در این بخش ما قصد داریم تا شما را با روش ها و متد های جدید آرایش چشم های ریز آشنا سازیم هم چنین شما می توانید نحوه میکاپ چشم های ریز را به صورت تصویری و مرحله به مرحله در این مطلب مشاهده کنید.

یکی از تاثیرگذار ترین بخش های صورت بر روی زیبایی چهره چشم ها هستند حالت و فرم مناسب چشم ها می توانند بر روی زیبایی و جذابیت صورت تاثیرگذار باشند ولی اگر چشم های شما حالت و فرم نامناسبی ندارد می توانید با کمک روش ها و متد هایی به چشم های بد فرم خود حالت و فرم مناسبی را بدهید. چشم ریز یکی از حالت های نامناسب چشم ها است که شما می توانید با کمک ایده گرفتن از مدل های آرایش چشم های ریز عیب چشم های خود را بپوشانید.

یکی از بزرگترین آرزوها برای هر خانمی داشتن چشم ها با حالت و فرم مناسب است. اگر شما دارای چشم های ریز هستید. هرگز نگران نباشید می توانید با کمک روش ها و متد های جدید آرایش چشم ریز چشم های خود را درشتر نشان دهید.

آرایش کردن چشم های ریز

نمونه هایی از مدل آرایش چشم های ریز با جدیدترین متدهای آرایشی روز دنیا

فرم چشم های ریز از نامناسب ترین حالت های چشم است و می توان گفت بیشتر افراد با چشم های ریز تمایل دارند که چشم های درشت و زیبایی داشته باشند. امروزه با پیشرفت متد های آرایشی می توان حالت و فرم چشم های ریز تغییر داد و هم چنین اگر آرایش چشم ریز به درستی انجام شود چشم ها برجسته و زیباتر به نظر می رسند.

زیباترین نمونه های میکاپ چشم

مدل آرایش چشم ریز عروس

گریم چشم یکی از مهم ترین بخش های میکاپ عروس است و می توان با انجام گریم چشم اصولی و حرفه ای هر گونه عیبی را در حالت چشم ها از بین برد.
یکی از مهم ترین بخش هایی که در آرایش چشم های ریز باید به آن توجه کرد کشیدن خط چشم است شما می توانید با کشیدن خط چشمی در دور تا دور چشم های خود حالت و فرم چشم های ریز خود را تغییر دهید ولی توجه داشته باشید که نباید خط چشم پلک بالا و پایین به هم برسند.

مدل های جدید آرایش چشم عروس
با کمک ترکیب رنگ های تیره و روشن سایه نیز می توانید چشم های ریز خود را درشت کنید توجه داشته باشید که باید سایه تیره را بر پشت پلک خود کوچک تر بکشید و سایه روشن را بر روی پلک چشم هایتان درشت تر بکشید.

انواع نمونه های آرایش چشم

استفاده از ریمل می تواند تاثیر مثبتی را بر روی بزرگ نشان چشم های شما داشته باشد اگر می خواهید چشم هایتان برجسته تر به نظر برسند باید بر روی پلک پایین چشم های خود نیز از ریمل استفاده کنید.

مدل های زیبا آرایش چشم مدل آرایش چشم عروس زیبا مدل آرایش چشم ریز
فرم و حالت ابرو ها می توانند در بزرگ نشان دادن چشم های ریز تاثیر گذار باشند اگر حالت ابرو های شما قوس خفیفی داشته باشد چشم هایتان برجسته و درشت تر به نظر می رسند.

انواع مدل های آرایش چشم عروس مدل میکاپ چشم ریز

مدل های آرایش چشم های ریز زنانه و دخترانه

آرایش چشم ریز همیشه یکی از بزگترین معضل ها برای خانم ها است که اگر این حالت چشم به خوبی و بدون هیچ گونه مشکلی آرایش شود چشم ها می توانند به برجسته ترین و زیباترین عضو صورت تبدیل شوند.

متدهای جدید برای آرایش چشم های ریز
برای بزرگ تر نشان دادن چشم های خود می توانید از خط چشم سفید در درون پلک پایین چشم هایتان استفاده کنید به طور کلی رنگ سفید باعث بزرگ تر به نظر رسیدن چشم ها می شود.

آرایش ساده چشم ریز
مژه های مصنوعی نیز یکی از بهترین راه ها برای بزرگ تر به نظر رسیدن چشم ها هستند و اگر شما تمایلی ندارید که از مژه مصنوعی استفاده کنید می توانید با کمک فرمژه مژه های خود را به خوبی فر دهید.

نحوه میکاپ چشم ریز آرایش چشم ریز

در ادامه این بخش نمونه هایی از مدل آرایش چشم های ریز را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این نمونه های آرایش چشم کوچک و باریک مورد توجه شما قرار بگیرند.

مدل های آرایش چشم ریز روش های متد های جدید برای آرایش چشم ریز   مدل های زیبا آرایش چشم مدل سایه چشم برای چشم های ریز میکاپ چشم ریز مدل آرایش چشم عروس میکاپ چشم به صورت مرحله به مرحله مراحل آرایش چشم ریز نمونه های میکاپ چشم مدل آرایش چشم ریز ساده میکاپ چشم های ریز آرایش کردن چشم ریز

در این مطلب روش ها و متدهای جدید برای آرایش چشم های ریز را ملاحظه کردید که امیدواریم با کمک این روش ها بتوانید چشم های ریز خود را برجسته و بزرگ تر کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل های میکاپ چشم به بخش آرایش چشم مجله آرگا مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.