دسته ها
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳
دکتر عطا الله حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

زیبایی در زندگی فردی و اجتماعی بسیار تاثیر گذار است و همچنین می تواند عاملی برای افزایش اعتماد به نفس در زمینه های مختلف گردد. از این رو بسیاری از افراد در پی برطرف کردن نقص های ظاهری خود هستند تا بتوانند زیباتر به نظر برسند. بسیاری از نقص ها به راحتی قابل درمان می باشند.

انتخاب فوق تخصص جراحی پلاستیک با سابقه و مطمئن برای انجام انواع تغییرات ظاهری جهت زیبایی، بسیار مهم می باشد. دکتر عطا الله حیدری از جمله پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند که با سال ها سابقه جراحی موفق می توانند به شما در زمینه های مختلف جهت انواع جراحی زیبایی یاری برسانند.

 

دکتر عطا الله حیدری

فوق تخصص جراحی پلاستیک

عضو انجمن جراحان پلاستیک

عضو انجمن جراحان دست کشور

بیش از ده سال سابقه موفق در انواع جراحی زیبایی

تماس با مطب دکتر عطا حیدری جهت دریافت نوبت و مشاوره رایگان

ساعت تماس ۹ صبح تا ۱۰ شب

۰۲۱-۸۶۰۸۱۷۶۹

۰۹۱۲۲۷۲۳۷۴۲


جهت دریافت مشاوره تلگرامی کلیک کنید

آدرس مطلب دکتر حیدری

خیابان ولیعصر – نرسیده به توانیر – نبش بلوار بخشندگان، پایینتر از بیمارستان دی، ساختمان مدیکو سنتر، طبقه سوم، واحد ۳۰۴

دکتر عطا حیدری در زمینه های زیر فعالیت می کنند

جراحی بینی
پروتز سینه
لیفت صورت
لیپوماتیک
لیپوساکشن
پروتز باسن
جراحی زیبایی پلک
جراحی بینی

جراحی بینی در صورتی که اندازه بینی خارج از فرم تعریف شده باشد و شکل زیبایی نداشته باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. دکتر حیدری از متخصصان جراحی پلاستیک می باشد که در این زمینه به تجربیات فراوان دست یافته و فعالیت های قابل توجهی داشته است.

نکات مهم در زمینه جراحی بینی

مسلماً تکنیک های به کار گرفته شده در جراحی بینی گوشتی و استخوانی یکسان نمی باشد. در نوع گوشتی بیشترین وقت جراح صرف کاهش پهنای بینی و تقویت غضروف بینی می گردد. سبک جراحی در این بینی بسیار خاص است و به همین دلیل مهارت و تخصص بالایی را می طلبد. در بینی های استخوانی با تغییر در ساختار استخوانی، فرم زیبایی برای بینی به وجود می آورند. بیشترین مشکلات بینی استخوانی به قوز و برآمدگی روی بینی مربوط می شود که به راحتی قابل حذف کردن است.

پروتز سینه

پروتز سینه به منظور برجسته سازی سینه و جبران حجم از دست رفته سینه انجام می شود.

انواع پروتز سینه

برای این کار از پروتزهای مختلف استفاده می شود. دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک از پروتز سینه آب نمکی و سیلیکونی استفاده می کند. نتایج بررسی های اولیه پزشک نشان می دهد که چه پروتزی باید در جراحی استفاده شود.

پروتزهای آب نمکی: این پروتز از محلول آب و نمک استریل پر شده است. این محلول به شکل طبیعی در بدن وجود دارد. اگر این پروتز به دلیل ضربه دچار پارگی گردد، محلول پروتز به طور طبیعی به بدن جذب خواهد شد. این نوع پروتز در افراد زیر ۱۸ سال استفاده نمی شود.

پروتزهای سیلیکونی: این پروتزها از ژل سیلیکونی ساخته شده اند و ظاهری طبیعی دارند. دکتر حیدری قبل از این جراحی، اقدامات لازم از جمله آزمایشات را انجام می دهد و حتماً باید ماموگرافی لازم انجام شده باشد.

