مجموعه ایی از نمونه کارها و طرح های زیبا و جالب برای ویترای روی شیشه را در این مطلب مشاهده نموده و از این طرح های زیبا و جدید برای نقاشی روی شیشه های مختلف استفاده نمایید.

همه علاقه مندان به هنر ویترای روی شیشه همیشه به دنبال طرح ها و مدل های جدیدتر می باشند تا در کارهای هنری خود از آنها استفاده نمایند. بر این اساس ما نیز در این مطلب مجموعه ایی از طرح ها و مدل های مختلف از نقاشی روی شیشه را گردآوری و ارائه می دهیم که هر یک از این طرح های زیبا و خاص می توانند بهترین الگو برای نقاشی ویترای باشند. در ادامه مطلب همراه ما بوده و از زیباترین و جدیدی ترین نمونه کارهای ویترای دیدن فرمایید و از آنها ایده بگیرید.

نمونه کارهای ویترای روی شیشه با طرح های زیبا و جالب :

مشاهده مدل های متنوع و جدید انواع ویترای روی شیشه می تواند راهنمای مناسبی برای کسانی باشند که قصد انجام اینگونه نقاشی ها را دارند. همانگونه که می دانید نقاشی روی شیشه یکی از پرکاربردترین نقاشی های تزیینی می باشد که به راحتی نیز انجام می گیرد و موارد استفاده زیادی دارد. بر این اساس سعی نمودیم مجموعه ایی از مدل ها و طرح های زیبا و خاص برای ویترای را گرداوری و در این مطلب ارائه دهیم که هر یک از این طرح های جدید می توانند الگو ی مناسبی برای نقاشی های شما باشند. البته در صورتی که هنوز مهارت کافی را در این زمینه کسب نکرده اید و یا قصد دارید قبل از انتخاب طرح با روش های صحیح انجام این سبک نقاشی آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم به بخش آموزش نقاشی روی شیشه مراجعه نموده و از توضیحات ارائه شده در این زمینه و مراحل انجام این نقاشی ها دیدن فرمایید. سپس یکی از طرح های زیر را انتخاب نموده و برای انجام نقاشی ویترای اقدام نمایید.

stained-glass-6طرح برای نقاشی روی شیشه stained-glass-7 stained-glass-8 stained-glass-9مدل نقاشی ویترایطرح ویترای روی شیشه

همه سبک های نقاشی از جمله نقاشی روی سفال، ظروف شیشه ایی و یا دیگر ظروف از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردارند و موارد استفاده زیادی در منزل دارند. در ادامه نمونه هایی از نقاشی روی ظروف شیشه ایی شیک و زیبا را ملاحظه می فرمایید که هر یک از این مدل ها می توانند الگویی مناسب برای شما باشند.

ویترای روی ظروف شیشه ایی مدل نقاشی ویترای روی لیوان شیشه اییstained-glass-10نقاشی ویترای روی ظرف شیشه اییمدل نقاشی ویترایویترای روی جام شیشه ایینقاشی ویترای روی ظرف شیشه ایی سادهویترای روی شیشه

با استفاده از هنر نقاشی روی شیشه به راحتی می توانید تمامی شیشه های ساده و مشجر را تبدیل به شیشه هایی زیبا و تزیینی نمایید. همانگونه که می دانید در این سبک نقاشی از رنگ ویترای استفاده می شود که قابلیت شستشو دارد و شما با اطمینان کامل می توانید روی اغلب سطوح شیشه ایی نقاشی های زیبایی بکشید و سپس آنها را مورد استفاده قرار دهید. در ادامه نمونه کارهای زیبایی از انواع نقاشی مدرن و کلاسیک  ویترای روی شیشه را ملاحظه می فرمایید که می توان از این مدل های زیبا به عنوان الگو استفاده نمود.

نقاشی زیبای ویترایویترای بر روی شیشهنقاشی روی شیشه سادهمدل جدید ویترای روی پنجره شیشه اییآموزش ویترای روی شیشهمدل زیبای نقاشی روی شیشه های سادهآموزش ویترای در منزلآموزش نقاشی با رنگ ویترای

امیدواریم طرح های ارائه شده برای ویترای روی شیشه مورد توجه شما دوستان واقع شده باشد و با استفاده از این طرح ها و مدل ها، زیباترین نقاشی ها را بر روی انواع شیشه ها بکشید. از شما دوستان علاقه مند به اینگونه هنرها دعوت می نماییم با کلیک بر روی نقاشی از دیگر مدل ها و آموزش های جدید و زیبا در این زمینه دیدن فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.