شما هم به معایب کرم های سفید کننده پی برده اید و دیده اید که پوستتان بعد از استفاده از این کرم ها دیگر شفافیتی ندارند و افسرده به نظر میرسند آیا بهتر یست پوستتان را با ماسک های طبیعی سفید کنید؟

آیا به عوارض سفید کننده های شیمیایی پی برده اید و به دنبال روش هایی طبیعی برای روشن کردن پوست خود هستید؟ باد بگوییم مقاله ی جامع و کاملی را در این زمیتنه پیدا کرده اید در این مقاله روش تهیه پنج ماسک برای سفید شدن پوست آورده شده که میتوانید از آنها برای زیبایی هرچه بیشتر استفاده کنید.

معرفی پنج ماسک برای سفید شدن پوست به طور طبیعی :

احتمالا شما هم به این موضوع پی برده اید که بعد از استفاده از کرم های سفید کننده پوستتان خشک و یا قرمز میشود و در بیشتر مواقع پوست جوش های ریز و درشت میزد اینها همه نشانه ی حساس شدن پوست به مواد شیمیایی است. اگر شما هم به سلامت پوست خود اهمیت میدهید. استفاده از کرم های سفید کننده را برای مدتی کنار بگذارید و با استفاده از ماسک برای سفید شدن پوست پوستتان را برای همیشه یه طور طبیعی سفید و درخشان کنید. این ماسک، ماسک طبیعی روشن کننده پوست نیز محسوب میشود.

ماسک خیار و شیر :

ماسک برای سفید شدن پوست

شیر خاصیت روشن کنندگی پوست را داراست و خیار به نرم کردن و لطافت پوست کمک بسیاری میکند. برای تهیه این ماسک به یک عدد خیار و مقداری شیر نیاز دارید.
خیار تازه و سالمی را له و یا رنده کنید. بعد مقداری شیر به آرامی به آن اضافه کنید و هم بزنید تا این ماسک حالت چسبندگی پیدا کند مقدار شیر بستگی به اندازه خیار دارد.

ماسک موز و عسل و خامه :

ماسک برای سفید شدن پوست

برای تهیه این ماسک یک عدد موز کوچک، دو قاشق خامه ترش و یک قاشق عسل نیاز دارید . موز را له کنید و با خامه و عسل مخلوط کنید و این ماسک را بر روی پوست صورت و پوست دستها و مناطق تیره بدنتان قرار دهید و بعد از بیست دقیقه با آب ولرم بشویید.

ماسک ماست :

ماسک برای سفید شدن پوست

ماست دارای اسید هیدروکسی است به این ترتیب باعث لایه برداری ملایم پوست میشود و به سفید شدن پوست کمک می کند. میتوانید ماست سیرین را به تنهایی بر روی پوست قرار دهید و بعد از خشک شدن پوست ماسک را بشویید.
روش دیگر استفاده از ماست در ماسک برای سفید شدن پوست این است که یک قاشق ماست را با یک قاشق چای خوری آرد مخلوط کنید و تا خمیر ملایمی به دست آید و سپس این ماسک را به روی پوست خود قرار داده و بعد از خشک شدن پوست را بشویید این ماسک به لایه برداری پوست نیز کمک میکند و بخاطر ماست پوستتان نرم و لطیف میشود.

ماسک شیر خشک و آبلیمو :

یک قاشق پودر شیر خشک را با دو قاشق آبلیموی تازه مخلوط کنید و بگذارید ۱۰ تا ۲۰ دقیقه روی پوستتان بماند. این ماسک نیز تاثیر بسیاری در سفید شدن پوست دارد.

ماسک خمیر سیب زمینی:

سیب زمینی یکی از شناخته شده ترین ماسک هایی است که برای سفید شدن پوست از آن استفاده میشود. برای تهیه این ماسک ساده کافی است سیب زمینی را رنده کرده و بر روی نقاط تیره ی پوست بگذارید.

ماسک برای سفید شدن پوست

 با روش های تهیه پنج ماسک برای سفید شدن پوست آشنا شدید امیدواریم مطالب این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد. اگر صورتتان آفتاب سوخته شده است و میخواهید قرمزی های ان را رفع کنید و پوستتان را سفید کنید مطلب ماسک رفع آفتاب سوختگی را مشاهده کنید در این مقاله پنج ماسک برتر برای آفتاب سوختگی را مشاهده خواهید کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.