آموزش ساخت قاب گوشی موبایل با به کارگیری ایده های جدید و خلاقانه و روش های ساده و زیبا برای ساخت و تزیین قاب گوشی را در این مطلب ملاحظه نموده و با استفاده از آنها، زیباترین قاب را برای گوشی تان بسازید.

روش های متعددی برای ساخت قاب گوشی وجود دارد که در هر یک سعی می شود با استفاده از مواد اولیه در دسترس، زیباترین و مناسب ترین قاب گوشی را تهیه نمود. آموزشی که در این مطلب قصد ارائه آن را داریم، مربوط به ساخت و تهیه نوعی قاب گوشی ساده است که شما نیز می توانید به راحتی آن را تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید. در ادامه مطلب همراه ما باشید و از این آموزش جالب و متنوع نهایت استفاده را ببرید.

آموزش ساخت قاب گوشی موبایل با روشی ساده و جالب :

گوشی موبایل تبدیل به یکی از ابزار هایی ارتباطی شده است که در دسترس همه افراد است و روزانه ساعت هایی زیادی را با آن سروکار داریم. بر این اساس بازار استفاده از لوازم جانبی موبایل نیز به شدت داغ است. یکی از این لوازم قاب گوشی است که دارای تنوع بسیاری می باش و شاهد انواع مختلف آن هستیم. در این میان چه بهتر که بتوانیم اقدام به ساخت قاب گوشی دلخواه نماییم و آن را به گونه ایی که ترجیح می دهیم تهیه نماییم. بر این اساس آموزشی را ارائه میدهیم که با استفاده از آن به راحتی می توانید اقدام به ساخت و تزیین قاب گوشی نمایید.

ساخت قاب موبایل

برای ساخت قاب  گوشی ، شما به وسایل اولیه و ابزاری همچون : یک قاب پلاستیکی ساده، کاغذ مومی، گل یا گیاه، رزین، قلم مو، اسپری رنگ و… نیاز دارید. توجه داشته باشید که از گل ها یا گیاهانی استفاده نمایید که دارای حجم بالا نباشند تا بدون فشار روی سطح گوشی بنشیند. بعد از انتخاب گل یا گیاه دلخواه، ساقه های اضافه اش را بزنید و سپس آن را لای کاغذ مومی قرار داده و در داخل کتابی سنگین و یا زیر جسمی صاف و سنگین قرار دهید تا کاملا خشک شود. حدود یک تا هفته طول می کشد تا گیاه شما به طور کامل خشک شود.

حتما بخوانید:  کاردستی آسان و راحت با بهترین ایده ها مخصوص کودکان

ساخت قاب های گوشی سادهتزیین قاب گوشی با گل خشک

بعد از خشک شدن کامل گیاه، آن را با استفاده از اسپری رنگ نمایید. می توانید از رنگ های دلخواه خود استفاده کنید و یا در صورتی که ترجیح می دهید گیاه شما رنگ طبیعی خود را حفظ نماید، می توانید تنها از اسپری براق کننده استفاده کنید. توجه داشته باشید که از این گل ها و  گیاهان خشک شده در ساخت دکوری و وسایل تزیینی مختلف برای منزل نیز می توانید استفاده کنید.

ساخت قاب برای گوشی موبایل

در این مرحله از ساخت قاب گوشی باید طرحی را انتخاب و آن را روی قاب پلاستیک پیاده نمایید. سپس رزین را مطابق با راهنمایی روی بسته آماده نموده و با استفاده از قلم مو، قاب گوشی را به آن آغشته نمایید. در این مرحله باید توجه داشته باشید که تمام سطح به رزین آغشته شده باشد و بعد با سرعت گیاه خشک شده را با استفاده از موچین در محلی که از قبل مشخص کردید، قرار دهید. بعد از قرار دادن تمامی گیاهان بر روی قاب و در جای مناسب خود، دوباره با استفاده از قلم مو سطح گیاهان را با رزین بپوشانید و قاب را در محل مناسبی قرار دهید تا کاملا خشک شود.

تزیین قاب گوشی با گیاه خشک شده ساخت قاب برای گوشی لمسی قاب گوشی دست ساز زیبا و ساده اموزش ساخت قاب گوشی موبایل مراحل ساخت قاب برای گوشی های سادهآموزش ساخت انواع قاب

قاب گوشی شما آماده است، می توانید این قاب را با انواع گل، گیاهان مختلف و حتی پروانه های خشک شده تهیه نمایید و از هنر دست خود در این زمینه نهایت استفاده را ببرید. مشاهده نمودید که با استفاده از ابتکار  و خلاقیت با وسایل ساده و معمولی می توان اقدام به ساخت وسایل و لوازم کاربردی زیبایی نمود.

ساخت قاب گوشیتزیین جدید قاب گوشینحوه ساخت قاب برای گوشی موبایل

امیدواریم آموزش ساخت قاب گوشی برای شما نیز جذاب و کاربردی بوده باشد و با استفاده از آن زیباترین قاب گوشی را تهیه و مورد استفاده قرار دهید. همچنین می توانید با مراجعه به بخش هنر در خانه از دیگر آموزش های جالب و کاربردی و مدل های متنوع دست سازه های زیبا دیدن نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.