دراور یکی از مهم ترین وسایل در درون دکوراسیون اتاق خواب است که امروزه در انواع طرح های مختلفی تولید می شود, در ادامه مطلب جدیدترین و زیباترین انواع طرح های مدل دراور را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

با انتخاب یک مدل دراور زیبا و با کیفیت می توانید فضای دکوراسیون اتاق خوابتان را متفاوت تر از همیشه کنید. امروزه دراورها در انواع جنس های مختلف ساخته می شوند که محبوب ترین و پرطرفدارترین طرح ها, دراور های چوبی و ام دی اف هستند.

کمد دیواری و دراور از انواع وسایلی هستند که می توانند به فضای اتاق خواب شما نظم و ترتیب بدهند و از وسایل مفید با فضای ذخیره سازی ایده آل و مناسبی هستند.

انواع مدل های دراور برای اتاق خواب

مدل دراور جدید با طرح های شیک و زیبا

دراور ها امروزه در انواع رنگ های روشن و تیره و طرح های متنوع تولید می شوند و شما می توانید با توجه به طراحی دکوراسیون و رنگ های موجود در اتاق خواب تان طرح زیبایی از دراور را انتخاب کنید. تصاویری از طرح های مدرن و شیک دراور را در ادامه مشاهده خواهید کرد که هر کدام از این مدل ها می توانند برای اتاق خواب شما ایده مناسب و ایده آلی باشند.

مدل های زیبا جدید دراور و آینه

انواع مدل های زیبا و کاربردی دراور چوبی و ام دی اف

دراور و سرویس خواب را می توان جزء ضروری ترین وسایل در دکوراسیون اتاق خواب مدرن دانست. دراور چوبی و ام دی اف از پرطرفدارترین طرح ها در بین دراور ها هستند و شما می توانید با کمک این دراور ها به دکوراسیون اتاق خواب خود جلوه زیبایی بدهید. معمولا دراور های چوبی با کیفیت تر هستند و می توان به مدت طولانی نسبت به دراور ام دی اف از آن استفاده کرد.

مدل های دراور مدل دارور سفید برای اتاق خواب مدل دراور زیبا مدل دراور چوبی مدل های شیک و زیبا دراور مدل دراور چوبی و زیبامدل های دراور ام دی دف مدل های زیبا و شیک دراور مدل های زیبا و متفاوت دراور اتاق خواب مدل های زیبا و جدید دراور دراور چوبی با طرح های شیک و زیبا مدل های دراور ام دی اف زیبا مدل های دراور چوبی و ام دی اف

مدل های دراور و آینه برای اتاق خواب

دراور ام دی اف و چوبی برای هر فضایی از دکوراسیون اتاق خواب مدرن می تواند مناسب و ایده آل باشد و بهتر است در هنگام انتخاب طرح و رنگ دراور به سبک و چیدمان دکوراسیون اتاق خواب خود توجه کنید. دراورها در انواع طرهای بدون آینه و آینه دار طراحی می شوند.
اگر فضای اتاق خواب شما کوچک است بهتر است از انواع مدل دراور و آینه به جای میز آرایش در فضای دکوراسیون اتاق خوابتان استفاده کنید. مدل های دراورهای آینه دار برای اتاق خواب ها با فضای بزرگ نیز می توانند ایده آل و مناسب باشند.

مدل دراور و آینه جدیدترین مدل های دراور زیبا و شیک مدل های شیک و متفاوت دراور مدل های دراور و آینه طرح های شیک و کاربردی دراورمدل های جدید و مدرن دراور انواع مدل های دراور

دکوراسیون اتاق خواب می تواند بر روی روحیه افراد تاثیرگذار باشد از این رو باید در هنگام انتخاب وسایل اتاق خواب و چیدمان آن ها در اتاق خواب حساسیت های لازم را به خرج دهید. در این مطلب انواع طرح های زیبا و جدید مدل دراور را مشاهده کردید, شما می توانید با الگوبرداری از این طرح های شیک و متفاوت طرح زیبایی از دراور را برای اتاق خوابتان تهیه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.