در این مطلب برای شما دوستان عزیز گالری عکس پژو ۳۰۱ و همچنین اطلاعاتی کامل و جامع در مورد این ماشین زیبا و جدید را قرار داده ایم.در ادامه این بخش تصاویر پژو ۳۰۱ را در زوایای مختلف می توانید مشاهده نمایید.

شرکت خودروسازی ایرانخودرو یکی دیگر از محصولات خود را به نام پژو ۳۰۱ تولید کرده و آن را راهی بازار کرده است. خانواده های ایرانی می توانند با خیال آسوده این ماشین بسیار زیبا را خریداری کرده و از آن استفاده کنند. در ادامه مطلب گالری عکس پژو ۳۰۱ از نمای داخلی و خارجی و همچنین مشخصات فنی آن را می توانید مشاهده می نمایید.

با پیشرفت تکنولوژی و تولید ماشین های اسپرت زیبا و شیک، دیگر مانند قبل تمایل افراد به سمت خرید ماشین های قدیمی کمتر شده است. ماشین پژو ۳۰۱ یکی از جدیدترین خودروهای شرکت فرانسوی پژو است که طراحی زیبا و کاربر پسندی دارد. این خودرو دارای ۳ نسخه ی بنزینی اصل می باشد. موتور با جعبه دنده اتوماتیک ۱۶۰۰ سی سی، موتور با جعبه دنده دستی ۱۶۰۰ سی سی و موتور با  گیربکس دستی ۱۲۰۰ سی سی که ۳ نسخه ی اصلی پژو ۳۰۱ می باشند. در ادامه می توانید از سایر مشخصات فنی پژو ۳۰۱ آگاه شوید.

گالری عکس پژو ۳۰۱

پژو ۳۰۱ از طراحی بسیار شیک و جذابی برخوردار است، طراحی داخلی آن بسیار زیبا و منحصر به فرد است طوری که چشم هر بیننده ای را به سمت خود جذب می کند. این خودروی زیبا تجهیزات ایمنی و امکانات رفاهی فراوانی نیز دارد. سیستم ورود بدون کلید، سیستم صوتی بسیار پیشرفته، آینه و شیشه های برقی، سیستم مربوط به تهویه هوا، ۲ کیسه هوا، چراغ مه شکن و ترمز از جمله امکانات محصول جدید ایران خودرو می باشند. در ادامه شما می توانید گالری عکس خودروی پژو ۳۰۱ را مشاهده نمایید.

خودروهای ایرانی

عکس خودروی زیبای پژو ۳۰۱

عکس پژو301 قهوه ای

تصویر نمای کلی خودروی جدید پژو ۳۰۱

تصاویر خودروهای جدید سال

خودروی زیبا و جدید پژو ۳۰۱

تصویر خودروهای زیبا

تصاویر زیبای خودروی پژو۳۰۱

عکس جدید پژو 301

عکس خودروی زیبای پژو ۳۰۱

عکس پژو 301 بژ

عکس پژو ۳۰۱

تصاویر خودروهای ایرانی

زیباترین تصاویر پژو ۳۰۱ خودروی جدید ایرانخودرو

عکس پژو های زیبا

عکس پژو ۳۰۱ نقره ای

عکس زیبای خودروی پژو

تصویر خودروی زیبا و جدید پژو ۳۰۱

عکس پژو 301جدید

عکس پژو 301 سفید

تصویر پژو ۳۰۱ سفید

عکس پژو 301نقره ای

عکس پژو ۳۰۱ خودروی جدید ایرانخودرو

تصویر پژو 301 زیبا

عکس پژو از نمای جلوی اتومبیل

عکس های داخلی ماشین پژو ۳۰۱

خودروی زیبا و جدید پژو ۳۰۱ خودرویی تقریبا ارزان قیمت می باشد که در حال حاضر در بازار کشورهای آمریکا و اروپای غربی حضور ندارد، زیرا به منظور گرفتن بازارهای آمریکای جنوبی، اروپای شرقی و آسیا تولید و طراحی شده اند. خودروی پژو ۳۰۱ یکی از کم آلوده ترین خودروهای ایران می باشد. رقیب سرسخت این خودرو، ماشین تندر ۹۰ و ماشین دنا دیگر محصول ایران خودرو می باشد خصوصیات فنی هر دو خودرو کاملا شبیه هم است اما پژو ۳۰۱ ظاهر زیباتر و جذاب تری را دارد.

نمای داخلی پژو 301

زیباترین خودروهای ایرانی

تصویر نمای داخلی پژو

تصاویر ماشین های جدید

عکس پژو 301 از نمای داخلی

نمای داخلی پژو301

تصویر پژو از نمای داخلی آن

نمای داخلی بسیار زیبای پژو

با توجه به ویژگی ها و خصوصیات این اتومبیل زیبا و جدید، خانواده های ایرانی می توانند با خاطری آسوده از این اتومبیل زیبا استفاده کنند. امیدواریم از گالری  عکس پژو ۳۰۱ و معرفی مشخصات فنی و اطلاعات دیگر آن لذت برده باشید و توانسته باشیم تا در معرفی این خودروی زیبا تا حدودی شما را راهنمایی کرده باشیم. برای مشاهده تصاویر بیشتر انواع خودروها به بخش عکس ماشین مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.