دسته ها
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

از این طرح های زیبا برای گلدوزی روی پارچه های مختلف استفاده کنید

  • یلدا محمدی
  • ۲۱ شهریور ۱۳۹۵
  • ۰

مجموعه ایی از تصاویر انواع طرح گلدوزی زیبا و شیک برای گلدوزی روی لباس و پارچه های مختلف را در این مطلب معرفی می نماییم که هر یک می توانند بهترین انتخاب برای انجام گلدوزی با دست و یا چرخ خیاطی باشند.

انتخاب طرح گلدوزی اولین اقدام برای انجام گلدوزی های زیبا و متنوع است. همه ما ترجیح می دهیم از زیباترین و در عین حال مناسب ترین طرح و نقش استفاده نماییم تا به نتیجه دلخواه برسیم. برای داشتن بهترین انتخاب نیز، نیازمند مشاهده مدل ها و طرح های متنوع هستیم که در این مطلب مجموعه ایی از بهترین طرح های گلدوزی را گردآوری و ارائه می دهیم که امیدواریم طرح دلخواه و ایده آل شما نیز در بین این تصاویر باشد. در ادامه همراه ما باشید و از طرح های ارائه شده نهایت استفاده را ببرید.

طرح گلدوزی ساده و زیبا برای گلدوزی با دست و چرخ خیاطی :

مجموعه ایی از زیباترین و جذابترین تصاویر انواع طرح گلدوزی ساده و شیک را پیش رو دارید، هر یک از این طرح های زیبا مناسب گلدوزی های متفاوتی می باشند که با شما با یک انتخاب صحیح و به جا می توانید بهترین طرح را داشته باشید. این طرح های زیبا را می توان برای گلدوزی با دست و همچنین با چرخ خیاطی مورد استفاده قرار داد و انتخاب رنگ ها و چگونگی دوخت آنها کاملا سلیقه ایی است. اولین طرح ها مربوط به گلدوزی روی سیسمونی نوزاد می باشد که در اینگونه موارد از طرح هایی کودکانه و ساده استفاده می شود.

طرح گلدوزی زیبا و سادهطرح دختر برای گلدوزیطرح زیبا برای گلدوزیطرح های زیبا برای گلدوزیطرح برای گلدوزی سیسمونی

طرح حاشیه برای گلدوزی یکی از طرح های پرطرفدار و زیباست که کاربردهای زیادی برای گلدوزی روی لباس، مانتو و یقه لباس مجلسی های مختلف دارد. اغلب حاشیه های استفاده شده در گلدوزی دارای طرح گل های زیبا می باشند که در ادامه نمونه هایی از آن را ملاحظه می فرمایید.

طرح برای گلدوزی یقه لباسطرح حاشیه برای گلدوزیطرح و نقش گلدوزی با دستطرح های حاشیه برای گلدوزی روی لباسEmbroidery designs (17)

از دیگر طرح و نقش گلدوزی زیبا و جالب می توان به طرح گل و همچنین پروانه و ترکیبی از این دو با یکدیگر اشاره نمود. این سبک طرح ها کاربرد زیادی در گلدوزی و روبان دوزی دارند و می توانند انتخاب مناسبی برای علاقه مندان به طرح های زیبا و شیک گلدوزی باشند.

ظطرح پروانه برای گلدوزیطرح برای گلدوزی با دستطرح گل و پروانه برای گلدوزیطرح گل برای گلدوزیطرح گل های جالب برای گلدوزیطرح گلدوزی ساده و جدیدطرح حلقه گل برای گلدوزی

اگر قصد گلدوزی بر روی سرویس آشپزخانه و یا سرویس های مختلف اتاق خواب و… را دارید پیشنهاد می کنیم از طرح گل و سبد گل استفاده نمایید. اینگونه طرح ها از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردارند و می توانند بهترین انتخاب برای شما باشند.

طرح ساده گلدوزیطرح سبد گل برای گلدوزیطرح های گلدوزیطرح گلدوزی ساده و شیکطرح گلدان گل برای گلدوزی

با انواع مدل و طرح گلدوزی جدید و متنوع آشنا شدید، امیدواریم طرح دلخواه و ایده آل را از بین این تصاویر زیبا انتخاب نموده و اقدام به دوخت آن نمایید. در صورت تمایل می توانید با کلیک بر روی آموزش خیاطی از دیگر طرح ها و مدل ها و همچنین آموزش های متنوع و جالب در این زمینه دیدن فرمایید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.