ناهار خوری تاشو می توانند برایتان انتخاب مناسبی باشند و این مدل میز ها فضای کمتری را در منزل شما می گیرند. میزهای ناهار خوری تاشو در ابعاد مناسب و کوچک ساخته می شود و این مدل میز ها طراحی ظریف و کاربردی دارند.

میز ناهار خوری تاشو چوبی مدل میز ناهار خوری با طرح چوبی و متفاوت میز ناهار خوری چوبی شیک و متفاوت میز ناهار خوری چوبی مدل شیک و زیبا میز ناهار خوری میز ناهار خوری چوبی تاشو میز ناهار خوری با طرح تاشو مدل میز ناهار خوری با طرح چوبی و شیک میز ناهار خوری چوبی و زیبا میز غذاخوری تاشو میز ناهار خوری چوبی شیک و متفاوت

مدل های میز فلزی غذا خوری تاشو

مدل میز های ناهار خوری به شکل کشویی و تاشو بسته و باز می شوند و پس از باز شدن به صورت میزی کامل در می آیند در طراحی برخی از این مدل ها از کشو استفاده می شود که می توانید در کشوی میز چنگال و قاشق و دستمال سفره و چاقو و وسایلی از این قبیل را قرار دهید. میز های ناهار خوری تاشو فلزی زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و در برخی از این مدل میز ها از ترکیب چوب و فلز استفاده می شود.

  مدل میز ناهار خوری با طرح زیبا مدل میز ناهار خوری با طرح شیک و متفاوت مدل میز ناهار خوری فلزی میز ناهار چوبی شیک و زیبا مدل میز غذا خوری تاشو با طرح شیک و متفاوت میز غذا خوری چوبی با طرح شیک و جدید مدل میز ناهار خوری تاشو با طرح شیک و زیبا

مدل میز ناهار خوری تاشو دارای طراحی خاص و متفاوتی است و اغلب برای سالن غذا خوری و آشپزخانه با متراژ کوچک استفاده می شود و شما می توانید این مدل میز را در صورت لزوم باز کنید و از آن استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل های میز ناهای خوری کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.