دسته ها
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

تصاویر انواع رنگ موی آلبالویی و فرمول ترکیب رنگ آن

  • ندا خوشرو
  • ۵ مرداد ۱۳۹۵
  • ۰

رنگ مو تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت چهره شما دارد و اگر شما موهایتان را با رنگ موی مناسبی رنگ بزنید چهره تان جوان تر و شاداب تر از همیشه به نظر می رسید. در ادامه این مطلب فرمول ترکیبی رنگ موی آلبالویی را به همراه مدل هایی از این رنگ مو مشاهده خواهید کرد.

رنگ موی آلبالویی یکی دیگر از انواع رنگ موها با تن قرمز است که برخی از خانم ها تمایل دارند از این رنگ موی زیبا و متفاوت برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنند. قبل از این که از این رنگ مو برای موهایتان استفاده کنید از مطابقت و همخوانی آن با چهره تان مطمئن شوید.

رنگ موی شرابی و رنگ مو آلبالویی از انواع رنگ موهای فانتزی و زیبا هستند و اگر شما می خواهید تغییرات زیادی را در چهره تان ایجاد کنید بهتر است از این رنگ موها برای رنگ کردن موهایتان استفاده کنید.

رنگ مو آلبالویی

فرمول ترکیبی رنگ موی آلبالویی

اگر موهایتان را با رنگ موی مشکی پر کلاغی رنگ کرده باشید با کمک رنگ موی آلبالویی فقط می توانید موهایتان را ۱ درجه روشن تر کنید.

رنگ مو آلبالویی روشن : ۱۰۰ میل
رنگ موی بلوطی روشن : ۲۰ میل
رنگ موی بلوند قرمز : ۴۰ میل
 رنگ موی شرابی روشن : ۱۰ میل
اکسیدان شماره ۲
واریاسیون قرمز : ۵ سانت

رنگ مو آلبالویی

مدل رنگ موهای آلبالویی

رنگ موهای زنانه تنوع زیادی دارند و شما می توانید با توجه نظر شخصی خود موهایتان را با کمک رنگ موهای گیاهی و یا شیمیایی رنگ بزنید.
موها مهم ترین و تاثیر گذارترین عوامل در زیبایی چهره هر فردی هستند بنابراین شما باید در هنگام انتخاب رنگ مو حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید تا بتوانید موهایتان را به زیبایی و با رنگ مناسبی رنگ بزنید.
در این بخش انواع تصاویر رنگ موهای آلبالویی تیره و روشن را در اختیار شما خانم های زیبا و جذاب ایرانی قرار داده ایم که امیدواریم این رنگ مو ها مورد توجه شما قرار بگیرند.

مدل رنگ موی آلبالویی فرمول ترکیبی رنگ مو آلبالویی مدل رنگ مو آلبالویی رنگ موی شرابی آلبالویی   رنگ موی شرابی آلبالویی رنگ مو آلبالویی رنگ موی آلبالویی زنانه رنگ موی زیبا آلبالویی   رنگ موی آلبالویی رنگ موی آلبالویی تیره مدل موی فر با رنگ مو آلبالویی رنگ موی آلبالویی

فرمول رنگ موی آلبالویی و نمونه هایی از این مدل رنگ مو را د راین مطلب ملاحظه کردید که امیدواریم این رنگ مو مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع ترکیب رنگ مو کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
وبگردی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.