ایده های جدید و متنوع برای ساخت وسایل دکوری و کاردستی با بطری نوشابه و طرح های مختلف این نوع کاردستی که در ادامه میتوانید از مشاهده این مدل ها و طرح های زیبا لذت ببرید و این کاردستی های جذاب را تهیه کنید.

ساخت کاردستی با بطری نوشابه از جمله فعالیت هایی است که با تنوع زیاد انجام می شود و به راحتی و با کمی ابتکار با بطری های نوشابه می توان کاردستی های زیبا و متنوعی ساخت که در ادامه ضمن معرفی مدل های  این سبک کاردستی ها، به چگونگی و نحوه ساخت آن می پردازیم. با این آموزش زیبا و جذاب در ادامه همراه ما باشید.

مدل های زیبا و جدید کاردستی با بطری نوشابه :

ایده های متنوع و جالبی برای ساخت کاردستی با بطری نوشابه وجود دارد که به کمک آن ها می توان وسایل تزیینی مختلف و زیبایی تهیه کرد. در حقیقت سعی داریم با خلاقیت و ابتکار از وسایل دور ریختنی و بدون استفاده کاردستی های زیبا و وسایل جدید بسازیم. در ادامه چند نمونه از این کاردستی های جالب را که با ابتکارات خاص تهیه شده اند مشاهده میکنید.

کاردستی های جدیدساخت دکوری با بطری نوشابه

یکی از کاربردهای جالب بطری نوشابه، ساخت گلدان است که به شیوه های مختلف انجام میگیرید و می توانید در آن گل های طبیعی یا مصنوعی قرار دهید و به عنوان گلدان تزیینی از آن استفاده کنید. در صورتی که مایلید رنگ گلدان را تغییر دهید، از انواع اسپری رنگ استفاده کنید.

کاردستی با بطریساخت گلدان با بطریساخت کاردستی با بطریساخت کاردستی با بطریگلدان زیبا با بطری نوشابه

یا برش دادن سطح بطری و فراهم آوردن اشکال مختلف به شکل گلبرگ، میتوانید گل های متفاوتی با انواع بطری بسازید و در تزیین منزل از آنها استفاده کنید، این نوع کاردستی با بطری جنبه تزیینی دارد و در مکان های مختلف منزل میتوانید از آن استفاده کنید.

کاردستی با بطریساخت گل با بطریگلسازی با بطری نوشابهگلسازی با بطری نوشابه

ساخت کاردستی کودک یکی از کاربردهای مهم بطری نوشابه است که با ایده های خلاقانه و جالب میتوانید کاردستی های کودکانه جدیدی بسازید، همچنین با آموزش نحوه ساخت کاردستی با بطری نوشابه ، به ایجاد خلاقیت در کودک کمک کنید.

کاردستی کودکانه با بطریکاردستی کودکانهکاردستی کودکانهساخت گلدان با بطریکاردستی کودککاردستی کودکانه با بطری

با انواع بطری های نوشابه میتوانید وسایل تزیینی مختلف تهیه کنید. برای این کار کافیست با توجه به مدل های این سبک کاردستی و ایده گرفتن از آنها وسایل جدید و جالبی بسازید که کاربردهای زیادی نیز در منزل دارند.

ساخت وسایل تزیینی با بطریوسایل دکوری با بطری نوشابهکاردستی جدید با بطریساخت کاردستی با بطریوسایل تزیینی با بطریساخت کاردستی با بطری

امیدواریم از مشاهده مدل های کاردستی با بطری نوشابه لذت برده باشید و حتما این سبک کاردستی جدید را بسازید و از آن نهایت استفاده را ببرید. از بقیه مطالب و آموزش ها نیز دیدن فرمایید. موفق باشید.

۵ دیدگاه ها

 1. نیما

  شهریور ۱۶, ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۵ ق.ظ

  عالی بودن

  پاسخ دادن

 2. سمیه

  آبان ۱, ۱۳۹۵ در ۴:۳۸ ب.ظ

  ممنون

  پاسخ دادن

 3. سودابه

  آبان ۱۹, ۱۳۹۵ در ۱:۰۹ ب.ظ

  خیلی زیبا و عالییی بود تشکر

  پاسخ دادن

 4. ناشناس

  دی ۱, ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۹ ب.ظ

  خیییییلى قشنگ

  پاسخ دادن

 5. ایمان

  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۶ در ۴:۲۶ ب.ظ

  خیلی هوشمندانه

  پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.