در برخی از مناطق ایران نظیر بنادر خانم ها از لباس های محلی استفاده می کنند. در این بخش ما قصد داریم تا شما را با زیباترین و جدیدترین انواع مدل لباس بندری آشنا سازیم که امیدواریم این طرح لباس ها مورد توجه شما قرار بگیرند.

لباس های بندری زنانه طرح های زیبا و متفاوتی دارند و با پارچه های خنک دوخته می شوند. انواع مدل لباس بندری در اندازه های بلند تا مچ پا و یا تا زیر زانو دوخته می شوند و انتخاب هر یک از این اندازه ها برای هر منطقه از بندر متفاوت است.

انواع لباس های بندری زنانه دارای نقش و طرح و رنگ های زیبایی هستند و بیشتر زنان بندر لباس های خود را از بین رنگ های آبی و بنفش و صورتی و سبز انتخاب می کنند. تنوع در طرح و نقش و رنگ لباس بندری مدل این نوع لباس را متمایز و متفاوت کرده است.

مدل پیراهن کندوره زنانه

تصاویر انواع نمونه های مدل لباس بندری با طرح های شیک و زیبا

مدل لباس بندری در انواع طرح های پیراهن گون و کندوره و چینی و پیراهن گشاد عربی و … دوخته می شوند که در این میان پیراهن کندوره از انواع طرح های پرطرفدار در بین زنان بندر است. طرح های پیراهن های کندوره نظیر پیراهن گاندورا اسپانیاییو اروپایی است و این نوع لباس بیشتر در بندر عباس و بندر کنگ و بندر لنگه و بندر خمیر مورد استفاده قرار می گیرد.

مدل پیراهن بندری شیک و جذابانواع نمونه های لباس بندریلباس بندری زیبا و جدیدمدل لباس های زیبا بندریلباس بندری زیبا زنانهلباس مجلسی بندریمدل لباس حنابندان بندریلباس بندری زیبالباس بندری شیک و زیباپیراهن بندریمدل های لباس بندری زیبامدل پیراهن بندریمدل لباس بندریمدل لباس بندری زیبامدل لباس پوشیدن زنان بندرمدل لباس مجلسی بندریمدل های لباس بندری
علاوه بر پیراهن, زنان بندر از شلوار های محلی و بندری استفاده می کنند که این مدل شلوار ها از زانو تا مچ پا به صورت تنگ هستند و از قسمت زانو تا کمر گشاد و راحت می باشند. شلوار های بندری در انواع رنگ های سبز و زرد و قرمز و نارنجی و آبی موجود هستند و دارای طرح های زیبا و متفاوتی می باشند.

طرح های زیبا و متنوع شلوار بندری

مدل های شلورا بندری   مدل شلوار بندری طرح دار مدل ست شلوار و کفش بندری

بیشتر مناطق دنیا طرح های لباس مخصوص به خود را دارند و در ایران نیز در برخی از مناطق از لباس های محلی خاصی استفاده می شود که لباس کردی و لباس هندی و مدل لباس بندری از انواع لباس های محلی زنانه با طرح های متفاوت و خاص هستند این مدل لباس ها در انواع مدل های مجلسی و راحتی نیز دوخته می شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.