مدل ابرو ۲۰۱۵ با مدل های قبل بسیار متفاوت است و نوع آرایش ابرو در این مدل ها خاص هستند. شما میتوانید با دیدن جندین عکس از مدل ابرو جدید و به روز مدل ابروی زیبایی برای خودتان انتخاب کنید. این مدل ها علاوه بر زیبایی خاصی که دارند بسیار ساده و راحت آراسته میشوند. …

مدل ابرو ۲۰۱۵ با مدل های قبل بسیار متفاوت است و نوع آرایش ابرو در این مدل ها خاص هستند. شما میتوانید با دیدن جندین عکس از مدل ابرو جدید و به روز مدل ابروی زیبایی برای خودتان انتخاب کنید. این مدل ها علاوه بر زیبایی خاصی که دارند بسیار ساده و راحت آراسته میشوند. در این بخش با شیک ترین مدل ابرو ۲۰۱۵ در خدمتتان خواهیم بود.

نحوه ی آرایش ابرو شیک و زیبا :

اگر ابروانی کم پشت و کوتاه دارید نگران نباشید شماهم میتوانید ابرو هایتان را به زیبایی آرایش کنید برای آرایش ابرو به سبک جدید نیازی به داشتن ابرو هایی پرپشت و بلند ندارید هرچند که در صورت داشتن ابرو هایی پر آرایش طبیعی تر میشود ولی با ابروهایی کوتاه هم میتوان این آرایش ها را انجام داد.
برای آرایش ابرو به چند وسیله ساده نیاز دارید : موچین ، تیغ ، برس ابرو ، قیچی کوچک مخصوص ابرو ، سایه ابرو یا اکوا ، مداد ابرو و…
برای اینکه ابرو هایتان به زیبایی آرایش شوند ابتدا باید ابرو ها را مرتب کنبد و مو های اضافی زیر ابرا بچنید و بالای ابرو هارا تیغ بزنید تا مو های زیر و مزاحم از جذابیت ابرو هایتان کم نکند.

حال باید یک قاب ابرو مناسب برای چهره تان پیدا کنید و در بیشتر فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی میتوانید شابلون ابرو تهیه کنید و اگر خودتان مهارت آن را دارید با مداد ابرو محدوده ی ابرو هایتان را مشخص کنید مانند تصویر زیر

آموزش طراحی ابرو جدید و شیک

حال میتوانید داخل این قاب را با سایه ابرو اکوا و یا با مداد ابرو پر کنید
نکته طلایی : برای طبیعی تر به نظر رسیدن ابرو ها مداد ابرو با اکوا را به صورت هاشور بکشید تا ابرو ها مصنوعی دیده نشوند.

حال وقت آن است که اگر از قاب ابرو بیرون زده اید آنرا با کرم بپوشانید و دور ابرو را منظم و مرتب کنید. با این روش ها می توانید مدل ابروی خود را مانند مدل ابرو ۲۰۱۵ بیاراید و از آن لذت ببرید. عکس های زیر آموزش مرحله به مرحله ی آرایش ابرو را نشان میدهد.

نحوه ی آرایش ابرونحوه ی آرایش ابرو 2015

آموزش طراحی ابرو جدید و شیک

مدل ابرو ۲۰۱۵ شیک و جذاب برای خانم های با سلیقه :

با نحوه ی آرایش ابرو آشنا شدید در زیر عکس هایی از مدل ابرو ۲۰۱۵ را مشاهده خواهید کرد که تمامی این مدل ها با همین شیوه ای که گفته شد آراسته شده اند. برای انتخاب مدل ابرو جدید باید علاوه بر فرم چشم هایتان به آرایش چشم های خود نیز توجه داشته باشید زیرا با این متد های آرایش چشم جدید و مدرن مدل چشم ها نیز بسیار متفاوت خواهند شد.

مدل ابرو 2015 مدل ابرو 2015 مدل ابرو 2015 مدل ابرو 2015 مدل ابرو جدید مدل ابرو جدید و زیبا مدل های زیباس آرایش ابرو مدل ابرو زیبا شیکترین مدل ابرو های 2015 شیکترین مدل ابرو های 2015 شیکترین مدل ابرو های 2015 آرایش ابرو 2015 آرایش ابرو 2015 آرایش ابرو 2015 آرایش ابرو 2015 آرایش ابرو زیبا مدل های ابرو 2015

با مدل ابرو ۲۰۱۵ شیک و جدید آشنا شدید و نحوه ی آرایش ابرو را به طور کامل توضیح دادین امیدواریم مطالب این بخش مور پسندتان واقع شده باشد در صورتی کهتایل دارید مدل های بیشتری از آرایش چشم و ابرو ببینید کلیک کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.