مجموعه ایی جدید و زیبا از تصاویر کارستی با کاغذ رنگی به همراه ایده هایی برای ساخت این نوع کاردستی که در ادامه به معرفی مدل های جذاب و جالب و همچنین نحوه ساخت این سبک کاردستی می پردازیم.

ساخت کاردستی با کاغذ رنگی به دلیل انجام سریع و همچنین وسایل مورد نیاز در دسترس و فراوان متقاضی زیادی دارد و مطمئنا همه افراد در طول زندگی بارها تجربه ساخت این سبک کاردستی را دارند، خصوصا در دوران مدرسه که ساخت این نوع کاردستی جزئی از برنامه درسی بوده، در ادامه چند مدل کاردستی با کاغذهای رنگی را معرفی میکنیم که هریک میتوانند ایده خوب و جالب برای ساخت کاردستی شما باشند.

تصاویر زیبای کاردستی با کاغذ رنگی جدید:

برای ساخت کاردستی با کاغذ رنگی با توجه به تنوع کاردستی وسایل مورد نیاز تغییر می کند اما در همه کاردستی ها استفاده از چند رنگ کاغذ و چسب الزامی است. ابتدا به معرفی کاردستی های ساده می پردازیم. این کاردستی ها با انواع کاغذ رنگی و مقوا های رنگی ساخته شده اند و اغلب برای مهد کودک ها و بچه ها در سنین پایین تهیه می شود و به راحتی میتوان آن را به عنوان کاردستی کودک به بچه ها آموزش داد.

کاردستی جدید

کاردستی با کاغذ رنگی

ساخت کاردستی با کاغذرنگی

کاردستی جدید با کاغذ

کاردستی کودک

کاردستی کودک با کاغذ

ساخت کاردستی

از کاردستی هایی که در ادامه مشاهده می فرمایید، می توان به عنوان دکور و وسایل تزیینی استفاده کرد. البته این مدل ها تنها طرح و ایده ایی برای کاردستی شما هستند و با ایجاد تغییرات مختلف در آنها میتوانید کاردستی های زیبا و جذابی تهیه کنید.

حتما بخوانید:  ایده های تزیین روزنامه دیواری های متنوع برای مدرسه

کاردستی جدید

کاردستی با کاغذ رنگی

کاردستی با کاغذ رنگی

کاردستی جدید

تصاویری که در ادامه مشاهده می کنید مربوط ساخت ملیله کاغذی می باشد، که به راحتی با انواع کاغذ و مقواهای نازک رنگی تهیه می شود. این سبک ار کاردستی با کاغذ رنگی به دلیل جذابیت و تازگی طرفدارهای زیادی دارد. برای مشاهده آموزش مرحله به مرحله ساخت این کاردستی به میتوانید به کاردستی به کاغذ مراجعه کنید.

کاردستی با کاغذ

کاردستی با کاغذ

کاردستی با کاغذ

نمونه های کاردستی که در ادامه ملاحظه می فرمایید، کاردستی های زیبایی هستند که با کاغذ رنگی و به صورت برجسته تهیه شده اند. این سبک کاردستی جدید نیاز به تمرین و دقت دارد. بعد از کسب مهارت با تکرار و تمرین میتوانید کاردستی های جذاب و جالبی با این روش تهیه کنید که در این راه مدل های زیر میتوانند ایده و نمونه مناسبی برای شما باشند.

کاردستی با کاغذ

کاردستی با کاغذ

کاردستی با کاغذ

کاردستی با کاغذ

کاردستی با کاغذ

کاردستی با کاغذ

مدل های مختلف کاردستی با کاغذ رنگی را مشاهده فرمودید امیدواریم از مشاهده این طرح ها و مدل ها لذت برده باشید و با الهام گرفتن از آنها کاردستی های زیبا و جذابی با مقوا و کاغذهای رنگی تهیه کنید. از بقیه آموزش ها و ساخت کاردستی های مختلف دیدن کنید. موفق باشید.

۱۲ دیدگاه ها

 1. زهرا

  دی ۸, ۱۳۹۴ در ۶:۰۳ ب.ظ

  من از این آخریا خوشم اومد .مرسی

  پاسخ دادن

  • شیدا

   فروردین ۱۲, ۱۳۹۵ در ۴:۴۳ ب.ظ

   منم همینطور

   پاسخ دادن

  • ناشناس

   خرداد ۲۳, ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۵ ق.ظ

   اره من هم خوشم اومد

   پاسخ دادن

 2. مریم

  دی ۲۰, ۱۳۹۴ در ۴:۰۰ ب.ظ

  مرسی زیباست

  پاسخ دادن

 3. هلیا

  دی ۲۰, ۱۳۹۴ در ۴:۰۰ ب.ظ

 4. مهسا

  فروردین ۱۲, ۱۳۹۵ در ۴:۱۰ ب.ظ

  خیلی جالب بودن
  عالی

  پاسخ دادن

 5. ناشناس

  خرداد ۲۳, ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۶ ق.ظ

  بی نظیر بودن

  پاسخ دادن

 6. محدثه

  تیر ۸, ۱۳۹۵ در ۲:۱۰ ب.ظ

  مرسی عالی بود

  پاسخ دادن

 7. شیلا

  تیر ۲۷, ۱۳۹۵ در ۳:۳۲ ب.ظ

  خیلی خیلی زیبا بودند

  پاسخ دادن

 8. سحر

  آبان ۱۵, ۱۳۹۵ در ۱:۱۶ ب.ظ

  خیلی خوب بود عالی

  پاسخ دادن

 9. حامداحدی

  آذر ۱, ۱۳۹۵ در ۱:۵۱ ق.ظ

  خیلی عالے بودممنون

  پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.