با نزدیک شدن به فصل پاییز بیشتر خانم ها به فکر خرید بارانی می افتند. بارانی ها در انواع طرح های زیبا و متنوع در بازار موجود هستند و شما می توانید با توجه به ظاهر خود بارانی مناسبی را خریداری کنید. در ادامه این مطلب نمونه هایی از مدل بارانی زنانه و دخترانه را مشاهده خواهید کرد.

بارانی از انواع مدل لباس هایی است که می توانید آن را در روز های بارانی و یا خنک پاییز بپوشید. بارانی ها بهترین نوع لباس ها برای فصل پاییز هستند. اگر شما مدل بارانی مناسبی را برای خود خریداری کنید می توانید زیباتر و جذاب تر از همیشه در هر مکانی ظاهر شوید.

بارانی و پالتو زنانه از انواع لباس هایی هستند که در فصول سرد سال مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل لباس ها در طرح های مختلفی دوخته می شوند و در اندازه بلند و کوتاه موجود هستند که انتخاب هر یک از این مدل ها بستگی به سلیقه شخصی شما دارد.

مدل های زیبا و جدید بارانی

انواع نمونه های مدل بارانی با جدیدترین طرح های مد سال

بارانی از مدل لباس های پاییزه مناسبی است که شما می توانید آن را جایگزین مانتو های پاییزه و یا کاپشن کنید. تصاویری از انواع نمونه های مدل های بارانی دخترانه و زنانه را در مطالب زیر ملاحظه خواهید کرد که هر یک از این مدل ها می توانند برای شما انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

بارانی دخترانه با طرح اسپرت

مدل های بارانی دخترانه با انواع طرح های ساده و اسپرت

بارانی های دخترانه در طرح های ساده و اسپرت در مغازه ها به فروش می رسند بیشتر دختران جوان ترجیح می دهند تا از طرح اسپرت بارانی استفاده کنند. اگر شما تمایل دارید که ظاهر و تیپ اسپرتی داشته باشید بهتر است که بارانی های اسپرت را با شلوار های لی و کفش های اسپرت بپوشید تا زیبایی و جذابیت اندام و تیپ شما چند برابر شود.

مدل های بارانی دخترانه مدل بارانی کوتاه دخترانه مدل زیبا بارانی بارانی های زنانه و دخترانه مدل بارانی دخترانه با رنگ تیره بارانی دخترانه با طرح ساده مدل بارانی اسپرت دخترانه بارانی سفید دخترانه بارانی زیبا و جدید دخترانه مدل بارانی دخترانه

طرح های بارانی زنانه مخصوص خانم های شیک پوش و زیبا

علاوه بر طرح و مدل بارانی باید در انتخاب رنگ آن نیز دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید. بارانی ها با انواع پارچه ها با رنگ های تیره و روشن دوخته می شوند. بهتر است هر خانمی دو طرح بارانی با رنگ های روشن و تیره داشته باشد زیرا بارانی ها با رنگ تیره برای روزهای بارانی مناسب تر هستند و بارانی ها با رنگ های روشن برای روز های ابری و خنک پاییزی مناسب تر می باشند.
اگر مدل و رنگ با فرم اندام و رنگ پوست شما مطابقت و همخوانی داشته باشد شیک پوش و جذاب به نظر می رسید.

مدل بارانی زنانه مدل بارانی بلند زنانه مدل بارانی زنانه شیک مدل بارانی با طرح کوتاه بارانی شیک زنانه و دخترانه بارانی بلندو شیک زنانه مدل بارانی برای خانم های خوش سلیقه مدل های زیبا و متنوع بارانی انواع مدل های بارانی زنانه و دخترانه

مدل های بارانی زنانه و دخترانه مدل های زیبا و شیک بارانی زنانه

شیک ترین و زیباترین طرح های مدل بارانی دخترانه و زنانه را در این بخش از دنیای مد مشاهده کردید شما می توانید با الگوبرداری از این طرح های متنوع جدیدترین طرح بارانی را برای خود خریداری کنید. برای مشاهده انواع نمونه های بارانی و مدل های پالتو زنانه و دخترانه به بخش مدل پالتو مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.