در این مطلب انواع مدل آرایش دانشجویی ملایم و ساده را برای انواع فرم های مختلف صورت در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

امروزه سن آرایش صورت پایین آمده است و اغلب دختران جوان با سن پایین تمایل دارند برای زیبایی و جذابیت بیشتر چهره خود از آرایش صورت استفاده کنند. آرایش دانشجویی از انواع آرایش های مناسب برای مکان های اداری مختلف نظیر دانشگاه است و شما می توانید با کمک این مدل آرایش ها تغییرات جزئی را در صورت خود بوجود آورید.

اگر شما تمایل دارید در محیط های اداری مانند دانشگاه ها آرایش صورت داشته باشید بهتر است از مدل آرایش  ملایم و آرایش لایت استفاده کنید. آرایش صورت برای دانشگاه باید ساده و ملایم باشد و چهره طبیعی و دخترانه شما را حفظ کند.

آرایش زیبا و متفاوت دانشجویی

مدل آرایش دانشجویی ساده و جذاب برای انواع فرم های مختلف صورت

یکی از مهم ترین مراحل میکاپ صورت استفاده از کرم پودر است بهتر است دختران جوان برای پوشاندن لکه ها و جای جوش های صورتشان از ضد آفتاب های مخصوص پوست که حاوی مقداری کرم پودر هستند استفاده کنند. کرم پودر ها و پنکیک های صورت باعث شل شدن پوست و پیری زودرس می شوند بنابراین بهتر است برای آرایش صورت خود و پوشاندن لکه ها و جوش های صورتتان از آن ها دوری کنید. بعد از پوشاندن عیب های صورت با کمک ضد آفتاب نوبت به آرایش چشم ها می رسد. بهتر است برای آرایش چشم در دوران دانشجویی از ریمل های بدون خرده مژه و معمولی استفاده کنید.

مدل آرایش دانشجویی مدل آرایش ملایم آرایش لایت دخترانه آرایش دخترانه زیبا

اگر شما تمایل دارید که خط چشم داشته باشید می توانید از مدل های ساده و نازک خط چشم دخترانه استفاده کنید تا چشم هایتان علاوه بر زیبایی و جذابیت بیشتر فرم طبیعی خود را حفظ کنند. خط چشم زیر چشم برای آرایش دانشجویی و محیط های آموزشی نمی تواند ایده مناسبی باشد.

انواع مدل های آرایش دخترانه و دانشجویی میکاپ دخترانه میکاپ ملایم و لایت دخترانه مدل آرایش دخترانه

اگر شما تمایل دارید که از سایه چشم استفاده کنید می توانید با کمک مدادهای رنگی آرایشی در پشت چشم های خود خط باریکی را به جای خط چشم بکشید و با زدن ریمل چشم هایتان را زیباتر کنید. از کشیدن خط چشم زنانه و سایه های غلیظ و پررنگ خودداری کنید زیرا این مدل آرایش ها زنانه و مجلسی هستند و برای محیط های اداری و دانشگاه ها زننده و نامطلوب می باشند.

میکاپ دانشجویی ساده مدل آرایش دخترانه و دانشجویی برای محیط های اداری
برای زدن رژگونه می توانید از رژگونه های پودری که رنگ های مات و کمرنگی دارند استفاده کنید. رنگ رژلب نیز باید در میکاپ دانشجویی ملایم و کمرنگ باشد بهتر است برای زدن رژلب از برق لب و یا رژلب های مایع استفاده کنید.

 مدل آرایش دانشجویی ساده و زیبا مدل آرایش ساده انواع مدل آرایش دانشجویی   مدل آرایش ملایم دخترانه      آرایش ملایم و ساده دانشجویی آرایش دخترانه و لایت مدل آرایش ملایم برای دختران جوان

آرایش دانشجویی بهتر است ساده و ملایم باشد از آرایش های زنانه و غلیظ برای محیط های دانشگاه استفاده نکنید زیرا این آرایش ها سن شما را بیشتر از حد معمول نشان می دهند. فراموش نکنید که مدل و سبک آرایش دخترانه شما در محیط بیرون از خانه و محیط های اداری نشان دهنده شخصیت شما است بنابراین بهتر است از مدل میکاپ هایی برای محیط های اداری و دانشگاه استفاده کنید که به شما وقار و متانت بدهند و ظاهر طبیعی تان را حفظ کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.