با فرا رسیدن فصل پاییز بیشتر خانم ها به فکر تهیه مانتو های پاییزی می افتند, مدل مانتو پاییزه در انواع طرح های بلند و کوتاه دوخته می شود که در ادامه تصاویری از طرح های مد سال مانتو پاییزه اسپرت و مجلسی را مشاهده خواهید کرد.

با شروع هر فصلی مدل مانتوهایی با جنس پارچه های مخصوص به همان فصل وارد بازار می شوند. مدل مانتو پاییزه از انواع مدل مانتو ها با پارچه های محکم و ضخیم است و همین پارچه های ضخیم که در دوخت مانتو های پاییزه به کار برده می شوند باعث می شوند که ایست این مدل مانتو ها بهتر و جذاب تر شود.

مانتو پاییزه از انواع مانتو های مناسب برای روز های خنک پاییزی است و شما می توانید این مدل مانتو ها را جایگزین بارانی و کاپشن های پاییزی کنید. مانتو های پاییزه در انواع طرح ها و رنگ های مختلف موجود هستند و هر خانمی می تواند با توجه به ویژگی های ظاهر و اندام خود طرح مناسبی از مانتو را انتخاب کند.

مدل مانتو پاییزه شیک

مدل مانتو پاییزه با جدیدترین طرح های مد سال و زیبا

یکی از مهم ترین پوشش برای هر خانمی مانتو است که اگر طرح و مدل مانتو با اندام شما مطابقت و همخوانی داشته باشد می توانید شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید. در این بخش ما قصد داریم تا شما عزیزان را با انواع طرح های مد سال مدل مانتو پاییزه آشنا سازیم که امیدواریم این طرح های مانتو مورد توجه تان قرار بگیرند.

  مدل مانتو پاییزه زنانه

مدل مانتو پاییزی اسپرت زنانه و دخترانه

مدل های مانتو پاییزه اسپرت از انواع مدل مانتو های مورد علاقه برای خانم های جوان است و بیشتر دانشجویان نیز از این طرح های مانتو به عنوان مدل مانتو دانشجویی در آغاز سال جدید تحصیلی استفاده می کنند. مدل مانتو های اسپرت دخترانه و زنانه پاییزه اغلب در طرح های دو ردیف دکمه و به صورت کمر بند دار دوخته می شوند و مدل یقه این مانتو های پاییزی نیز معمولا بزرگ و ایستاده است آستین های مانتو های پاییزه به صورت بلند دوخته می شوند و در طراحی این مدل مانتو ها از آستین های سه ربع استفاده نمی شود.

حتما بخوانید:  مدل مانتو دخترانه پاییزه جدید و زیبا مخصوص شیک پوشان

مدل مانتو پاییزه کوتاه مانتو پاییزه مشکی و قهوه ای مانتو های پاییزه با طرح های شیک
در دوخت مدل مانتو پاییزه از پارچه های ضخیم با رنگ های گرم نظیر نارنجی و قهوه ای و قرمز و مشکی و … استفاده می شود که این رنگ ها در حفظ گرمای بدن تاثیرگذار هستند.

مدل های مانتو پاییزی با طراحی های زیبا مدل های مانتو پاییزه شیک و زیبا مدل مانتو پاییزی کوتاه و زیبا مدل مانتو های زیبا پاییزه مدل مانتو بلند پاییزی
مانتو های پاییزه همچنین در انواع طرح های کوتاه و بلند اسپرت دوخته می شوند که انتخاب اندازه مانتو به قد خانم ها بستگی دارد.
مانتو پاییزه را بهتر است کمی گشاد تر انتخاب کنید تا بتوانید از زیر مانتو لباس های گرم بپوشید تا در روزهای خنک پاییز گرمای بدن شما حفظ شود.

مدل مانتو اسپرت پاییزی جدیدترین طرح های مانتو پاییزه مانتو پاییزه کوتاه و زیبا مدل مانتو اسپرت پاییزه طرح های زیبا و متفاوت مانتو پاییزی مانتو پاییزه مدل مانتو پاییزی

مدل های مانتو پاییزه مجلسی با طرح های جدید و متفاوت

مانتو های پاییزی در انواع طرح های مانتو مجلسی نیز دوخته می شوند و شما می توانید برای شرکت در مهمانی ها و مجلس رسمی از این مدل مانتو ها استفاده کنید.
توجه داشته باشید که هر مدل مانتویی برای مکان خاصی طراحی می شود بنابراین شما نباید از مدل مانتو پاییزه مجلسی در محیط های اداری استفاده کنید.

طرح های زیبا و متنوع مانتو پاییزه مانتو پاییزه مشکی
مانتو های مجلسی دخترانه و زنانه پاییزی معمولا با پارچه های ضخیم طرح دار و با رنگ روشن و تیره دوخته می شوند که اگر اندام شما لاغر است بهتر است مانتوهای پاییزی طرح دار با رنگ روشن را برای مهمانی ها و مجالس بپوشید. برای خانم ها با اندام درشت و چاق مانتو های پاییزه مجلسی ساده و تیره می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

مانتو پاییزه زیبا و جدید زیباترین و جدیدترین طرح های مانتو پاییزه مانتو پاییزه سورمه ای مدل مانتو پاییزی بلند و زیبا طرح های جدید مانتو پاییزه مانتو پاییزه شیک و زیبا مدل مانتو پاییزه با جدیدترین طرح های مد سال زیباترین طرح های مانتو پاییزی مانتو پاییزه زیبا و جدید مدل مانتو پاییزه زیبا و جدید مدل های شیک و جذاب مانتو پاییزی

در هنگام انتخاب مدل مانتو پاییزه باید به طرح و الگوی پارچه دقت کنید و مانتویی را برای خرید انتخاب کنید که در قسمت های شانه و یقه و جیب دارای درز ها و دوخت مرتب و یکدستی است. در این بخش از دنیای مد مجله آرگا جدیدترین طرح های مدل مانتو پاییزی را در اختیار شما خانم های جذاب و مشکل پسند قرار دادیم, شما می توانید با الگوبرداری از این مانتو ها ایده آل ترین و مناسب ترین مدل مانتو را داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.