مانتو مهمترین لباس برای زنان ایرانی است و طرح های متنوعی دارد یکی از پرطرفدارترین و زیباترین طرح های مانتو مدل مانتو ایرانی است که در ادامه تصاویری از انواع مدل های این مانتو را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

امروزه مدل مانتو ها در انواع طرح های متنوعی در بازار موجود هستند که هر کدام مناسب استفاده در محیطی خاص می باشند. مدل مانتو ایرانی یکی دیگر از انواع مدل مانتو های دخترانه و زنانه است که در طرح های اسپرت و مجلسی دوخته می شود و خانم های می توانند با توجه به نیاز خود طرح مناسبی از این مانتو را برای خرید کنند.

مانتو های ایرانی و مانتو های سنتی از پرطرفدارترین مدل مانتو ها در بین خانم ها هستند و این مدل مانتو ها طرح هایی شیک و زیبایی دارند و شما می توانید از آن ها در محیط های بیرون از منزل و مجالس و مهمانی ها استفاده کنید.

مانتو ایرانی مجلسی

مدل مانتو ایرانی زنانه و دخترانه با جدیدترین طرح های مد سال

 یکی از دغدغه های بزرگ خانم ها انتخاب طرح مناسبی از مانتو است. اگر مدل مانتوی انتخابی تان متناسب با فرم اندام و رنگ پوست شما باشد می توانید شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید. تصاویری از انواع مدل مانتو ایرانی زنانه و دخترانه را در ادامه برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مانتو مجلسی

مدلهای مانتو ایرانی مجلسی مخصوص خانم های شیک پوش

مانتو های مجلسی ایرانی در انواع طرح های مانتو گیپور مجلسی و مانتو حریر مجلسی و … دوخته می شوند و این مدل مانتو ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. اگر فرم اندام متناسب و ایده آلی دارید بهتر است از مانتو های مجلسی طرح دار با رنگ های شاد و روشن برای مجالس و مهمانی ها استفاده کنید این مدل مانتو ها همچنین برای خانم ها با اندام لاغر می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند. در ادامه با چند مدل مانتو ایرانی مجلسی شیک و جذاب آشنا می شوید.

مدل مانتو مجلسی طرح های زیبا و متفاوت مانتو ایرانی مدل مانتو ایرانی زیبا و جدید

مدل مانتو مجلسی طرح دار ایرانی

مدل مانتو های اسپرت و مجلسی ایرانی

مدل مانتو سفید مجلسی

مدل های مانتو ایرانی با طرح های متنوع و زیبا مانتو مجلسی ایرانی مدل مانتو بلند مجلسی مانتو مجلسی

مدل مانتوی ایرانی دخترانه با طرح گیپوردار

مدل مانتو های ایرانی با طرح های بلند و کوتاه
خانم ها با اندام درشت و چاق بهتر است از مدل مانتو های مجلسی ایرانی با طرح های ساده تر و رنگ های تیره استفاده کنند تا اندام شان لاغر و متناسب به نظر برسد.

مدل مانتو ایرانی مجلسی

مدل مانتو ایرانی بلند

مدل مانتو بلند ایرانی با طرح سنتی

مدل مانتو کوتاه

مدل مانتو حاشیه دار ایرانی

مدل مانتو های ایرانی مدل مانتو مجلسی زنانه

مانتو مجلسی ایرانی با طرح گپیور

مدل مانتو مجلسی با طرح گیپور دار مانتو ایرانی

عکس های مدل مانتو های ایرانی اسپرت با طرح های زیبا و متفاوت

مدل مانتو اسپرت از انواع مدل مانتو های محبوب و پرطرفدار در بین خانم های جوان است. این مدل مانتو ها طرح های کوتاه و بلندی دارند و شما می توانید با توجه به قد خود یکی از این مدل های زیبا را برای پوشیدن انتخاب کنید.
مانتو ایرانی اسپرت همچنین در انواع رنگ های تیره و روشن موجود است و اگر شما تمایل دارید زیباتر و شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید بهتر است رنگ مانتو را بر اساس فرم اندام و رنگ پوست خود انتخاب کنید.

مدل مانتو بلند ایرانی مدل مانتو اسپرت ایرانی

مدل مانتو مشکی و ساده اسپرت

مدل مانتو ایرانی کوتاه مدل مانتو بلند مدل مانتو ایرانی کوتاه مدل مانتو اسپرت

مدل مانتو کوتاه ایرانی اسپرت

مدل مانتو سفید مدل مانتو کوتاه ایرانی

زیباترین و جدیدترین طرح های مدل مانتو ایرانی مخصوص خانم های شیک پوش و زیبا را در این مطلب مشاهده کردید, شما می توانید در صورت تمایل با الگوبرداری از این مدل مانتو ها به ایده آل ترین طرح مانتوی مورد نظر خود دست یابید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.