لیفت صورت

بیشترین افراد متقاضی این جراحی، افراد میانسال می باشند که درصدد جبران افتادگی پوست هستند. نتایج این جراحی بلند مدت بوده و تا چندین سال شما را جوان می کند. دکتر حیدری در این زمینه مهارت و تجربه لازم را داشته و دوره های لازم را گذرانده است.

چگونگی انجام لیفت

در این جراحی بی هوشی انجام می شود و آن گاه برش هایی متناسب با ماهیت پوست ایجاد می گردد. این برش ها معمولاً در خط رویش مو یا پشت خط رویش مو در شقیقه ها ایجاد می شوند و در قسمت انتهایی پوست جمجمه بعد از چرخیدن دور گوش اتمام می یابند. در روش مینی لیفت برش های کمی بر روی پوست ایجاد و این برش ها به سرعت بهبود می یابند. در لیفت با نخ نیز از برش های کوچک بر بالای گوش استفاده می گردد. این نخ ها با بدن سازگارند و از نوع پلی پروپیلن می باشند.

لیپوماتیک

این جراحی به شکل سرپایی انجام می گردد و چربی ها در آن به شکل موضعی از بدن خارج می شوند. نخست مجل جمع شدن چربی و وارد شدن لوله کانولا توسط پزشک مارک می شود. بعد از نشانه گذاری بیمار به صورت نیمه بی هوش یا بی هوشی عمومی جراحی انجام می شود. شکاف های بسیار ریز در چند نقطه ایجاد و لوله کانولا از طریق همین سوراخ های ریز وارد بافت چربی خواهد شد و در ادامه حرکات لرزشی و چرخشی، بافت چربی را تخریب می کنند و آن گاه چربی از بدن بیرون رانده می شود.

مناطق پهلو و شکم بیش از سایر نقاط تحت لیپوماتیک قرار می گیرد. با یک جلسه می توان چربی های این قسمت را خارج ساخت و ظاهری زیبا پدید آورد.

لیپوساکشن

لیپوساکشن یا چربی کشی از جمله جراحی هایی است که به منظور زیبایی انجام می شود. برای برطرف کردن توده های چربی از یک دستگاه مکنده و یک لوله توخالی استفاده می شود. این چربی کشی در نواحی مانند ران، باسن، بازو، شکم، چانه و بغل پا انجام می شود. این چربی کشی با وسیله مکنده و با سوراخ های کوچک انجام می گیرد. معمولاً از لیپوساکشن برای کم کردن چربی بعضی از قسمت های بدن استفاده می شود(چاقی موضعی) و در واقع برای افراد چاق استفاده نمی شود. با این روش می توان حدود ۷ کیلوگرم چربی خارج کرد.

تفاوت لیپوساکشن با لیپوماتیک

در لیپوماتیک با حرکات ارتعاشی، بافت چربی تخریب و از طریق لوله جای گذاری شده به بیرون رانده می شود اما در لیپوساکشن، متخصص با لوله جای گذاری شده به چربی ضربه می زند تا چربی تخریب و خارج شود.

پروتز باسن

پروتز باسن بعد از پیدایش پروتز لب و سینه مورد بررسی قرار گرفت. در این جراحی، شما دارای باسن خوش فرم و برجسته خواهید شد. افرادی که تمایل به بزرگ کردن باسن دارند، باید لیفت یا پروتز باسن انجام دهند. لایه ای سیلیکونی در پروتز باسن به کار رفته و دارای جنسی منعطف و طبیعی مانند خود باسن است. بهتر است قبل از اقدام به این عمل جراحی، راهنمایی و مشاوره های لازم برای آن را دریافت کنید.

