لباس های مجلسی در انواع طرح های مختلف و با پارچه های متنوعی دوخته می شوند که مدل کت گیپور یکی از انواع این لباس های زنانه است که در طرح های مجلسی و اسپرت و با انواع رنگ های مختلف در بازار موجود است.

کت مجلسی یکی از انواع طرح های پرطرفدار و زیبا لباس مجلسی برای خانم ها است که مدل هایی متنوع دارد و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود مدل کت مجلسی تان را انتخاب کنید. در ادامه این مطلب جدیدترین طرح های مدل کت گیپور مجلسی را ملاحظه خواهید کرد که امیدواریم این مدل کت ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

بیشتر خانم های ایرانی تمایل دارند تا در مهمانی ها و مجالس با ظاهری پوشیده و رسمی تری حضور پیدا کنند که در این صورت بهتر است کت های مجلسی را برای پوشیدن انتخاب کنند. کت های زنانه و دخترانه در انواع طرح های مدل کت کوتاه و مدل کت بلند موجود هستند و هر خانمی می تواند با توجه به فرم اندام خود یکی از این طرح های کت را برای پوشیدن انتخاب نماید.

انواع طرح های کت گیپور

 مدل کت گیپور مجلسی با جدیدترین طرح های مد سال

لباس های مجلسی گیپور امروزه توجه بیشتر طراحان لباس و خانم ها را به سوی خود جلب کرده اند. لباس های گیپور پارچه های لوکس و زیبایی دارند و می توانند شما را خوش اندام و شیک پوش تر از همیشه نشان دهند. مدل کت گیپور یکی دیگر از  لباس های زنانه و دخترانه است که در انواع طرح های متفاوت و ایده آل دوخته می شود.

 مدل کت و شلوار زنانه

مدل کت گیپور زنانه شیک و زیبا

کت های گیپور در انواع مدل های کت و دامن گیپور و کت سارافون طراحی می شوند و شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه شخصی تان یکی از این طرح های لباس را برای مهمانی ها و مجالس بپوشید.
توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب طرح کت مجلسی زنانه باید به برش کت و مدل یقه کت توجه بیشتری کنید و کت مجلسی را انتخاب کنید که از لحاظ یقه و برش دوخت مناسبی دارد زیرا برش و یقه کت گیپور می تواند بر روی زیبایی و جذابیت اندام شما تاثیرگذار باشد.

مدل کت کوتاه گیپور مدل کت کوتاه گیپور زیبا مدل کت سارافون زنانه مدل کت سارافون زنانه مدل کت و دامن گیپور مدل کت سفید گیپور انواع طرح های کت گیپورمدل کت زنانه گیپور زیباترین مدل های کت گیپور مدل کت و شلوار گیپور مدل کت زنانه گیپور

کت گیپور مجلسی دخترانه با طرح های اسپرت و شیک

بهتر است کت های گیپور دخترانه با طرح های اسپرت و رنگ های شاد انتخاب شود تا اندام و چهره طبیعی دخترانه شما با پوشیدن این مدل کت ها حفظ شود. اگر شما می خواهید جذاب تر از همیشه به نظر برسید می توانید در مهمانی ها و مجالس از مدل کت سارافون استفاده کنید این طرح لباس اندام شما را خاص و متفاوت تر از همیشه نشان می دهد و علاوه بر این اگر شما به پوشش خود حساس هستید مدل های کت سارافون گیپور می توانند برای انتخاب تان ایده آل و مناسب باشند.

مدل های شیک کت سارافون

مدل کت گیپور اسپرت زیباترین و جیددترین مدل های کت سارافون مدل های زیبا کت گپیور مدل کت تک گیپور زنانه مدل کت دخترانه مدل کت اسپرت گیپور مدل کت گیپور اسپرت دخترانه

زیباترین و شیک ترین انواع مدل کت گیپور با طرح های جدید مد سال را در این مطلب مشاهده کردید, شما می توانید با الگوبرداری از این طرح کت های مجلسی شیک ترین کت را برای خود انتخاب کنید و در مهمانی ها و مجالس شیک پوش و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.