جشن سیسمونی برای دوقولو دارها می تواند بسیار شیرین و متفاوت باشد. زیرا ایده های جالبی می توان برای تزیین جشن سیسمونی دوقلویی به کار برد. در ادامه این مطلب انواع چیدمان و تزیینات برای سیسمونی دوقلوها را مشاهده خواهید کرد.

خرید سیسمونی برای نوزادان دوقلو کمی دشوار تر است شما باید برای سیسمونی دوقلوها کلیه لوازم مورد نیاز نظیر سرویس خواب و سرویس حمام و سرویس بهداشتی و سرویس غذا خوری و لباس را خریداری کنید و سپس این وسایل را با تزیین زیبا در درون اتاق نوزاد برای برگزاری جشن سیسمونی بچینید.

خرید سیسمونی یکی از کارهای مورد علاقه برای بزرگتر ها است در زمان های گذشته خرید سیسمونی به علت مشخص نبودن جنسیت جنین کار سختی بود ولی امروزه با پیشرفت علم پزشکان قادر به تعیین جنسیت جنین در دوران بارداری هستند و همین امر توانسته است کار خرید سیسمونی را برای والدین آسان تر کند. ایده هایی برای چیدمان سیسمونی دوقلوها را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

انواع وسایل زیبا برای سیسمونی

سیسمونی دوقلوها با چیدمان و تزیینات متفاوت

علاوه بر طرح و مدل وسایل مورد نیاز برای سیسمونی رنگ وسایل نیز از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. اگر جنسیت دوقلوها یکسان باشد کار خرید سیسمونی بسیار راحت و آسان است . برای سیمونی دخترانه از انواع رنگ های صورتی و قرمز و زرد و سفید استفاده می شود و برای سیسمونی پسرانه از رنگ های آبی و قرمز و قهوه ای و سورمه ای و سفید و قهوه ای استفاده می شود. اگر می خواهید سیسمونی برای نوزادان دختر و پسر مناسب باشد بهتر است از رنگ های سفید و سبز و زرد و قرمز و ترکیبی از رنگ های کرم و قهوه ای استفاده کنید.

حتما بخوانید:  مدل های روتختی نوزاد برای سیسمونی دخترانه و پسرانه

تخت نوزادان دوقلو

سرویس خواب نوزاد دوقولو

یکی از اساسی ترین وسایل برای سیسمونی نوزادان دوقلو سرویس خواب است. اگر می خواهید دکوراسیون اتاق نوزاد شما زیبا و متفاوت شود بهتر است که در هنگام خرید سرویس خواب دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید. بهتر است رنگ سرویس خواب نوزاد با دیگر وسایل موجود در دکوراسیون اتاق نوزادان مطابقت و همخوانی داشته باشد.

چیدمان وسایل سیسمونی دوقلوهامدل سرویس خواب نوزاد مدل سرویس خواب برای دوقلوها مدل گهواره نوزادان دوقلو مدل چیدمان وسایل سیسمونی دوقلوهامدل تخت نوزاد

چیدمان و تزیین وسایل ضروری برای سیسمونی دوقلوها

بعد از خرید وسایل ضروری برای نوزادان دوقلو بهتر است که این وسایل را به شیوه ای زیبا و یا کمک ایده های خلاقانه تزیین کنید. وسایل ضروری و مورد نیاز برای نوزادان نظیر پستانک و تب سنج و کرم و شوینده های بهداشتی و پیش بند و سرویس حمام و پوشک و شیشه شیر و کالسکه و … را در مکان هایی مخصوص بچینید تا در صورت نیاز به سادگی به آن ها دسترسی پیدا کنید. در ادامه این مطلب تصاویری از چیدمان و تزیین سیسمونی برای نوزادان دوقلو را مشاهده خواهید کرد.

چیدمان وسایل نوزاد نحوه چیدمان لباس نوزاد در درون کمد ایده هایی برای تزیین سیسمونی دوقلو ها وسایل ضروری برای سیسمونی دوقلوها سیسمونی نوزاد وسایل ضروری برای نوزادان دوقلو چیدمان وسایل نوزاد مدل کالکسه برای نوزادان دوقلو وسایل بهداشتی مورد نیاز برای سیسمونی لباس های نوزادان وسایل حمام نوزاد چیدمان کفش های نوزاد دختر و پسر وسایل مورد نیاز برای سیسمونی وسایل بهداشتی مورد نیاز برای سیسمونی   وسایل سیسمونی پیش بند نوزاد تزیین سرویس حمام نوزاد   سرویس غذاخوری نوزاد سورس غذا خوری برای نوزاد دخترمدل لباس نوزادان دوقلو مدل کیف برای سیمونی نحوه چیدمان لباس نوزاد سیسمونی برای دوقلوها

زیباترین و جدیدترین تزیینات برای سیمونی دوقلوها را در این مطلب مشاهده کردید, شما می توانید با الگوبرداری از این تزیینات زیباترین چیدمان و تزیین را برای سیسمونی نوزادان دوقلوی خود داشته باشید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع تصاویر سیسمونی کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.