کت از انواع لباس مجلسی هایی است که در مجالس و مهمانی های مختلف خانم ها می توانند از آن استفاده کنند, در ادامه این مطلب نمونه هایی از مدل کت کوتاه زنانه و دخترانه را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد پسندتان قرار بگیرند.

بیشتر خانم ها تمایل دارند که در مهمانی ها و مجالس مختلف از لباس های متنوعی استفاده کنند اگر شما نیز تمایل دارید تا در سبک لباس مجلسی خود تغییراتی را ایجاد کنید استفاده از مدل کت کوتاه می تواند برای شما ایده مناسبی باشد.

کت یکی از انواع پوشش های مناسب برای خانم ها در مهمانی ها و مجالس است که کت ها در انواع اندازه های کوتاه و بلند و با برش های مختلف دوخته می شوند و هر خانمی می تواند با توجه به فرم اندام خود یکی از این مدل ها را برای پوشیدن انتخاب نماید.

مدل های کت دخترانه

تصاویر انواع طرح های مدل کت کوتاه زنانه و دخترانه

کت و سارافون و کت و دامن و کت و شلوار زنانه از انواع لباس های مجلسی زنانه هستند که در این مدل لباس ها از کت ها با طرح های کوتاه و بلند استفاده می شود که انتخاب طرح و مدل برش کت می تواند بر روی زیبایی و جذابیت لباس مجلسی مورد استفاده شما تاثیرگذار باشد.

مدل کت کوتاه زنانه و دخترانه
علاوه بر برش و اندازه کت,  مدل یقه کت نیز یکی دیگر از مهمترین مسائلی است که در هنگام خرید خانم ها باید به آن توجه کنند. یقه های کت در انواع مدل های مختلف یقه هفت و یقه حلزونی و … دوخته می شوند که انتخاب هر یک از این یقه ها به ویژگی های ظاهری شما بستگی دارد. در ادامه این مطلب نمونه هایی از مدل کت کوتاه را برای خانم های شیک پوش و جذاب مشاهده خواهید کرد که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل کت کوتاه زنانه   مدل کت کوتاه اسپرت دخترانه مدل های زیبا و متفاوت کت کوتاه زنانه مدل کت و دامن زنانه   مدل کت و شلوار زنانه مدل کت کوتاه زنانه و دخترانه مدل کت های مجلسی کوتاه مدل کت اسپرت کوتاه مدل های زیبا کت زنانه کوتاه مدل های زیبا و جدید کت کوتاه مدل کت و سارافون زیبا مدل کت مجلسی دخترانه مدل سارافون و کت

کت های مجلسی زنانه تنوعی زیادی دارند و در انواع مدل های مختلف در بازار موجود هستند که انتخاب کت مجلسی مناسب به سلیقه و نظر شخصی هر خانمی بستگی دارد. اگر ترجیح می دهید به صورت پوشیده و با حجاب کامل تری در مجالس رسمی شرکت کنید. استفاده از طرح های مدل کت کوتاه و بلند مجلسی می تواند برای شما انتخاب ایده آل و مناسبی باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.