آموزش ساخت کارت تبریک تولد با طرح های زیبا و جدید را در این مطلب ملاحظه نموده و با استفاده از این آموزش جالب و ایده های خلاقانه اقدام به ساخت انواع کارت تبریک تولد دست ساز زیبا و خاص نمایید.

یادگیری ساخت کارت تبریک تولد می تواند ایده قابل توجهی برای بیان تبریک تولد به عزیزانمان باشد، همانگونه که می دانید کارت تبریک های دست ساز از زیبایی و جذابیت بیشتری برخوردارند و می توانند بهترین انتخاب در این زمینه باشند. از این رو قصد داریم آموزش ساخت کارت تبریک برای تولد را در این مطلب ارائه دهیم که مطمئنا این آموزش می تواند راهنمای مناسبی برای شما دوستان گرامی در زمینه ساخت انواع کارت تبریک تولد باشد. در ادامه همراه ما بوده و از این آموزش جالب و زیبا نهایت استفاده را ببرید.

آموزش ساخت کارت تبریک تولد زیبا و جدید با مقوا و کاغذ :

برای ساخت کارت تبریک تولد ساده و زیبا شما نیاز به سه تکه کاغذ یا مقوای نازک دارید، البته باید قبل از هر کاری ابزار مورد نیاز از جمله قیچی، چسب، مداد و… را نیز فراهم آورید. حال تکه های مقوا را برداشته و شکل های زیر را با استفاده از خط کش و مداد روی مقواها بکشید، البته توجه داشته باشید که در صورت دلخواه می توانید از پرینتر نیز استفاده نموده و طرح دلخواه را روی کاغذ چاپ کنید. طرح انتخابی ما برای این مدل کارت پستال تبریک تولد چهار شمع و یک کیک ساده است، که شما می توانید از هرگونه طرحی برای این کار استفاده نمایید. طرح ها را کشیده و مقوا را برش بزنید.

ساخت کارت تبریک های زیبا و جالبساخت کارت تبریک تولدکارت پستال تولد

برای زیبای بیشتر کارت تبریک شروع به رنگ آمیزی طرح کشیده شده نمایید، البته می توانید برای جذابیت بیشتر از کاغذ رنگی نیز استفاده نمایید. در هر صورت حال شما چند طرح رنگی دارید که هر یک می تونند زیبایی بخش کارت پستال شما باشندف آنها را تا بزنید تا برای استفاده در کارت تبریک تولد آماده شوند.

ساخت کارت پستال های تولدکارت تبریک تولدکارت تبریک زیبا و جالب ساخت کارت تبریک برای تولد آموزش ساخت کارت تبریک ایده ساخت کارت تبریک مراحل ساخت کارت تبریک

حال زمان آن رسیده است که به سراغ مقوای اصلی برویم و با استفاده از چسب طرح های برش خورده را بر روی مقوا بچسبانیم. همانطور که در تصاویر نیز ملاحظه می فرمایید، باید تنها لبه های کار را چسب بزنید تا کارت تبریک و کارت پستال تولد شما جلوه بهتری داشته باشد.

ساخت کارت تبریک برای تولدآموزش ساخت کارت تبریک تولد ساده کارت تبریک تولد های دست ساز آموزش ساخت انواع کارت تبریک

کارت تبریک ما آماده است. می توانید متن دلخواه را پشت کارت نوشته و آن را به کسانی که دوستشان دارید در روز تولدشان هدیه نمایید.

کارت تبریک برای تولد ساخت کارت تولد با مقوا

توجه داشته باشید که این آموزش ساده ترین روش برای ساخت کارت پستال و کارت تبریک بود، شما با استفاده از این آموزش و  استفاده از ابتکار و خلاقیت خود می توانید اقدام به ساخت کارت تبریک های مختلف نمایید. در ادامه عکس های انواع کارت تبریک تولد دست ساز را ملاحظه می فرمایید که هر یک از این مدل های زیبا و جالب می توانند بهترین الگو برای ساخت کارت تبریک تولد شما باشند و با ایده گرفتن از آنها جذاب ترین کارت تبریک ها را به سادگی بسازید.

کارت پستال تولد ساخت کارت پستال های تولد زیبا ایده ساخت کارت پستال تولد ساخت انواع کارت تبریک برای تولد کارت تبریک های زیبا و جالب برای تولد ساخت کارت تبریک برای تولد دوستمدل کارت تبریک تولد دست ساز

 امیدواریم آموزش ساخت کارت تبریک تولد که در این مطلب ارائه دادیم، مورد توجه شما دوستان گرامی واقع شده باشد، اما در صورتی که تمایل دارید با دیگر مدل های انواع کارت تبریک و همچنین آموزش های جدید و متنوع در این رابطه آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم به بخش کارت پستال مراجعه نموده و از دیگر مطالب جدید و خاص در این زمینه نهایت استفاده را ببرید. موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.