این عمل با هدف برطرف کردن افتادگی شکم و زیبایی و کوچک کردن آن انجام می گیرد. این جراحی برای افرادی دارای شکم های شل و وارفته و بزرگ، مناسب می باشد.برش های ایجادی بنا به میزان چربی استخراجی، مقدار قوی بودن عضلات شکم و میزان افتادگی پوست متفاوت خواهد بود. در  ابدومینوپلاستی کلاسیک یک برش در قسمت تحتانی شکم ایجاد و یک برش برای آزاد کردن ناف از بافت اطراف شکم در اطراف ناف زده می شود. در ابدومینوپلاستی کلاسیک، حجم بسیاری از چربی خارج می شود. در جراحی مینوپلاستی تنها در قسمت تحتانی شکم برش ایجاد شده و نیازی به برش اطراف ناف ندارید.
جراحی زیبایی پلک
از مهم ترین جراحی هایی که باعث تغییرات زیادی در صورت می شود، جراحی پلک می باشد. همان طور که می دانید اطراف چشم و پلک ها زودتر از نواحی دیگر صورت چروک می شوند و سن ما را نشان می دهند. برای جبران افتادگی پلک، برطرف کردن پف چشم و پلک و حذف پوست اضافی بالای چشم باید از بلفاروپلاستی یا جراحی پلک استفاده کرد. البته قبل از اقدام به جراحی، باید از علت پف چشم مطلع شد تا در صورت نیاز عمل جراحی انجام شود. این جراحی بسیار کاربردی است و زمانی که فرد دارای مشکلات بینایی و کاهش دید به دلیل افتادگی پلک شده، به خوبی وارد عمل می شود. با این روش می توان به راحتی پلک اضافی روی پلک را حذف کرد تا چهره زیباتر به نظر برسد.
۰
+
تعداد جراحی های زیبایی دکتر حیدری
۰
%
درصد رضایت مشتریان

مشتریان بعد از جراحی زیبایی چه نظری دارند؟

من از جراحی زیبایی توسط دکتر عطا حیدری بسیار راضی هستم. بهره بردن از تخصص ایشون رو به تمام کسانی که قصد دارند ظاهری زیباتر داشته باشند پیشنهاد می کنم

الهه مهدوی
شش ماه پس از عمل زیبایی
با وجود نقص در بینی ام به خاطر ترس از عمل جراحی بینی و نتیجه کار، انجام عمل زیبایی رو به تعویق می انداختم . اما با توصیه یکی از دوستان به دکتر حیدری اعتماد کردم. و خوشبختانه از نتیجه نهایی بسیار رضایت دارم.

مهدی مقدم
۳ ماه پس از جراحی زیبایی

ویدئو نظر مشتریان چند ماه پس از عمل زیبایی توسط دکتر عطاالله حیدری

برخی از نمونه جراحی های زیبایی توسط دکتر عطاالله حیدری

 

 

 

 

تماس با مطب دکتر عطا حیدری و دریافت مشاوره رایگان

ساعت تماس ۹ صبح تا ۱۰ شب

۰۲۱-۸۶۰۸۱۷۶۹

۰۹۱۲۲۷۲۳۷۴۲


جهت دریافت نوبت و مشاوره تلگرامی کلیک کنید


صفحه دکتر حیدری در اینستاگرام


ورود به وبسایت دکتر عطاالله حیدری

پرسش و پاسخ از دکتر عطاالله حیدری

لیلا: سلام من دو بار عمل کردم الان بینیم هی ورم میکنه خوب نمیشه دکترم میگه از حساسیت من یکمی حساسیت فصلی دارم الان یک سال و نیم عمل کردم

دکتر عطاالله حیدری:

