ابرو ها از مهم ترین اجزای صورت هستند که فرم و رنگ آن ها می تواند بر روی زیبایی و جذاب صورت شما تاثیرگذار باشد, در ادامه این مطلب روش روشن کردن ابرو را به همراه تصاویری از مدل رنگ ابرو روشن مشاهده خواهید کرد.

رنگ کردن ابرو دارای نکات و تکنیک هایی است که اگر این نکات را در هنگام رنگ زدن ابرو ها رعایت کنید ابرو های شما بعد از رنگ زدن جلوه متفاوت و بی نظیری را پیدا می کنند. ابرو ها را می توانید با کمک رنگ های روشن و تیره رنگ بزنید که رنگ ابرو روشن این روزها در بین خانم ها طرفدارن زیادی را دارد.

روش های زیادی برای مدل آرایش ابرو ها به فرم مناسب وجود دارد که این روش ها شامل رنگ کردن ابرو و هاشور ابرو و سایه ابرو می باشند که در این میان رنگ زدن ابرو ها از زمان های گذشته تا به امروز توانسته است توجه بیشتر خانم ها را به سوی خود جلب کند. رنگ ابرو روشن یکی از انواع رنگ ابرو های زیبا است و اگر ترجیح می دهید در چهره تان تغییراتی را بوجود آورید استفاده از رنگ ابروهای روشن می تواند برای شما ایده خوب و مناسبی باشد.

رنگ ابروی روشن

آموزش روشن کردن ابرو به همراه تصاویر رنگ ابرو روشن جدید

بیشتر خانم ها ترجیح می دهند برای روشن کردن ابرو خود از مداد ابرو و ریمل ابرو استفاده کنند که استفاده از این روش ها موقتی است اگر شما می خواهید برای مدت زمان طولانی تری رنگ ابرو هایتان ثابت بماند بهتر است از رنگ ابرو استفاده کنید. رنگ ابرو را می توانید با توجه به رنگ مو و رنگ پوست خود انتخاب کنید. بیشتر کارشناسان آرایش و زیبایی بر این باورند که باید رنگ ابرو ها یک درجه تیره تر از رنگ موها باشد.
در ادامه این بخش آموزش روشن کردن ابرو و تصاویری از رنگ ابرو روشن را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این نمونه های رنگ ابرو مورد توجه تان قرار بگیرند.

رنگ مو و رنگ ابروی روشن

آموزش روشن کردن ابرو ها

اگر ابرو های شما تیره است و ترجیح می دهید که آن ها روشن کنید می توانید از مواد بی رنگ کننده و دکلره استفاده کنید. توجه داشته باشید که مواد دکلره آسیب زننده هستند بنابراین نباید شما به طور مداوم از این مواد برای روشن کردن ابرو های خود استفاده کنید.
در مطالب زیر روش روشن کردن ابرو را به صورت مرحله به مرحله مشاهده خواهید کرد.
۱. قبل از روشن کردن ابرو های خود باید آن ها را مرتب کردن کنید که برای برداشتن ابرو ها می توانید از مدل های متفاوتی استفاده کنید.

مرتب کردن ابرو ها
۲. بعد از برداشتن ابرو های خود بهتر است آن ها را با کمک شامپو بشویید.
۳. در مرحله بعدی روشن ابرو ها برای جلوگیری از التهاب و آسیب های ناشی از دکلره به پوست اطراف ابرو هایتان وازلین بزنید.

آموزش روشن کردن ابروی تیره
۴. در این مرحله باید مواد دکلره را آماده کنید که تهیه مواد دکلره با توجه به نوع آن ها متفاوت است.
۵. مواد دکلره را با کمک برس مخصوص رنگ کردن ابرو و یا برس ریمل می توانید بر روی ابرو های خود بمالید توجه داشته باشید که باید چندین بار با حرکت رفت و برگشتی مواد را بر روی ابرو های خود بزنید.

