در این مطلب به ارائه آموزش بافت پادری زیبا و شیک برای منزل و اتاق کودکان می پردازیم که با استفاده از این آموزش می توانید به راحتی و با هزینه بسیار کم اقدام به بافت پادری زیبا و مناسبی نمایید.

آموزش بافت پادری یکی از آموزش های جالب و قابل توجه است که با یادگیری آن می توانید انواع پادری ها با طرح های متنوع و جالب را ببافید و از آنها نهایت استفاده را ببرید. پادری که در این مطلب آموزش داده می شود دارای طرحی کودکانه و زیبا است که می توان از آن برای اتاق خواب کودکان استفاده نمود، اما شما می توانید از انواع طرح ها و مدل ها استفاده کنید و از این طریق پادری های زیبایی برای قسمت های مختلف منزل داشته باشید. در ادامه با این آموزش زیبا و قابل توجه همراه ما باشید.

آموزش بافت پادری با کاموا و قلاب با تصاویر هر مرحله :

در مباحث قبلی به آموزش های مختلف بافتنی از جمله آموزش بافت کلاه و بافت شال گردن که از جمله بافتنی های پرطرفدار می باشند، پرداختیم. در این مطلب قصد داریم به آموزش بافت پادری بپردازیم که یکی از ساده ترین آموزش ها در زمینه بافت پادری است که مطمئنا یادگیری آن برای شما نیز جذاب و جالب خواهد بود و با استفاده از این آموزش می توانید اقدام به بافت انواع پادری با طرح های متنوع و زیبا نمایید. ما قصد داریم این پادری زیبا را با استفاده از کامواهای رنگی و قلاب ببافیم. البته لازم است بدانید که تور نیز یکی از اقلام اصلی برای تهیه و بافت این پادری زیبا می باشد. بهتر از تورهای پلاستیکی با بافت درشت استفاده نمایید که به راحتی نیز برش داده می شوند و می توان از آنها برای بافت انواع پادری استفاده نمود. در ادامه تصویر تور مناسب برای این کار را ملاحظه می فرمایید.

آموزش آسان بافت پادری در منزل

برای شروع طرح دلخواه و مناسب را روی تور منتقل نموده و سپس با توجه به طرح انتخابی، کاموا با رنگ های مناسب را انتخاب کرده و آنها را به طول پنج سانتی متر برش زده و سپس برای جلوگیری از بهم ریختگی، کامواها را داخل ظرف یا قوطی مناسب قرار دهید.

بافت پادری با کاموابافت پادری های زیبا و شیک

حال تکه کاموایی را برداشته و آن را با صورت حلقه درآورده و با استفاده از قلاب مناسب از لا به لای تور رد می نماییم. توجه داشته باشید که برای هر نقطه از رنگ مناسب استفاده نمایید تا طرح شما نمایش بهتری داشته باشد.

بافت پادری با کاموا و قلابآموزش ساده و آسان بافت پادریآموزش مرحله ایی بافت پادری

 بافت پادری کار بسیار راحتی است، برای این کار تنها نیاز به کمی دقت و توجه دارید. در ادامه تصاویر مراحل بافت پادری را مشاهده می فرمایید که با توجه به آنها می توانید به راحتی اقدام به بافت نمایید.

آموزش ساده بافت پادری مراحل بافت پادری در منزل آموزش مرحله ایی بافت پادری آموزش بافت پادری با کاموا

هر قسمت از طرح را با رنگ مربوطه ببافید. در ادامه عکسی از قسمت پست کار را مشاهده می فرمایید که پست پادری شما نیز باید به همین شکل باشد.

بافت انواع پادری با کاموا

حال باید به سراغ دور دوزی بروید و کار را به اتمام برسانید. بدین منظور اطراف طرح بافته شده را به اندازه سه سانتی متر با مداد علامت بزنید.

دور دوزی پادری بافته شده

سپس قسمت های اضافه را با قیچی ببرید و آن را به به سمت داخل تا بزنید.

مراحل بافت پادری با کاموا پادری بافتنی زیبا و جدید

قسمت تا خورده را با استفاده از نخ و سوزن ثابت نموده و سپس نوار ضخیمی روی آن بدوزید.

آموزش جدید و زیبای بافت پادری پادری های زیبا و متنوع

آموزش بافت پادری با قلاب به پایان رسید، در ادامه عکس های پادری زیبایی را که بافتیم را مشاهده می فرمایید، تصویر اول مربوط به پشت کار و تصویر دوم مربوط به نمای کلی پادری است.

عکس پادری بافته شدهآموزش بافت پادری با قلاب

امیدواریم آموزش بافت پادری برای شما دوستان نیز لذت بخش بوده باشد و با یادگیری آن پادری های زیبا و متنوعی برای بخش های مختلف منزل تهیه نمایید. از شما دوستان هنرمند دعوت می نماییم با کلیک بر روی آموزش بافتنی از دیگر آموزش ها و مدل های متنوع در این زمینه دیدن فرموده و از آنها نهایت استفاده را ببرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.