سلام ورم های گاه گاهی میتونه خودش باعث تورم بینی بشه که برای تایید ان یکسری تست های الرژیک مثل pin prik هست که در صورت تایید ان درمان غیر جراحی دارد ولی در صورت رد علل الرژیک باید بفکر مسایل دیگری مثل ادم های بعد راینوپلاستی ، واکنش به نخ، التهاب گهگاهی غضروف، مسایل ایمنی،.. بود که هر کدام تشخیص و درمان خودش رو داره .با تشکر
فرحناز جعفری : بینی گوشتی دارم خیلی دوس دارم عمل کنم ولی هزینشه واسم سنگینه واز عمل بینی بعداز عمل میترسم مشکل داشته باشم
سلام بینی گوشتی تکنیک های خاص خود رو داره و در صورت اجرای روش مناسب بخوبی جواب میده، میتونید برای دیدن بینی های گرشتی ایستاگرام اینجانب رو ببینید ، تاکید میکنم در حال حاضر مشکل جراحی بینی های گوشتی با روش های جدی حل شده هست ، برای اطهار نظر دقیق تر لطفا عکس های خود رو در تلگرام یا واتس اپ ارسال کنید:٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧برای هماهنگی بیشتر با این شماره تماس بگیرید: ٨۶٠٨١٧۶٩-٠٢١
بهار: باسلام وعرض ادب بینی گوشتی دارم واصلا دوسش ندارم ضمن اینکه وحشتناک از عمل میترسم چون ازش تعریفهایی خوبی نشنیدم دویتدارم ببینید و نظر بدین ک اگه جای من باشی حاضر ب این عمل میشید یانه؟؟!واقعا لازمه ؟
سلام لطفا جهت نظر دهی بهتر عکس هایتان رو تلگرام کنید٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧برای هماهنگی ٨۶٠٨١٧۶٩-٠٢١
گلسا: سلام جناب دکتر حیدری. ۳۹ سالمه سورتم بشدت چروک داره خصوصا دور چشمم و پبکمرهم افتاده، خیلی ها این موضوع رو بهم گفتن، بهمین دلیل خیلی غصه میخورم، چه عملی رو بایستی انجام بدم.ممنون
سلام لطفا عکساتون رو به این شماره بفرستید تا نظر دقیق داده شود٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧هماهنگی ٨۶٠٨١٧۶٩
موسوی: هزینه عمل بینی چقد است..
سلام لطفا عکساتون رو دقیق در تلگرام یا واتس اپ بفرستید
فاطمه: سلام آقای دکتر ۴۷ سال دارم نصف صورتم همانژیوم داره ومیدونید مادرزایی وقرمز رنگ هست خواستم بدونم آیا با جراحی پلاستیک درمان میشه یا نه چون ۱۵ جلسه هم لیزر کردم واز اون کبودی اولیش یه مقدار در آومده اما بیشتر از همه ورم یک طرفه لبم آزارم میده ممنون میشم راهنماییم کنید منتظر پاسختون هستم

دکتر عطا حیدری: سلام لطفا عکساتون رو تلگرام کنید

٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧
مجتبی رازانی: دماقم خیلی خرابه هم کچه درازه هم قوز داره خدایی جدی میگم اصلا خودش یه پروژست خیلی خنده داره فکر کنم خدا موقعه درست کردن دماقم خوابش گرفته بود

دکتر حیدری:

سلام لطفا عکس های بینیتون رو به این شماره تلگرام یا واتس اپ کنید٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧
زهرا : سلام من دماغم گوشتی و بلند میخواستم هزینه عمل روبدونم

دکتر عطا الله حیدری:

سلام لطفا عکساتون رو تلگرام کنید تا نظر بدیم٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧
چمن علی: سلام خسته نباش دکترصاحب مخوام صورت من موهای زیاد دارد مکمل پاک شودچندمصرف میشه

دکتر عطا حیدری: سلام ممکنه توضیح بیشتری بدین؟

مختاری: باعرض سلام خانمی ۴۶ساله هستم پوست صورتم کمی افتادگی داره میخاستم بدونم چه راهکاری برای رفعش بهتره وسوال دیگرم این است که سه تا سزارین اتجام دادم و شکمم افتادگی دارد چه راهکاری برای رفعش بهتر است لیپوماتیک یا لیپوساکشن یا جراحی ؟ ممنون میشم جواب بدید

دکتر عطا حیدری:

