جدیدترین و شیک ترین گالری انواع مدل نیم تنه مجلسی و نیم تنه اسپرت زنانه و دخترانه را برای شما خانم های خوش سلیقه و شیک پوش در این مطلب قرار داده ایم. امیدواریم این مدل های زیبا مورد پسندتان واقع شود.

در این مطلب مجموعه تصاویر انواع مدل نیم تنه مجلسی و اسپرت زنانه و دخترانه را برای خانم های خوش تیپ و شیک پوش ایرانی قرار داده ایم. امیدواریم این مدل های زیبا مورد پسند شما عزیزان قرار گیرد و با مشاهده این عکس های زیبا، مناسب ترین نیم تنه را انتخاب و تهیه نمایید. با ما همراه باشید و از تماشای این مدل های جدید و شیک لذت ببرید.

امروزه لباس های مجلسی و لباس های اسپرت بسیاری برای خانم ها در بازار وجود دارد که هر شخصی با توجه به اندام و ظاهر خود زیباترین و شیک ترین مدل لباس را انتخاب می کند. مدل نیم تنه نیز یکی از مدل لباس هایی است که بسیار مورد توجه خانم ها قرار گرفته و از طرح های مختلف آن استقبال می نمایند. در ادامه زیباترین مدل های نیم تنه اسپرت و مجلسی جدید و به روز را مشاهده می فرمایید.

گالری انواع مدل نیم تنه مجلسی

زیباترین و جدیدترین مدل نیم تنه مجلسی و اسپرت دخترانه و زنانه :

نیم تنه های زنانه دارای تنوع بسیاری می باشند و انواع مختلفی دارند که شامل: نیم تنه بافتنی، نیم تنه اسپرت، مدل کت دخترانه نیم تنه، نیم تنه و دامن و… می شوند. در این بخش با انواع مدل نیم تنه های زیبا و شیک آشنا می شوید. با ما همراه باشید.

انواع دامن وتاپ نیم تنه دخترانه

انواع نیم تنه و دامن مجلسی دخترانه

انواع تاپ شیک و اسپرت دخترانه

زیباترین مدل نیم تنه زنانه

تاپ نیم تنه اسپرت دخترانه

انواع تاپ نیم تنه و شورتک های اسپرت دخترانه و زنانه:

در فصل تابستان به علت گرمی بیش از حد هوا، لباس های نخی و نازک و لباس های باز به شدت مورد استقبال خانم ها قرار می گیرند.  تاپ و شلوارک، تاپ نیم تنه و شورتک می توانند انتخاب مناسبی برای مهار کردن گرما باشند حتی از این مدل لباس ها نیز اغلب در باشگاه ها نیز استفاده می کنند. در ادامه انواع تاپ نیم تنه و شورتک اسپرت دخترانه و زنانه را می توانید مشاهده نمایید.

انواع تاپ نیم تنه و شورتک اسپرت

انواع تاپ نیم تنه و شورتک دخترانه

مدل تاپ نیم تنه و شورتک اسپرت

نیم تنه های اسپرت دخترانه برای باشگاه :

امروزه مدل تاپ دخترانه و زنانه بسیار شیک و زیبایی برای خانم های خوش استیل و خوش سلیقه در بازار وجود دارد. تاپ نیم تنه نیز یکی از انواع مدل تاپ می باشد که نسبتا کوتاه تر است و ورزشکاران بیشتر از این نوع تاپ استفاده می کنند. در ادامه نمونه هایی زیبا از انواع مدل تاپ نیم تنه را ملاحظه می فرمایید.

مدل تاپ نیم تنه خال دار

انواع تاپ نیم تنه زنانه

انواع تاپ های نیم تنه زنانه

مدل تاپ نیم تنه اسپرت دخترانه

جدیدترین انواع مدل نیم تنه دخترانه

انواع تاپ نیم تنه زنانه

انواع نیم تنه اسپرت دخترانه

انواع نیم تنه اسپرت زیبای دخترانه

مدل های نیم تنه و دامن مجلسی زیبا :

یکی از زیباترین مدل های لباس مجلسی که امروزه خانم ها در مجالس و مهمانی های خود به تن دارند، نیم تنه و دامن و یا تاپ و دامن می باشند که بسیار زیبا و شیک هستند. در ادامه زیباترین مدل های دامن و تاپ نیم تنه مجلسی و اسپرت را مشاهده خواهید کرد.

مدل تاپ نیم تنه ودامن مجلسی

مدل نیم تنه و دامن مجلسی

انواع تاپ نیم تنه گیپور

انواع دامن و نیم تنه شیک مجلسی

مدل تاپ و نیم تنه مجلسی

تاپ نیم تنه به همراه دامن مجلسی

تاپ نیم تنه فانتزی و دامن مجلسی

انواع مدل نیم تنه مجلسی زیبا

انواع نیم تنه های شیک مجلسی

در این مطلب با گالری انواع مدل نیم تنه مجلسی و اسپرت بسیار شیک دخترانه و زنانه آشنا شدید امیدواریم این مدل های بسیار زیبا و خاص مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد. در صورت تمایل برای مشاهده انواع مدل لباس های جدید و شیک به بخش دنیای مد مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.