زیباترین طرح ها و مدل های الگوی کیف نمدی را در این مطلب ارائه می دهیم که با استفاده از این الگوهای زیبا می توانید به راحتی اقدام به دوخت کیف نمدی زنانه و دخترانه نموده و کیف های زیبایی تهیه نمایید

مجموعه ایی زیبا و متنوع از انواع الگوی کیف نمدی و پارچه ای دخترانه و زنانه را د راین مطلب گردآوری نموده ایم که هر یک از این الگوها را می توان بر روی پارچه نمدی منتقل نموده و بعد از برش، شروع به دوخت کیف های نمدی زیبا و جدید نمایید. الگوهای کیف نمدی ارائه شده در این مطلب در ابعاد استاندارد تهیه شده اند اما در صورت تمایل می توانید آنها را به نسبت مشخصی تغییر داده و کیف هایی با سایز های مختلف داشته باشید. در ادامه همراه ما باشید واز الگوهای ارائه شده نهایت استفاده را ببرید.

الگوی کیف نمدی و پارچه ای زیبا و شیک :

آشنایی با انواع الگوی کیف نمدی می تواند راهنمای مناسبی برای دوخت کیف نمدی باشد که با استفاده از الگو به راحتی تهیه می گردند. برای تهیه این الگو ها می توانید تصاویر زیر را در ابعاد مناسب پرینت گرفته و سپس الگو را بر روی نمدهای مناسب منتقل نموده و شروع به برش نمد نمایید. بعد از برش الگوی اصلی را دارید که با کمک هنر خیاطی و به وسیله چرخ خیاطی و یا با دوخت با دست می توانید کیف دلخواه را تهیه نمایید. در ادامه چند الگوی مناسب برای کیف های نمدی دخترانه  را مشاهده می فرمایید که هر یک می توانند بهترین انتخاب برای شما باشند.

دوخت کیف نمدی دخترانهالگوی کیف نمدیکیف نمدی با الگودوخت کیف نمدی با الگوالگو کیف نمدیالگوهای کیف نمدی

توجه داشته باشید که الگوهای ارائه شده نه تنها برای کیف های نمدی مورد استفاده قرار می گیرند، بلکه می توان با استفاده از این الگوها اقدام به دوخت کیف پارچه ای متنوع و زیبا نیز نمود و این الگوها برای انواع کیف های نمدی و پارچه ای مشترک می باشند. لرخی از این الگو به عنوان الگوی کیف چرم نیز مورد استفاده قرار میگیرند که نحوه صحیح استفاده از آنها به هنر و سلیقه شما بستگی دارد.

الگوی کیف نمدی زنانهالگوی دوخت کیف نمدی جدیددوخت کیف نمدی با الگوالگو برای دوخت کیفالگوهای دوخت کیف نمدی

 مدل کیف نمدی :

با انواع الگوهای کیف نمدی و روش های نمد دوزی با الگو آشنا شدید، در این بخش به معرفی مدل های زیبا و متنوع انواع کیف نمدی می پردازیم که با کمی ابتکار و خلاقیت و استفاده از هنر خیاطی خود می توانید با کمی تغییر در الگوهای ارائه شده، اقدام به دوخت این کیف های نمدی نمایید.

مدل کیف نمدی  کیف نمدی دخترانه الگوی کیف نمدی مدل های کیف نمدی با الگو کیف نمدی زنانه الگو برای دوخت کیف نمدی دخترانهدوخت کیف نمدی

امیدواریم انواع الگوی کیف نمدی که در این مطلب ارائه دادیم مورد توجه و پسند شما دوستان قرار گرفته باشد و با استفاده از آنها زیباترین کیف های نمدی را تهیه نمایید. از شما علاقه مندان به اینگونه کارها هنری دعوت می نماییم با مراجعه به بخش آموزش خیاطی از دیگر الگوها و آموزش ها در این زمینه دیدن نموده و از مطالب جدید و مفید ارائه شده نهایت استفاده را ببرید.

۳ دیدگاه ها

 1. سحر

  آذر ۱۵, ۱۳۹۵ در ۶:۳۴ ق.ظ

  خیلی خوف بود ولی لطف کنید کیف دوشی کرمی درست کنید

  پاسخ دادن

 2. Taranoom

  تیر ۱۰, ۱۳۹۶ در ۳:۳۲ ب.ظ

  من سحر جونو خیلی دوست دارم وامیدوارم در هر مرحله زندگی خود موفقیت های زیادی کسب کند در ضمن تولدت هم مبارک

  پاسخ دادن

 3. لیلی محمدی

  شهریور ۱۹, ۱۳۹۶ در ۵:۲۴ ب.ظ

  سلام ممنونم از سایت زیبایتان.خسته نباشید

  پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.