برای طراحی یک دکوراسیون زیبا و ایده آل انتخاب فرش مناسب از اهمیت زیادی برخوردار است و اگر شما می خواهید زیباترین دکوراسیون را در منزل خود داشته باشید باید در هنگام خرید فرش برای منزل خود نهایت دقت و حساسیت لازم را به خرج بدهید. در ادامه این مطلب نمونه هایی از مدل فرش فانتزی را با طرح های مختلف مشاهده خواهید کرد.

امروزه در بیشتر منازل ایرانی انواع مدل فرش های فانتزی به چشم می خورند و این طرح های فرش برای دکوراسیون های مدرن و شاد می توانند انتخاب مناسبی باشند. توجه داشته باشید که اگر برای منزل خود می خواهید از فرش های فانتزی استفاده کنید باید طرح و رنگ فرش با سایر وسایل و رنگ های موجود در دکوراسیون شما مطابقت و همخوانی داشته باشد.

مدل فرش های فانتزی هرگز نمی توانند در منازل ایرانی جایگاه فرش های ایرانی با نقش و نگار های زیبا و ایده آل را پر کنند اما در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن برخی از خانه ها استفاده از فرش های فانتزی می تواند ایده آل و مناسب باشد.

مدل فرش فانتزی شیک

مدل فرش فانتزی برای مکان های مختلف منزل

از فرش های فانتزی می توانید برای همه فضاهای منزل خود استفاده کنید که در ادامه این مطلب نمونه هایی از  مدل فرش فانتزی با طراحی های مدرن را برای نقاط مختلف منزل مشاهده خواهید کرد.

 فرش فانتزی      فرش های فانتزی با طرح گل و پروانه

انواع طرح های فرش فانتزی برای پذیرایی

از فرش های فانتزی بیشتر در اتاق ناهار خوری و اتاق خواب استفاده می شود و اگر شما می خواهید در محیط پذیرایی تان دکوراسیونی فانتزی و صمیمانه تری را داشته باشید می توانید از قالیچه ها و فرش های فانتزی لوکس و جذاب در درون پذیرایی خود استفاده کنید.

فرش فانتزی زیبا و مدرن فرش فانتزی با طراحی بی نظیر مدل فرش فانتزی با طراحی بی نظیر

فرش با طرح فانتزی را که برای دکوراسیون داخلی پذیرایی خود انتخاب می کنید باید دارای طرح های غیر معمول و رنگ های جیغی نباشند زیرا پذیرایی مهم ترین بخش در هر خانه ای است و بهتر است مدل فرش فانتزی پذیرایی از بین طرح های لوکس و مدرن انتخاب شود و علاوه بر این فرشی که برای اتاق پذیرایی انتخاب می شود باید قابلیت استفاده های طولانی مدت را داشته باشد و در برابر گرد و غبار نیز مقاوم باشد.

حتما بخوانید:  مدل فرش جدید و مدرن برای پذیرایی و اتاق خواب

مدل فرش فانتزی برای پذیرای فرش فانتزی زیبا انواع طرح های فرش فانتزی فرش فانتزی با طراحی ایده آل انواع طرح های متنوع فرش فانتزی فرش فانتزی پازلی فرش فانتزی مدرن زیباترین نمونه های فرش فانتزی

مدل های فرش فانتزی برای اتاق خواب

فرش های فانتزی برای محیط های دوستانه و صمیمی می توانند انتخاب مناسبی باشند و بهتر است که شما برای دکوراسیون اتاق خواب خود از فرش های فانتزی با طرح های زیبا و رنگ های شاد استفاده کنید.

فرش های فانتزی زیبا و شیک

اگر رنگ فرش فانتزی با سایر رنگ های موجود در دکوراسیون اتاق خواب شما همخوانی داشته باشد می توانید محیطی متفاوت و لوکس را در درون فضای اتاق خواب خود بوجود آورید. همخوانی طرح و رنگ فرش اتاق خواب با پرده اتاق خواب و سرویس خواب می تواند دکوراسیونی متفاوت را در فضای پذیرایی شما بوجود آورد.

فرش های فانتزی با طرح های مختلف مدل فرش فانتزی برای اتاق خواب مدل فرش فانتزی برای اتاق خواب انواع نمونه های فرش فانتزی فرش فانتزی با طراحی مدرن مدل فرش فانتزی طرح های زیبا فرش فانتزی فرش فانتزی با رنگ روشن فرش فانتزی با طرح سنگ فرش فرش پازلی فانتزی برای اتاق خواب فرش فانتزی برای اتاق خواب

در این مطلب با انواع طرح های شیک و زیبا مدل فرش فانتزی آشنا شدید که امیدواریم این طرح های زیباو لوکس مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل های متنوع فرش به بخش مدل فرش مجله آرگا مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.