گچ بری از انواع هنرهای وابسته به معماری می باشد و در هر دوره رمانی گچ بری ها طرح و شکل مخصوص به همان دوره را داشته اند در ادامه این مطلب نمونه هایی از مدل گچ بری سقف برای ساختمان های مدرن و لوکس را مشاهده خواهید کرد.

از زمان های گذشته تا به امروزه در ایران از گچ بری برای تزیین سقف استفاده می شود مصالح اصلی مورد استفاده در مدل گچ بری سقف گچ می باشد و به دلیل خاصیت شکل پذیری آسان و چسبندگی و رنگ مطلوب و قیمت ارزان گچ, بیشتر معماران ساختمان از طرح های مختلف گچ بری برای سقف و شومینه و دور لوستر و … استفاده می کنند.

استفاده از طرح های زیبا و جذاب گچ بری سقف می تواند معماری داخلی منزل شما را مدرن و متفاوت کند امروزه طرح های مختلفی برای گچ بری سقف طراحی شده اند که شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی و معماری داخلی ساختمان خود از طرح های مدرن و کلاسیک گچ بری برای سقف منزل تان استفاده کنید.

مدل گچ بری سقف برای دور لوستر

تصاویر انواع نمونه های مدل گچ بری سقف برای آشپزخانه و پذیرایی

یکی از بخش های مهم در هر خانه ای پذیرایی است که باید برای  طراحی دکوراسیون داخلی و معماری داخلی پذیرایی اهمیت زیادی قائل شد. امروزه از مدل های کناف سقف و سقف کاذب و گچبری سقف برای تزیین سقف پذیرایی استفاده می شود که مدل های گچ بری سقف پذیرایی در بین طراحان داخلی ساختمان محبوبیت زیادی را از زمان های گذشته تا به امروز داشته اند و علاوه بر این استفاده از مدل گچ بری سقف می تواند معماری داخلی هر خانه ای را متحول کند.

طرح های گچ بری سقف پذیرایی

علاوه بر پذیرایی از گچ بری می توان در مکان های مختلفی از سقف ساختمان نظیر سقف آشپزخانه و سقف اتاق خواب استفاده کرد.

گچ بری سقف آشپزخانه مدل گچ بری دور لوستر
استفاده از لوسترهای زیبا و متفاوت می تواند نمای متفاوتی را به سقف ساختمان بدهد هم چنین ایجاد نورپردازی مدرن بر روی سقف گچ بری زیبایی و جذابیت سقف گچ بری شده را بیشتر می کند.

گچ بری دور لوستر
در ادامه این مطلب نمونه هایی از مدل های گچ بری سقف برای مکان های مختلف منزل را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این طراحی های مدرن مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

گچ بری سقف آشپزخانه مدل گچ بری کلاسیک سقف مدل گچ بری سقف برای پذایریی    گچ بری سقف زیبا و جدید مدل گچ بری سقف گچ بری سقف مدرن

مدل گچ بری زیبا برای سقف اتاق خواب

گچ بری سقف پذیرایی مدل های گچ بری سقف

گچ بری سقف با نورپردازی متفاوت و ایده آل

گچ بری سقف پذیرایی

گچ بری سقف پذیرایی شیک و زیبا

مدل گچ بری کلاسیک گچ بری سقف پذیرایی   گچ بری سقف زیبا مدل گچ بری سقف ساده مدل گچ بری سقف پذیرایی مدرن

گچ بری دور لوستر و پنکه سقفی

گچ بری سقف اتاق خواب

مدل سقف گچ بری شده گچ بری زیبا و متفاوت مدل گچ بری سقف برای خانه های لوکس گچبری سقف پذیرایی

مدل گچ بری مدرن برای خانه های لوکس

گچ بری سقف زیبا و مدرن

مدل گچ بری سقف و دیوار منزل می تواند زیبایی و جذابیت معماری داخلی منزل را بیشتر کند و علاوه بر این استفاده از گچ بری با طرح های باشکوه و متفاوت فضای مختلف و متفاوتی را در درون دکوراسیون داخلی منزل شما بوجود می آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.