سلاملطفا عکس دقیق از صورتتون ازسال بفرمایید تا مشاوره دقیق داده شود٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧٠٩١٢٣١۵٢٣٧٣
سارا: سلام خدا قوت من ۴۷ سالم یکدوره لاغر کردم صورتم خیلی افتاده و چروک زیادی پیدا کرده شما نظرتون چیه و هزینه هر کاری که شما میفرمایید چقدراست

دکتر عطا حیدری :

سلام  لطف بفرمایید عکس کامل صورتتون رو تلگرام یا واتس اپ بفرمایید٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧
ملیحه: با سلام بینی من انحراف شدید داره هزینه عمل چقدر میشه
سلام با عمل زیبایی و بدون زیبایی ؟ انحراف تنها میخواهید عمل کنید؟
زهرا :سلام من دماغم گوشتی و بلند میخواستم هزینه عمل روبدونم
سلام لطفا عکساتون رو به این شماره تلگرام کنید٠٩٣٣٠٩٣٠٧
ب ش : سلام آقای دکتر خوبی خسته نباشی صورت من جای جوش داره چکار باید کرد ک خوب و زیبا شه وچرب هم هس یه پیشنهادی بدین ک زیبا شه با تشکر
سلاملطفا عکساتون رو برای نظر دادن بفرستید٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧
سپهر: سلام ایابرای سوختگی های قدیمی هم کاری انجام میدن یانه؟؟؟

دکتر عطا الله حیدری:

سلام بله حتما، برای سوختگی های مزمن و قدیمی راه کار های زیادی هست.لطفا عکس های مربوط به سوختگی تلگرام شود تا تصمیم صحیح گرفته شود٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧
لیلا: سلام خسته نباشید…دماغم گوشتیه وخیلی هم دوست دارم عمل کنم ولی میترسم پشیمون بشم میشه راهنمایی کنید هزینه رو هم بگید؟

دکتر عطاالله حیدری:

سلام برای بینی های گوشتی هم عمل های مخصوص خودشون هست، برای راهنمایی لطفا عکساتون رو تلگرام کنید:٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠
مهدیار حیدریان: باسلام.من فیلم های کسایی که جراحی کرده بودن رو دیدم بینی اا خیلی تابلو بود ک عمل شدن.من بینیم خوبه فقط یک قوزکوچیک داره آیا امکانش هست فقط اون از بین بره وطبیعی باشه جوری ک کیی دید ب ندرت متوجه شه بینی جراحی شده است.باتشکرمنتظر جوابتونم

دکتر عطاالله حیدری: سلام خواهش میکنم

لطفا عکساتون رو در تلگرام بفرستید:٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧برای وقت مشاوره با این شماره هماهنگ کنید:٠٩١٢٢٧٢٣٧۴٢٨۶٠٨١٧۶٩
سمیرا: سلام.هزینه عمل جراحی بینی استخوانی که انحراف وقوز کمی داره چقده؟معمولا انحراف بازگشت پذیره؟چرا؟ایا شما هم موردی داشتیدکه برگرده انحراف بینیش؟متشکرم

دکتر عطا حیدری:

سلام انحراف اگه خیلی شدید باشه ١٠ درصد احتمال بازگشت داره با انجام یکسری تکنیک های جراحی احتمال بازگشت خیلی کم هست، بله ١-٢ مورد داشتم که البته انحراف قبل عمل خیلی شدی بوده هست ولی در مجوع در بینی های استخوانی نتایج اکثرا عالی بودهعکساتون رو به این شماره تلگرام کنید٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧
م.احمدی: سلام خسته نباشی اقای دکترمیخواستم سوال کنم هزینه تزریق زل چنده برای صورت بعدزمان ماندگاریش چقدر هستش

دکتر عطا حیدری:

سلام بستگی به مقدار و نوع ژل مصرفی داردلطفا عکساتون رو تلگرام یا واتس اپ کنید٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧
مریم: سن۳۳، جوش صورت ومنافظ باز صورت راچطور میتوان درمان کرد منظورم درمان دائمی است درمان دارویی زیاد امتحان کردم

دکتر عطا حیدری:

