دسته ها
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

ایده های ساخت کاردستی حشرات با مقوا و کاغذ رنگی

  • منصوره رمضان زاده
  • ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • ۰

کاردستی ابزاری سرگرم کننده و آموزنده بوده که از طریق آن می توان موضوعات و چیز های مختلفی را به کودکان آموزش داده و دامنه اطلاعات آن ها را گسترش داد. ساخت کاردستی حشرات نیز یکی از این موارد بوده که ایده های متنوعی برای آن وجود داشته و والدین و مربیان می توانند از آن ها بهره مند شده و با الگوبرداری از نمونه های موردنظر هر مدل حشره ای که کودک دوست داشته را بسازند و او را بدین گونه خوش حال و سرگرم کنند.

از جمله انواع کاردستی های جالبی که کودکان علاقه زیادی به ساخت آن دارند کاردستی حشرات بوده که با استفاده از لوازم ساده و در دسترس و با کمترین هزینه می توان به ساخت مدل های مختلفی از آن ها پرداخت. والدین می توانند با مشارکت دادن کودک خود در زمان درست کردن این مدل کاردستی باعث تقویت مهارت های جسمی و فکری کودک و همینطور افزایش میزان خلاقیت و توانمندی او شوند و با استفاده از هنری که داشته حشره های زیبایی را بسازند و لذت ببرند. در همین زمینه تصمیم داریم در این مطلب به جهت الگوبرداری شما عزیزان مدل های متنوعی از این نوع کاردستی را به نمایش بگذاریم.

ایده های خلاقانه ساخت کاردستی حشرات

حشرات در واقع موجوداتی شگفت انگیز به حساب آمده که در بین کودکان بسیار محبوب و دوست داشتنی بوده چرا که اغلب بچه ها عاشق و طرفدار جانوران ریز می باشند از این رو والدین می توانند با ساخت یک مدل کاردستی به شکل حشره ای که فرزندشان دوست دارد باعث خوشحالی و سرگرمی وی شوند و هم از این طریق کودک از مزایا و فواید ساخت کاردستی به راحتی بهره مند خواهد شد.

کار های هنری کودکانه با طرح حشرات

کاردستی در واقع نوعی سرگرمی جالب برای بچه ها به حساب آمده که علاوه بر بالا بردن قدرت تخیل و خلاقیت سبب یادگیری یک سری مهارت های لازم نیز می گردد. این مدل کاردستی را می توانید با لوازم ساده ای همانند کاغذ، چوب، مقوا، شانه تخم مرغ و وسایل اضافه و دور ریختنی با ایده گرفتن از نمونه هایی که وجود داشته بر اساس سلیقه خود درست کنید.

انواع کار دست ساز به شکل حشره

در صورتی که فرزند شما به حشرات مختلف علاقه مند می باشد قطعا درست کردن انواع هنر دستی با تم حشرات می تواند سرگرمی خوب و جذابی برای او باشد. در حقیقت باید گفت عروسک های حشرات و کار های هنری به شکل این موجودات تا حدی با مزه و دوست داشتنی بوده که همواره اثری از آن ها در اتاق بچه ها دیده می شود.

در صورتی که کودک شما برای شناختن و آشنایی با انواع حشرات کنجکاو و علاقه مند می باشد می توانید با استفاده از وسایل مختلف حشره های گوناگونی را درست کنید و او را سرگرم نمایید. در ادامه نمونه های جذابی از انواع هنر دستی که به شکل حشره های مختلف بوده را برای مشاهده در اختیارتان قرار داده ایم.

انواع کار هنری کودکانه به شکل حشراتکار دست ساز با کاغذ رنگی به شکل کرم ابریشم

  •  آرون گروپس

انواع هنر دستی زیبا حشراتکاردستی جذاب زنبور با چوب بستنیمدل های خلاقانه کار هنری به شکل حشراتهنر دستی جذاب کودکانه با کاغذ به شکل پروانه  مدل های جذاب کاردستی حشراتکاردستی کودکانه ساده به شکل پروانه با نقاشی انگشتی و کاغذ رنگیکاردستی سنجاقک با کاغذ رنگیکار دست ساز ساده با کاغذ کشی و چوب به شکل کرم هنر دستی کودکانه با کاغذ رنگی به شکل پروانهانواع هنر دستی جالب به شکل حشراتهنر دستی خلاقانه با کاغذ رنگی و قاشق یکبار مصرفساخت پروانه کاغذی با تکه های کاغذ رنگیمدل های خاص کاردستی حشراتکار هنری به شکل پروانه با کاغذ و مقواهنر دستی ساده کودکانه به شکل پروانهکار هنری کودکانه به شکل حشره با نخ و رول دستمال کاغذی  کاردستی خلاقانه مگس با کاغذ و مقواهنر دستی کودکانه با کاموا و دکمه به شکل سنجاقکایده های متنوع ساخت کاردستی حشراتکار هنری به شکل حشره با فوم اکلیلی و پوم پومکاردستی کفشدوزک با کاغذ و چوب بستنیکار هنری با رول دستمال کاغذی به شکل حشرات کاردستی پروانه با نوار کاغذی رنگیکاردستی پروانه با کاغذ رنگی به صورت طرح دست
هنر دستی زیبا حشره پروانه با کاغذ رنگی و پوم پوم ایده های جالب ساخت کاردستی حشراتکاردستی جالب زنبور با رول دستمال کاغذیهنر دستی زیبا به شکل پروانه با کاغذ و کامواکاردستی خلاقانه حشره کفشدوزک با مقوای رنگیمدل های جالب هنر دستی به شکل حشرهاوریگامی پروانه در رنگ های مختلف مدل های مختلف هنر دستی به شکل حشرهکار هنری کودکانه به شکل کفشدوزکانواع هنر دستی جذاب به شکل حشره های مختلف کاردستی کفشدوزک با کاغذ رنگی و سیخ چوبیکاردستی حشرات با کاغذ و مقوا

تصاویری که ملاحظه نمودید مدل های زیبا و بی نظیری از انواع کاردستی حشرات بود که امیدواریم مورد توجه و رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد و بتوانید با بهره مندی از این ایده ها کار های هنری خلاقانه ای را به همراه فرزندتان بسازید و لذت ببرید. همینطور می توانید برای دیدن مدل های مختلف کاردستی مورچه و کاردستی کرم ابریشم بر روی لینک های موردنظر کلیک کرده و از این مطالب بازدید نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *