در این مطلب زیباترین و جدیدترین انواع مدل های کلاه بافتنی نوزاد دختر و پسر را با طرح های فانتزی و متفاوت مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما همراهان همیشگی قرار بگیرند.

مدل کلاه بافتنی نوزاد یکی از پرکاربرد ترین مدل لباس های بافتنی نوزاد در فصل زمستان است که در انواع طرح های شیک بافته می شود. بهتر است مدل کلاه های بافتنی بچه گانه و نوزادی را از بین طرح های فانتزی و رنگ های شاد و روشن انتخاب کنید. 

با شروع فصل سرما همه والدین به فکر خرید لباس های گرم برای فرزند دلبندشان می افتند. لباس های بافتنی مخصوص نوزادان در انواع طرح های مدل کلاه بافتنی و بلوز و شلوار بافتنی و ژاکت و جوراب بافتنی و … موجود هستند که هر یک از این لباس ها برای گرم نگه داشتن نوزادان ضروری و مناسب می باشند.

مدل های کلاه بافتنی نوزاد دختر و پسر

مدل کلاه بافتنی نوزاد با طرح های فانتزی و زیبا

برای تزیین کلاه بافتنی دخترانه و پسرانه نوزادی از انواع طرح های گل و حیوانات مختلف و … استفاده می شود که این طرح ها به صورت جداگانه بافته می شوند و در گوشه ای از کلاه دوخته می شوند. مجموعه ای شیک و متفاوت از انواع مدل کلاه بافتنی نوازد را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

 مدل کلاه بافتنی نوزاد با طرح های شیک

مدل کلاه بافتنی نوزاد دختر شیک و زیبا

یکی از مناسب ترین لباس های زمستانی برای جلوگیری از سرماخوردگی نوزادان کلاه های بافتنی هستند که این مدل کلاه ها در انواع طرح های دست بافت و ماشینی در مغازه موجود هستند. کلاه های بافتنی دست بافت دارای قیمت های بیشتری هستند و همچنین این کلاه ها طول عمر بیشتری دارند و اگر شما ترجیح می دهید از انواع مدل کلاه ها با هزینه کمتر برای نوزاد خود استفاده کنید کلاه های ماشینی می توانند ایده خوبی برایتان باشند.

مدل کلاه سفید بافتنی نوزادی مدل های شیک و متفاوت کلاه بافتنی نوزاد زیباترین مدل های بافتنی نوزاد کلاه بافتنی شیک نوزاد با طرح های زیبا مدل های زیبا کلاه بافتنی مخصوص نوزادان دختر و پسر

مدل کلاه بافتنی دخترانه نوزادی طرح های شیک و زیبایی دارد و اگر شما می خواهید چهره نوزادتان جذاب تر از همیشه به نظر برسد بهتر است از کلاه ها با رنگ های شاد و طرح های فانتزی استفاده کنید.

کلاه بافتنی نوزاد با طرح های زیبا انواع مدل های کلاه نوزادی مدل های زیبا و شیک کلاه نوزادی مدل کلاه نوزادی دخترانه انواع مدل های جدید کلاه نوزاد مدل های فانتزی و زیبا کلاه بافتنی مدل های انواع کلاه های بافتنی نوزادی

طرح های جدید و متنوع کلاه های بافتنی نوزاد پسر

پوست نوزادان بسیار حساس هست بنابراین بهتر است قبل از استفاده از کلاه های بافتنی پوست پیشانی و سایر قسمت های سر و صورت نوزاد خود را با انواع کرم های نرم کننده چرب کنند. اگر احساس می کنید که موها و سر نوزادتان عرق کرده است بلافاصله کلاه را بشویید تا فرزندتان به ناراحتی های پوستی و عرق سوز شدن در ناحیه سر مبتلا نشود. بعد از ورود به فضاهای گرم کلاه بافتنی نوزاد را بردارید تا دچار گرما زدگی نشود.

مدل کلاه بافتنی پسرانه نوزادی

طرح های شیک و زیبا مدل کلاه بافتنی پسرانه نوزادی را در مطالب زیر مشاهده خواهید کرد که هر کدام از این مدل ها می توانند برای نوزاد شما انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

مدل های کلاه بافتنی طرح های شیک و زیبا کلاه نوزاد کلاه بافتنی نوزاد شیک و زیبا مدل کلاه و شلوار بافتنی نوزاد کلاه نوزاد پسرانه کلاه بافتنی پسرانه کلاه بافتنی نوزادی با طرح های شیک زیباترین مدل های کلاه نوزاد با طرح های شیک و فانتزی مدل های شیک و متفاوت کلاه های نوزادی مدل های متنوع کلاه نوزاد

انواع طرح های مدل کلاه بافتنی نوزاد دختر و پسر را در این مطلب در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار دادیم که امیدواریم با الگوبرداری از این مدل های شیک و جدید بتوانید طرح مناسبی از کلاه های بافتنی دست بافت و یا ماشینی را برای نوزادتان انتخاب کنید. برای مشاهده انواع مدل بافتنی کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.