مراحل روشن کردن ابرو
۶. بعد از اینکه ابرو ها را با کمک مواد دکلره پوشاندید باید مدت زمانی را برای رنگ ابرو ها در نظر بگیرید. اگر می خواهید ابرو هایتان مقداری روشن شوند و فقط رنگ باز کنند می توانید بعد از گذشت ۵ دقیقه رنگ را از روی ابرو هایتان پاک کنید و اگر تمایل دارید ابرو هایتان خیلی روشن شوند باید بعد از گذشت ۱۰ دقیقه رنگ ابرو را از روی ابرو های خود پاک کنید. در این مدت زمان باید رنگ ابرو ها را به صورت مدام چک کنید و مراقب باشید که ابرو هایتان نسوزند.
۷. بعد از مدت زمان لازم برای مکث می توانید مواد را با کمک پنبه و یا دستمال کاغذی مرطوبی از روی ابرو هاینان پاک کنید.زدن مواد دکلره بر روی ابرو

۸. بعد از برداشتن رنگ از روی ابرو هایتان صورتتان را بشویید و ابرو ها را با کمک حوله خشک کنید.
۹. اگر در رنگ ابرو هایتان تن زرد و یا نارنجی مشاهده کردید می توانید با کمک واریاسیون بنفش تن زرد و نارنجی را از ابرو های خود بگیرید.
۱۰. برای زدن واریاسیون بنفش بر روی ابروهای خود باید چند قطره اکسیدان را با واریاسیون بنفش مخلوط کنید و سپس مخلوط واریاسیون و اکسیدان را بر روی ابروهای خود بزنید توجه داشته باشید که برای این مرحله ۱۰ دقیقه مکث کافی است.

زدن واریاسیون بنفش بر روی ابرو
۱۱. بعد از مدت زمان مکث ابرو هایتان را بشویید و سپس آن ها را با کمک حوله خشک کنید.

رنگ ابروی روشن زیبا
۱۲. می توانید برای داشتن ابرو ها با فرم طبیعی تر ابرو هایتان را بعد از رنگ زدن با کمک مداد ابرو و یا سایه ابرو مرتب کنید.

مرتب کردن ابرو ها با کمک ریمل ابرو مرتب کردن ابرو با کمک مداد

تصاویر انواع نمونه های رنگ ابرو روشن

اگر موهای خود را بلوند و روشن کرده اید بهتر است که ابرو هایتان را نیز روشن کنید تا چهره شما طبیعی و متفاوت تر به نظر برسد. در ادامه این مطلب نمونه هایی از رنگ ابرو روشن را برای شما خانم های عزیز گردآوری کرده ایم که امیدواریم این رنگ ابرو ها مورد پسند تان قرار بگیرند.

  رنگ ابرو روشن زنانه   مدل ابروی روشن عروس         مدل ابروی عروس با رنگ روشن

رنگ ابرو روشن برای عروس

رنگ ابرو روشن و آموزش چگونگی روشن کردن ابرو مدل ابرو مدل ابروی زیبا و جدید با رنگ روشن

مدل ابروی زیبا با رنگ روشن

آموزش رنگ کردن ابرو ها با رنگ روشن رنگ ابروی روشن و متفاوت رنگ ابروی زیبا و روشن روشن کردن ابرو ها با کمک دکلره رنگ مو و رنگ ابرو روشن

زیباترین مدل های ابرو با رنگ روشن

ابروی عروس با رنگ روشن رنگ ابرو روشن رنگ مو و ابروی روشن

ابرو ها به قاب چشم ها معروف هستند و اگر مدل و رنگ ابروی شما زیبا و متفاوت باشد چهره ای متفاوت و جذاب را خواهید داشت. در این بخش از آرایش و زیبایی انواع مدل های رنگ ابرو روشن را مشاهده کردید که هر کدام از این رنگ ابرو ها می توانند برای شما انتخاب مناسب و ایده آلی باشند. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل ابرو کلیک کنید.

یک دیدگاه

  1. ندا

    خرداد ۷, ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۵ ب.ظ

    خیلی عالی و مفید بود

    پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.