لباس مجلسی یکی از مهمترین لباس های زنانه است که خانم ها در هنگام انتخاب آن حساسیت زیادی به خرج می دهند, در این مطلب نمونه هایی از مدل لباس ساتن زنانه و دخترانه را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

یکی از انواع پارچه های پرطرفدار و زیبا که در دوخت بیشتر مدل های لباس مجلسی مورد استفاده قرار می گیرد پارچه ساتن است. مدل لباس ساتن در انواع پارچه های مات و براق در بازار موجود است و هر خانمی می تواند با توجه به سلیقه شخصی خود یکی از این طرح های لباس مجلسی را برای خرید انتخاب کند.

پارچه های ساتن جنسی از الیاف مصنوعی و ابریشم دارند و این مدل پارچه ها همیشه توجه طراحان دنیای مد را به سوی خود جلب کرده اند. لباس های ساتن همچنین در انواع رنگ های زیبا و جذابی موجود هستند که برای انتخاب رنگ مناسب این لباس ها باید به رنگ پوست و مو خود توجه کنید.

مدل پیراهن بلند ساتن

مدل لباس ساتن مجلسی زنانه و دخترانه

لباس های مجلسی زنانه و دخترانه در انواع طرح های لباس مجلسی گیپور و لباس مجلسی مخمل و مدل لباس ساتن و … در بازار موجود هستند. تنوع در طرح های لباس مجلسی کار تهیه لباس را برای خانم ها سخت و دشوار کرده است و بیشتر خانم ها در هنگام انتخاب لباس های مجلسی دچار تردید و دو دلی می شوند که در چنین مواقعی بهتر است مدلی انتخاب شود که با اندام و ویژگی های ظاهری مطابقت و همخوانی بیشتر دارد.

    مدل لباس مجلسی گیپور و ساتن

مدل های لباس ساتن دخترانه با طرح های شیک و زیبا

لباس های ساتن در انواع طرح های لباس مجلسی دخترانه نیز در مغازه ها به فروش می رسند. بیشتر خانم ها و دختران جوان تمایل دارند که لباس مجلسی خود را بدوزند که بهتر است برای داشتن لباسی با دوخت شیک و زیبا از خیاط های ماهر و با تجربه کافی استفاده کنید. اگر شما ترجیح می دهید که لباس مجلسی تان تن پوشی شیک و متفاوت داشته باشد بهتر است که از لباس مجلسی با پارچه ساتن در مهمانی ها و مجالس استفاده کنید. انواع مدل لباس ساتن مجلسی دخترانه را در ادامه مشاهده می نمایید.

مدل لباس ساتن کوتاه لباس مجلسی زنانه جدبد مدل لباس ساتن کوتاه دخترانه زیباترین و جدیدترین طرح های لباس مجلسی ساتن مدل های لباس مجلسی ساتن مدل لباس ساتن زنانه انواع مدل های لباس مجلسی ساتن لباس مجلسی ساتن دخترانه مدل پیراهن کوتاه ساتن

مدل های لباس مجلسی ساتن زنانه مخصوص خانم های شیک پوش و جذاب

لباس های ساتن نیز مانند بقیه لباس مجلسی ها در انواع طرح های کوتاه و بلند دوخته می شوند. اگر قد شما متناسب است می توانید لباس های مجلسی بلند و کوتاه را برای پوشیدن انتخاب کنید.

لباس های مجلسی ساتن

اگر قد کوتاهی دارید مناسب ترین انتخاب برای شما لباس های ساتن با طرح های کوتاه می باشند.
برای خانم های با قد بلند لباس مجلسی های کوتاه زنانه و لباس هایی که تا مچ پا هستند می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

مدل لباس مجلسی ساتن ساده
لباس های ساتن در انواع پارچه ها با جنس براق و مات و رنگ های روشن و تیره موجود هستند. بهتر است خانم هایی که اندام چاق و درشتی دارند از مدل لباس مجلسی ساتن با جنس مات و رنگ تیره در مجالس و مهمانی های رسمی و غیر رسمی استفاده کنند. مدل های لباس ساتن با رنگ های شاد و جنس براق هم برای خانم های لاغر و ریز اندام می تواند انتخاب مناسبی باشد.

مدل لباس مجلسی بلند ساتن مدل لباس مجلسی ساتن مدل لباس مجلسی ساتن مدل پیراهن مجلسی ساتن زنانه مدل لباس ساتن زنانه زیباترین و جدیدترین طرح های لباس مجلسی ساتن لباس های مجلسی ساتن پیراهن ساتن آبی مدل پیراهن ساتن کار شده مدل لباس ساتن زنانه و دخترانه با جدیدترین طرحهای مد سال مدل های لباس مجلسی ساتن جدید مدل های لباس مجلسی ساتن مدل های جذاب و شیک لباس مجلسی ساتن مدل پیراهن زیبا و دکلته ساتن

زیباترین و جذاب ترین نمونه های مدل لباس ساتن مجلسی با انواع رنگ ها و طرح های زیبا را در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم این طرح های متفاوت مورد توجه تان قرار بگیرند. شما می توانید با الگو برداری از این مدل لباس های مجلسی, شیک ترین طرح لباس مجلسی را با تن پوشی متفاوت برای خود انتخاب کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.