دسته ها
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸

اگر صورت کشیده و لاغر دارید از این مدل شینیون ها استفاده کنید

  • ندا خوشرو
  • 21 دسامبر 2016
  • ۰

شینیون یکی از تاثیرگذار ترین بخش آرایش در زیبایی و جذابیت چهره خانم ها است, در ادامه این مطلب انواع مدل شینیون برای صورت کشیده و لاغر را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد پسندتان قرار بگیرند.

یکی از دغدغه های بزرگ برای خانم ها انتخاب مدل شینیون زیبا برای فرم دادن به موهایشان است هر صورتی مدل مو و شینیون مخصوص به خود را دارد بنابراین بهتر است شما قبل از انتخاب مدل شینیون موهایتان فرم صورت خود را بشناسید سپس بر اساس فرم صورتتان شینیون مناسبی را انتخاب کنید. مدل های شینیون برای صورت کشیده و گرد و بیضی با یکدیگر متفاوت هستند.

راز داشتن چهره زیبا و جذاب در مجالس و مهمانی های مختلف انتخاب مناسب مدل شینیون و مدل آرایش صورت است شما می توانید با انتخاب شینیون و میکاپ مطابق با فرم صورت خود با چهره ای جذاب و متفاوت در مهمانی ها و مجالس مختلف حضور پیدا کنید.

مدل شینیون عروس برای صورت لاغر

انواع مدل شینیون برای صورت کشیده و لاغر

شینیون ها دارای مدل های متنوع و زیادی هستند و شما می توانید با توجه به فرم صورت خود مدل شینیون مو جدید و مناسبی برای آرایش موهای خود انتخاب کنید. اگر صورت شما لاغر و کشیده است بهتر است همه موهایتان را بالای سر خود جمع نکنید زیرا کشیدگی صورت شما بیشتر به نظر می رسد. بهتر است موهای قسمت جلو سر خود را به صورت چتری روی صورتتان بریزید تا کشیدگی صورت شما کمتر دیده شود.

مدل های شینیون برای صورت کشیده و لاغر مدل شینیون مخصوص برای صورت لاغر
خانم ها با صورت کشیده و لاغر و پیشانی بلند بهتر است چتری های خود را به صورت زیبایی فرم دهند و تا بالای چشم هایشان را با کمک چتری بپوشانند.
برای اینکه صورت های کشیده گرد و پهن تر به نظر برسند بهتر است از مدل فرق وسط و یا فرق کج برای جلوی موهای خود استفاده کنید.
مدل شینیون فر برای خانم ها با صورت کشیده می تواند ایده آل و مناسب تر باشد زیرا این مدل موها صورت شما را پرتر نشان می دهند.

مدل شینیون زنانه برای صورت لاغر مدل شینیون فر برای صورت کشیده
در ادامه انواع مدل شینیون برای صورت کشیده و باریک را ملاحظه خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند.

   مدل شینیون جدید شینیون زیبا و جدید برای صورت لاغر مدل های زیبا و جدید شینیون برای صورت باریک مدل شینیون برای صورت کشیده و لاغر انواع مدل های زیبا شینیون برای صورت کشیده مدل های جذاب شینیون برای صورت کشیده   مدل های زیبا و متفاوت شینیون مدل های زیبا شینیون برای صورت لاغر مدل شینیون زیبا برای صورت لاغر مدل شینیون عروس مدل شینیون گل برای صورت کشیده مدل شینیون بسته برای صورت کشیده مدل های زیبا و متنوع شینیون مدل آرایش مو زیبا و جدید مدل شینیون بسته مدل آرایش موی بسته مدل شینیون عروس برای صورت کشیده و لاغر شینیون برای صورت کشیده

در این مطلب انواع مدل شینیون برای صورت لاغر و کشیده را مشاهده کردید شما می توانید با الگوبرداری از این مدل ها آرایش موی زیبا و متفاوتی را که با فرم صورتتان مطابقت و همخوانی دارد برای موهای خود انتخاب کنید. برای مشاهده انواع مدل های آرایش مو به بخش شینیون مراجعه کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.