سلام لطفا عکس ها رو تلگرام کنید
زینب پور فضیلت: سلام و خسته نباشید من برای عمل زیبایی بینی میخاستم بپرسم چقدر هزینه داره بعدم اینکه بینی استخوانی بعد از عمل کبودی داره روی صورت یا نه بعد بیهوشی چند ساعت طول میکشه

دکتر عطا حیدری:

سلام ابتدا باید عکساتون رو ببینیم تا اظهار نظر کنم، لطفا عکساتون رو به این شماره تلگرام یا واتس اپ کنید٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧ وقت مشاوره: ٨۶٠٨١٧۶٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧۴٢طول عمل ٢ ساعت هست درصورتیکه عمل بدرستی انجام بشه احتمال کبودی خیلی ناچیز هست
مهدی پناه: لیفت صورت با چه قیمتی انجام میدید ؟ مدت زمانی که شخص باید استراحت کنه تا خوب بشه چقدره؟ آیا میشه لیفت انجام بشه ولی تا زمان خوب شدن کسی متوجه نشه از لحاظ ظاهری ؟ ممنون میشم جواب بدید

دکتر عطا حیدری:

سلاملیفت صورت معمولا با لیفت گردن، و پیشانی همراه هست و بستگی داره کار های همراه نیاز هست یا نه برای اظهار نظر به این شماره عکساتون رو تلگرام یا واتس اپ کنید؛ ٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧وقت مشاوره: ٨۶٠٨١٧۶٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧۴٢
نرگس: سلام اقای حیدری من میخوام عمل زیبایی انجام بدم روبینی میشه لطفا راهنماییم کنید قبل از عمل
دکتر عطا حیدری: سلام  ابتدا باید عکس های طبی اتلیه ای بگیرید، وضعیت تنفسی شما مشخص بشه، لطفا چند عکس از بینی به این شماره تلگرام یا واتس اپ بفرمایید
م. برخوردار: سلام درمورد عمل پلک پایین گفتن که ساک چربیه ایا میشه عمل کرد وهزینه عمل حدودا چقدر میشه؟
دکتر عطا حیدری: سلام لطفا عکس های خود رو به این شماره تلگرام بفرمایید تا توضیح بیشتری داده شود٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧، برای مشاوره با این شماره هماهنگ بفرمایید ٠٢١-٨۶٠٨١٧۶٩٠٩١٢٢٧٢٣٧۴٢
عباس: با سلام…سوختگی بازو داریم..خواستم ببینم با عمل جراحی پلاستیک تقریبا چقدر هزینه داره…البته دو جلسه لیزر داشته …سوختگی زمان بچگی بوده..و آیا با پماد و کرم قابل درمان هست؟
دکتر عطا حیدری: سلام برای اظهار نظر نیاز به دیدن شما و یا عکساتون هست، لطفا عکساتون رو به این شماره تلگرام یا واتس اپ کنید ٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧یا وقت مشاوره ٠٢١-٨۶٠٨١٧۶٩٠٩١٢٢٧٢٣٧۴٢
زهرا اکبری: بینی من گوشتیه فقط میخوام یه ذره جمع بشه أیا باتزریق میشه؟؟؟
دکتر عطا حیدری: سلام در خیلی موارد میشه برای پاسخ لطفا عکساتون رو به این شماره تلگرام یا واتس اپ کنید٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧وقت مشاوره: ٨۶٠٨١٧۶٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧۴٢
اعظم محمدی: سلام عرض میکنم اقای دکتر سوال بنده اینه ک بینی های گوشتی چند درصد جراحی موفقیت امیزی دارند ممنون میشم جوابمو بدید
دکتر عطا حیدری: سلام بینی گوشتی اگه با روش درست و علمی عمل بشن در بسیاری موارد درصد موفقیت بالاست، لطفا عکس های خود رو به این شماره تلگرام یا واتس اپ کنید:٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧

وقت مشاوره: ٨۶٠٨١٧۶٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧۴٢

فاطمه مهری: سلام اقای دکترمن یه دماغ گوشتی دارم اصلا ازمدلش خوشم نمیاد هزینع عمل چقدره؟

