بهترین و جالب ترین ایده ها برای تزیین شمع با اکلیل را در این مطلب معرفی می نماییم که با استفاده از این روش ها می توانید زیباتزین شمع های اکلیلی را داشته باشید و از آنها برای تزیین منزل استفاده نمایید.

تزیین شمع با اکلیل یکی از روش های آسان و ارزان قیمت است که با استفاده از آن می توان شمع های ساده و معمولی را تبدیل به شمع های تزیینی و زیبا نمود. همانطور که می دانید برای تزیین شمع روش های متفاوتی وجود دارد، اما استفاده از اکلیل می تواند یکی از بهترین ایده ها در این زمینه باشد و با استفاده از آن شمع های اکلیلی زیبایی داشت که در ادامه بیشتر با این روش و مدل های شمع های تزیینی با اکلیل آشنا خواهید شد.

ایده های خلاقانه برای تزیین شمع با اکلیل های رنگی و براق :

مطمئنا همه ما تعدادی شمع ساده در منزل داریم که بدون استفاده مانده است، در اینگونه مواقع می توان با استفاده از خلاقیت و ابتکار به تزیین شمع جدید پرداخت و آنها را تبدیل به شمع های تزیینی زیبایی نمود که می توانند زینت بخش منزل باشند. یکی از این روش ها که با سادگی نیز انجام می گیرد تزیین شمع با اکلیل است که به دلیل زیبایی و جذابیت، طرفداران زیادی نیز دارد. همچنین تزیین منزل با شمع های اکلیلی می تواند ایده قابل توجهی برای کسانی باشد که به تزیینات درخشان و جذاب علاقه مند هستند.

تزیین شب قلبی زیبا و جدیدتزیین شمع با اکلیل شمع آرایی با اکلیلتزیینات شمع با اکلیلشمع آرایی با اکلیل زنگیتزیین شمع با اکلیلتزیین شمع جدید و شیک

برای تزیین روی شمع با اکلیل سطح شمع را به چسب چوب آغشته نمایید و سپس با استفاده از اکلیل با رنگ دلخواه تان، آن را پوشش دهید. توجه داشته باشید که بهتر است تا زمانی که چسب کاملا خشک نشده، از دست زدن به شمع خودداری نمایید تا اکلیل ها از سطح آن جدا نشوند.

تزیین شمع جدید و زیباتزیین شمع های اکلیلی زیبا مدل تزیین شمع با اکلیل تزیین ساده شمع با اکلیل رنگی شمع آرایی با اکلیل مدل شمع های اکلیلی جدید شمع آرایی جدید و زیبا تزیین شمع اکلیلی جدیدتزیین شمع با ایده های جدید و جالبتزیین شمع ساده با اکلیل

 در صورتی که به دنبال ایجاد طرح های متنوع بر روی شمع های تزیینی خود هستید، می توانید از چسب نواری استفاده نموده و قسمت هایی از شمع را که نمی خواهید اکلیلی شود، با چسب بپوشانید و سپس اقدام به زدن چسب چوب نموده و بقیه قسمت ها را اکلیلی نمایید و بعد از خشک شدن کامل، نوار چسب ها را جدا نمایید. این روش اغلب برای تزیین شمع هایی با ابعاد بزرگتر انجام می گیرد و زیبایی و جلوه خاصی به آنها می بخشد. در ادامه نمونه هایی از این سبک تزیینات را مشاهده می فرمایید که می توانند بهترین ایده برای شمع آرایی جدید و زیبا باشند.

تزیین شمع های اکلیلی زیباتزیین روی شمع با اکلیل مدل تزیین شمع جدیدشمع آرایی زیبا و جدیدشمع آرایی ساده و زیبا

با روش های مختلف و زیبای تزیین شمع با اکلیل آشنا شدید، هر یک از این مدل های زیبا می توانند بهترین الگو برای تزیینات شما باشند و با ایده گرفتن از این مدل ها، زیباترین و جذاب ترین تزیینات را انجام دهید. همچنین می توانید با کلیک بر روی شمع آرایی و مراجعه به این صفحه با دیگر مطالب ارائه شده در زمینه تزیین شمع های مختلف آشنا شده و از آنها برای تزیین انواع شمع استفاده نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.