در این مطلب گالری عکس پژو ۲۰۰۸ از نمای داخلی و نمای خارجی را برای شما دوستان عزیز قرار داده ایم. این خودروی شاسی بلند از جمله تازه واردهای شرکت خودروسازی پژو در ایران است.

گالری عکس پژو ۲۰۰۸ خودروی جدید پژو در ایران که با سرمایه‌گذاری مشترک ایران خودرو و پژو در شرکت ایران خودرو تولید شده است، را در این مطلب مشاهده می فرمایید.

امروزه به دلیل تولید انبوه ماشین های جدید و زیبا افراد دیگر مانند قبل تمایل چندانی برای رفتن به سمت ماشین های قدیمی را ندارند. شرکت خودروسازی پژو پس از لغو تحریم ها چند خودرو جدید برای عرضه در ایران معرفی کرده است. پژو ۳۰۱، پژو ۲۰۸ و پژو ۲۰۰۸ محصولات جدید و مشترک پژو و ایرانخودرو می باشند. پژو برای اولین بار نمونه های اولیه پژو ۲۰۰۸ را برای طراحی و تولید به بازارهای اروپا فرستاد. این خودرو بر اساس فرم ماشین پژو ۲۰۸ طراحی شده است که دارای چراغ های جلوی شیک و درشتی می باشد. اما نسبت به پژو ۲۰۸ عریض تر است. در تصاویر ۲۰۰۸ شاسی بلند جدید پژو را مشاهده می نمایید.

مجموعه عکس پژو ۲۰۰۸ از نمای داخلی و خارجی

پژو ۲۰۰۸ از طراحی و جذابیت بسیار بالایی برخوردار است. مشخصات فنی این ماشین بدین گونه می باشد: این ماشین دارای یک پیشرانه چهار سیلندر با حجم ۱.۶ لیتر است، که توان خروجی آن چیزی حدود ۱۲۰ اسب بخار و گشتاور تولیدی آن ۱۶۰ نیوتن متر است .قیمت این خودرو حدود ۸۰ میلیون تومان نرخ گذاری شده است. اما به نظر می رسد تا زمان ارائه آن در بازار ایران دستخوش افزایش نرخ آن نیز باشیم.

عکس های زیبای پژو 2008

عکس ماشین زیبای پژو ۲۰۰۸

مدل های جذاب ماشین جدید پژو ۲۰۰۸

مدل های زیبا وشیک ماشین شیک پژو

عکس نمای بیرونی پژو ۲۰۰۸

نمای خارجی پژو 2008

جدیدترین عکس پژو2008

نمایی از پژو ۲۰۰۸

مدل های زیبای ماشین های جدید

پژو ۲۰۰۸ شاسی بلند جدید ایرانخودرو

عکس اتومبیل پژو2008

نمایی از پژو ۲۰۸۸

نمای جلوی ماشین پژو2008

نمای جلوی پژو ۲۰۰۸

شیک ترین مدل پژو

نمای خارجی پژو ۲۰۰۸

مدل ماشین های شیک و جدید

نمای خارجی پژو2008

نمای پشت ماشین پژو ۲۰۰۸

تصاویر زیبای پژو2008

نمایی از پژو 2008

جدیدترین مجموعه عکس پژو 2008

پراغ پشت پژو ۲۰۰۸

عکس های زیبای پژو2008

نمای صندوق عقب پژو ۲۰۰۸

عکس های اتومبیل پژو 2008جدید

ماشین پژو ۲۰۰۸

عکس های جذاب ماشین پژو

تصاویر نمای داخلی پژو۲۰۰۸

در ادامه عکس های نمای داخلی پژو ۲۰۰۸ را ملاحظه می فرمایید. به نظر می رسد پژو توانسته است در طراحی داخل این شاسی بلند زیبا نسبتا موفق عمل نماید.

نمای داخلی پژو 2008

نمای داخلی پژو ۲۰۰۸

نمای داخلی پژو 2008

عکس داخل پژو ۲۰۰۸

نمای داخلی پژو

فضای داخلی اتومبیل پژو

نمای داخلی اتومبیل پژو2008

نمای داخلی عکس پژو 2008

در این مطلب گالری عکس پژو ۲۰۰۸ را مشاهده کردید، امیدواریم از تماشای تصاویر این اتومبیل زیبا لذت برده باشید همچنین به شناخت کافی از این اتومبیل جدید رسیده باشید. در صورت تمایل برای تماشای تصاویر خودروهای متفاوت بر روی عکس ماشین کلیک نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.