دکتر عطا حیدری: سلام برای نظر دادن نیاز به دیدن عمس های شماست لطفا عکساتون رو به این شماره تلگرام یا واتس اپ کنید:٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧

وقت مشاوره: ٨۶٠٨١٧۶٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧۴٢

ز.زارعی: باسلام هزینه عمل زیبایی بینی چقده ایا بینی استخوانی بهتر است یا گوشتی باتشکرخیلی دوست دارم عمل بینی کنم ولی هزینش خیلی بالاس

دکتر عطا حیدری:

سلام همه بینی ها اگه با روش درست عمل بشه در نوع خودش نتیجه خوبی میگیرن برای اطهار نظر به این شماره عکساتون رو واتس اپ یا تلگرام کنید

وقت مشاوره: ٨۶٠٨١٧۶٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧۴٢

بهاری: سلام و خسته نباشی به آقای دکتر حیدری شما تزریق چربی صورت هم انجام میدید؟ آیا عوارض نداره؟ تزریق چربی چند وقت تو صو رت ماندگاری داره هزینه اش چند؟ با تشکر فراوان

دکتر عطا حیدری:

سلام ممنونتزریق چربی عمل بسیار safe و مفیدی هست و باعث جوانسازی پوست میشه در سال ۴٠ درصد باقی میمونه برای اظهار نظر بیشتر عکساتون رو به این شماره واتس اپ یا تلگرام کتید:٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧

وقت مشاوره: ٨۶٠٨١٧۶٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧۴٢

نازی: من دوست دارم دماغم عمل کنم اما مشکل مالی دارم میتونم اقساطی انجام بدم؟
سلام باید حضوری صحبت کنیم

وقت مشاوره: ٨۶٠٨١٧۶٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧۴٢

مریم فتحعلی: سلام اقای دکتر من خانم سی ونه ساله هستم از کوچکی صورتم سوخته الان بچه هام بزگتر شدن دوست دارم صورتم درست کنم ولی از مالی زیادخوب نیستم به نظر شما بانخ بکشم کمتر دیده بشه کمی راهنماییم کنید مرسی
سلام برای نظر دادن لطفا عکساتون رو به این شماره تلگرام یا واتس اپ کنید:٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧

وقت مشاوره: ٨۶٠٨١٧۶٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧۴٢

نرگس حیدری: سلام من مو پیشونیم زیاد نداره باید بیام پیش شما
دکتر عطا حیدری: سلام تشریف بیارید در خدمتم

وقت مشاوره: ٨۶٠٨١٧۶٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧۴٢

منظر موسوی: سلام خدمت دکتر عزیز خسته نباشی من جزبیماران خاص هستم بینیم هم مشکل دارمیخوام عمل کنم آیامشکلی برام پیش نمیاد دوما طول درمانش چقدر اگه هم زحمتی نیست هزینه عمل چقدر میشه ممنون میشم اگه جواب بدید درضمن من پیوند کلیه ۴سال پیش انجام دادم

دکتر عطا حیدری: سلام چه عملی؟

وقت مشاوره: ٨۶٠٨١٧۶٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧۴٢

محمد عباسفرد: هزینه عمل زیبایی بینی چقدراست؟

دکتر عطاالله حیدری: سلام لطفا برای اظهار نظر دقیق عکس هاتون رو به این شماره تلگرام یا واتس اپ کنید

٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧
پروین: من ۵۷ سالمه افتادگی در قسمت پایین صورت پیدا کردم و این منو ناراحت میکنه از نظر ظاهری سوالم اینه نهایت هزینه ای که برای من داره چند است …

دکتر عطا الله حیدری:

سلام لطفا عکساتون رو به این شماره نلگرام یا واتس اپ کنید :٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧

از طریق فرم زیر سوالاتتان را از دکتر عطا الله حیدری بپرسید و در همین صفحه پاسخ تان را دریافت کنید