در این مطلب انواع مدل پتو نوزاد با طرح های بافتنی و قلاب بافی زیبا و جدید مخصوص سیسمونی نوزاد دختر و پسر را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

قبل از به دنیا آمدن نوزادان پدر و مادر ها به تهیه سیسمونی اقدام می کنند که پتو یکی از مهم ترین وسایل در سیسمونی دخترانه و سیسمونی پسرانه است. مدل پتو نوزاد می تواند روی خواب نوزادان تاثیرگذار باشد از این رو بهتر است در هنگام انتخاب طرح و رنگ و جنس پتو نوزادی حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

پتو نوزاد در انواع طرح ها و رنگ های متنوعی در بازار موجود است و شما می توانید با توجه به سرویس خواب نوزاد رنگ و طرح مناسبی را برای پتو نوزاد خود انتخاب کنید.

پتو نوزاد با طرح عروسکی

 

انواع مدل پتو نوزاد با طرح های زیبا و متنوع

امروزه پتو های نوزادی دارای طرح های زیبا و متفاوتی هستند و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود مدل پتوی مناسبی را برای سیسمونی نوزاد خود انتخاب کنید, در ادامه تصاویری از انواع طرح های شیک و متفاوت مدل پتو نوزاد را به نمایش گذاشته ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل نهایت لذت را ببرید.

انواع مدل های پتو بافتنی نوزاد

مدل های پتو نوزاد با طرح های زیبا و جدید

مدل پتو نوزاد بافتنی و قلاب بافی با طرح های شیک

اگر شما در زمینه بافتنی و قلاب بافی مهارت و تبحر لازم را دارید می توانید با الگو بردرای از طرح های مختلف پتو نوزادتان را در منزل به راحتی ببافید.

مدل پتو قلاب بافی نوزاد دختر و پسر

پتو نوزاد با طرح های عروسکی انواع مدل های پتو نوزاد با طرح های زیبا و متنوع

پتو های بافتنی و قلاب بافی در انواع رنگ ها و طرح های زیبا بافته می شوند. پتو های قلاب بافی از پتو های بافتنی نازک تر هستند و شما می توانید این نوع پتو ها را در انواع طرح های ساده و مدل دار ببافید. در بافت مدل پتو بافتنی نوزاد می توانید از انواع طرح های عروسکی و زیبا استفاده کنید.

مدل پتو نوزاد بافتنی مدل پتو بافتنی نوزاد دخترانه و پسرانه مدل های پتو نوزاد انواع مدل های پتو نوزاد با طرح های زیبا و شیک جدیدترین مدل های پتو قلاب بافی نوزاد مدل پتو بافتنی برای نوزادان دختر و پسر مدل پتو قلاب بافی برای نوزادان پسر و دختر مدل پتو نوزاد با طرح قلاب بافی پتو قلاب بافی نوزاد دختر و پسر مدل پتو نوزاد زیبا و شیک مدل پتو نوزاد بافتنی با طرح های عروسکی طرح های زیبا پتو نوزادی پتو نوزاد با طرح های زیبا و شیک

انواع مدل های پتو نوزاد با طرح های عروسکی و زیبا

یکی از مهم ترین نکات در هنگام انتخاب مدل پتو توجه به رنگ و طرح و جنس پتو است. رنگ پتو می تواند روی روحیه نوزادان تاثیرگذار باشد بهتر است پتو های نوزادی را از بین رنگ های سبز ملایم و لیمویی و گلبهی و صورتی و یاسی و کرم و یا ترکیبی از رنگ های گرم و روشن انتخاب کنید.

مدل های پتو نوزاد پتو نوزاد

طرح پتو نوزاد نیز یکی دیگر از مسائل مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد از انتخاب پتو نوزاد با طرح های عروسکی و شخصیت های کارتونی خشن و رنگ های تند مانند قرمز خودداری کنید. بهتر است طرح پتو نوزاد را از بین طرح های عروسکی زیبا و دوست داشتنی انتخاب کنید زیرا این مدل پتو ها به نوزادان حس آرامش را القاء می کنند.
مدل پتو نوزاد با طرح عروسکی پتو نوزاد با طرح های زیبا و متفاوت   مدل پتو نوزاد دخترانه و پسرانه با طرح های عروسکی پتو نوزاد با طرح های زیبا و متنوع عروسکی پتو نوزاد با طرح های عروسکی   مدل های زیبا پتو نوزاد مدل پتو نوزاد با طرح های شیک و متفاوت عروسکی

پدر و مادر های جوان در انتخاب انواع وسایل مورد نیاز برای سیسمونی نوزادان حساس هستند و همیشه تمایل دارند تا بهترین و با کیفیت ترین وسایل را برای نوزاد خود خریداری کنند همانطور که در این مطلب مشاهده کردید پتو از انواع وسایل ضروری در سیمونی است که طرح ها و مدل های فانتزی و دوست داشتنی دارد. انواع طرح های زیبا و متنوع مدل پتو نوزاد را در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم با الگوبرداری از این طرح های زیبا و شیک بتوانید پتوی مناسبی را برای نوزاد خود انتخاب کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل سیسمونی کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.