دسته ها
پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

مدل دسته گل تابستانی عروس با دیزاین های جذاب

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۳ تیر ۱۴۰۳
  • ۰

دسته گل تابستانی دارای ایده های ویژه و جذابی بوده که با تلفیق رنگ های قرمز، بنفش، آبی و سفید ترکیب هایی زیبای بوده و شما برای دسته گل فرمالیته عروس نیز می توانید از آن ها استفاده کنید.

دسته گل تابستانی با ایده‌ های متنوع و جذاب برای عروس را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید. این نوع دسته گل‌ ها رنگارنگ بوده با استفاده از گل‌  های بهاری و تابستانی دیزاین می‌ شود. این دیزاین‌ ها متنوع و جذاب هستند.

دسته گل فصل برای عروسی

معرفی دسته گل تابستانی:

شما برای این دیزاین‌ ها می‌ توانید از گل‌ های ویژه فصل استفاده کنید. گل‌ های رنگارنگ با تم‌ های بنفش، صورتی، نارنجی که می‌ تواند ایده جذابی باشد. استفاده از گل‌ های آفتابگردان برای دسته گل‌ های عروس نیز ایده متنوعی بوده که قطعاً هیچ جایی ندیده‌ اید.

دسته گل جذاب

دسته گل رنگی عروس

استفاده از گل عروس در این دیزاین‌ ها نیز می تواند کاربردی باشد. گل عروس گل‌ های سفید و کوچکی بوده که در لابه لای گل‌ ها می‌ توانید استفاده کنید و دسته گل شما زیباتر دیده می‌ شود. ایده جذاب دیگر برای شما علاقه مندان ست کردن دسته گل با لباس بوده که متنوع و جذاب می‌ باشد.

جدیدترین دسته گل تابستان

  •  آرون گروپس

دسته گل دخترانه تابستان

انواع گل‌ های تابستانی:

گل‌های مخصوص فصل شامل گل‌های آفتابگردان بابونه ارکیده گل توری بوده که دیزاین‌های جذابی داشته و قطعاً یک دسته گل شیک را می‌توانید با آن داشته باشید.

دسته گل سفید

استفاده از دسته گل آبی تا بنفش نماد شکوه و آسایش برای یک دسته گل عروس که قطعاً رنگ متنوع و جذابی بوده و به شما پیشنهاد می‌ شود. دسته گل‌ هایی که با رنگ‌ های آبی کمرنگ دیزاین می‌ شود، بسیار مجلل هستند. این دسته گل‌ ها برای کلیپ‌ های فرمالیته شما ایده مناسبی هستند.

دسته گل فصل تابستان

گل تابستانی ویژه مجلس

دسته گل با گل تابستان

گل تابستانی بنفش

ترکیب گل‌ های زرشکی سفید و سیاه یک ترکیب فوق العاده دیگر بوده که به شما توصیه می‌ کنیم. شما می‌ توانید از گل‌ های رز با چنین ترکیب‌ هایی استفاده نمایید. گل‌ های وحشی که شامل گل‌ های وحشی و طبیعی هستند، برای دیزاین دسته گل عروس و فرمالیته بسیار مناسب می‌ باشند.

نمونه دسته گل تابستانه

رنگ‌ های پاستینی ترکیب فوق العاده و ترندی داشته که می‌ تواند پیشنهاد دیگر برای شما عزیزان باشد. انتخاب کلاسیک دیگر شما دسته گل عروس با رزهای سفید بوده که ترکیبی از گل‌ های عروس نیز در آن به کار رفته است. دسته گل عروس مصنوعی نیز دیزاین های جالبی داشته که مشاهده می کنید.

دسته گل شیک تابستانه

دسته گل عروس برای تابستان

گل تابستانی آبی

گل تابستانی برای عروس

انواع گل های تابستانی

دسته گل آفتابگردان عروس

گل‌ های اطلسی و اسطوخودوس نیز گل‌ های ویژه تابستان بوده که با عطر دلنشین خود مورد توجه است. شما می‌ توانید از این گل‌ها نیز برای دیزاین دسته گل‌های عروس استفاده کنید. گل اسطوخودوس یک گل بنفش و مجلل بوده که شاید کمتر در میان دسته گل‌ ها دیده باشید.

انواع دسته گل تابستانی عروس

مدل دسته گل تابستانی عروس

لیلیوم یک نوع گل با برگ‌ های باز بوده که ترکیب زیبایی در دسته گل شما دارد. انواع دیگر از گل‌ های شاه پسند گل زینیا نیز شامل گل‌ های تابستانی ویژه هستند که می‌ توانید برای دیزاین دستاوردهای خود استفاده کنید. دسته گل عروس با مدل های جذاب را در لینک مشاهده کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *