آموزش مرحله به مرحله نقاشی اسب با روشی آسان و ساده و انواع مدل های نقاشی و رنگ آمیزی اسب برای کودکان با طرح های زیبا و جالب را در این مطلب مشاهده نموده و با الگوبرداری از آنها اسب های زیبایی بکشید.

نقاشی اسب و رنگ آمیزی های متنوع با طرح اسب را می توان از جمله نقاشی های زیبا و جذاب دانست که اغلب افراد در سنین مختلف بارها آن را تجربه نموده و سعی کرده اند با استفاده از توانایی های خود، زیباترین نقاشی ها را از اسب های مختلف کشیده و به رنگ آمیزی آن بپردازند. در این مطلب نیز قصد داریم به آموزش کشیدن اسب بپردازیم و همچنین شما علاقه مندان را با الگوهایی برای کشیدن اسب های مختلف آشنا نماییم. تا پایان با این مدل های زیبا همراه ما باشید.

مدل های رنگ آمیزی و  نقاشی اسب زیبا و جذاب :

همانطور که گفتیم نقاشی حیوان اسب می تواند یکی از مدل های نقاشی حیوانات جالب و قابل توجه باشد که به شکل های مختلف کشیده می شود و با کمی دقت و به راحتی می توان انواع نقاشی های اسب را به بهترین شکل کشید. با این حال در ادامه آموزش نقاشی اسب را مطرح می نماییم که می تواند راهنمای مناسبی برای نقاشی شما باشد.

آموزش کشیدن اسب :

آموزش نقاشی اسب بسیار آسان و در عین حال جذاب است، بدین منظور ابتدا سه دایره در ابعاد مختلف و در قسمت های مشخص شده بکشید.

آموزش کشیدن نقاشی اسب

حال یک دایره کوچک نیز به جای پوزه اسب کشیده و دایره ها را با خطوط منحنی به یکدیگر متصل نمایید. (مطابق تصویر زیر)

آموزش کشیدن اسب

در این مرحله دست ها و پاها و همچنین اجزا صورت اسب را تکمیل نمایید.

مراحل نقاشی کشیدن اسب

حال خطوط اضافه را پاک نموده و در این مرحله فرم کلی دم و یال اسب را بکشید.

حتما بخوانید:  مدل های نقاشی روی مانتو با طرح های شیک و جدید

مراحل کشیدن اسب

در مرحله آخر کشیدن اسب، سعی کنید با اضافه نمودن خطوط در قسمت های مختلف، زیبایی بیشتری به نقاشی برای کودکان ببخشید و آن را تبدیل به اسب زیبایی نمایید و سپس در صورت دلخواه اقدام به رنگ آمیزی آن نمایید.

نقاشی کشیدن از اسب

مدل رنگ آمیزی اسب :

رنگ آمیزی اسب یکی از رنگ آمیزی های جالب و قابل توجه است که اغلب والدین و مربیان آن را برای کودکان فراهم آورده و سعی می کنند از این طریق نقاشی حیوانات مختلف را به کودکان آموزش دهند. در ادامه نمونه هایی از تصاویر و مدل های نقاشی و رنگ آمیزی اسب را ملاحظه می فرمایید که در هر یک از این تصاویر اسب ها با روشی متفاوتی کشیده شده اند.

طرح اسب های زیبا نقاشی گله اسب نقاشی کودکانه اسب نقاشی اسب برای کودکان مدل نقاشی اسبنقاشی حیوان اسبرنگ آمیزی اسب نقاشی و رنگ امیزی اسب رنگ آمیزی اسب های زیبا طرح اسب برای نقاشی نقاشی اسب در حال دویدن طرح اسب برای کودکان

نقاشی اسب فانتزی :

انواع مختلف نقاشی های فانتزی یکی از طرح های پرطرفدار می باشند که در آنها تصویر کلی اسب ها با استفاده از خلاقیت و ابتکار به صورت فانتزی در آمده و دارای ویژگی های غیرطبیعی اما جالب  و بامزه از جمله بال و شاخ می باشند. در ادامه مدل نقاشی های اسب بالدار و شاخدار را ملاحظه می فرمایید که هر یک می توانند الگویی برای نقاشی کودکانه شما می باشند.

نقاشی کودکانه اسبنقاشی از اسب بالدار طرح اسب بالدار زیبا نقاشی و رنگ آمیزی اسب نقاشی از اسب بالدار نقاشی اسب کودکانه نقاشی و رنگ آمیزی اسب برای کودکان

با جدیدترین آموزش و ایده ها برای کشیدن نقاشی اسب آشنا شدید، هر یک از این مدل های زیبا می توانند الگوی مناسبی برای نقاشی کودک شما از اسب های مختلف باشند. همچنین از شما دوستان علاقه مند دعوت می نماییم با مراجعه به بخش نقاشی از دیگر آموزش ها و مدل های زیبا و جدید در این رابطه دیدن فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.