نحوه ی سایه زدن چشم ها در زیبایی آرایش چشم مشکی تاثیر زیادی دارد و قبل از آرایش چشم ها باید بدانید هر رنگ سایه چه کاربردی دارد و و چه سایه هایی مناسب چشم مشکی است.

آیا شما هم نمی دانید برای چشمان مشکی از چه رنگ سایه ای استفاده کنید تا چشمانتان فرینده تر شود؟ این مشکل بسیاری از بانوان نیز هست. ما در این مقاله نحوه ی انتاخب سایه مناسب با چشم مشکی را به طور کامل توضیح داده ایم و عکس هایی از مدل آرایش چشم مشکی برایتان در نظر گرفته ایم.

نحوه انتخاب سایه مناسب برای آرایش چشم مشکی :

قبل از هر چیز باید بدانید که سایه های روشن باعث درشت تر شدن رنگ چشم ها میشوند و سایه های تیره به چشم فرم میدهند از این رو در بیشتر مواقع آرایشگران هنگام آرایش چشم برای وسط پلک از رنگ سایه روشن استفاده میکنند و برای انتهای پلک از سایه تیره به این ترتیب هم چشم ها بزرگتر دیده می شوند و هم فرم خاص و مشخصی به خود میگیرند. اگر دارای چشمانی مشکی یا تیره هستید بسیار خوشبختید زیرا آرایش چشم مشکی با هر رنگ سایه ای زیبا میشود و محدودیتی برای انتخاب رنگ سایه ایجاد نمیکند و میتوانید متناسب با رنگ پوست و رنگ لباستان بهترین آرایش چشم را برای خود برگزینید. بااین حال باز هم سه نکته کلیدی انتخاب رنگ سایه را برایتان آورده ایم تا انتخاب راحتتری داشته باشید.

سه نکته کلیدی انتخاب رنگ سایه برای آرایش چشم سیاه :

۱. رنگ های سیاه و سورمه ای و نوک مدادی سایه باعث بزرگتر دیده شدن عنبه میشوند.
۲. رنگ های سبز و خاکستری و آبی برای چشم های قهوه ای متمایل به مشکی مناسب است و باعث جذابیت هرچه بیشتر چشم ها میشود.
۳. اگر دوست دارید چشمانتان برجسته تر دیده شود باید از سایه های دودی استفاده کنید تا چشمانتان فریبنده و جذاب شود.

کشیدن خط چشم در زیبایی چشمان مشکی تاثیر به سزایی در زیبایی چشم ها دارند. برای چشم های تیره میتوان از خط چشم برای بالای پلک و حتی خط چشم زیر پلک استفاده کرد. برای آرایش چشم مشکی از خط چشم های رنگی نیز میتوانید استفاده کنید. ولی توصیه میشود کنار خط چشم رنگی از خط چشم مشکی هم استفاده کنید تا چشم هایتان درشت تر و جذاب تر شود.
ابتدا با سه نمونه اموزش مرحله ای آرایش چشم تیره و مشکی اشنا خواهید شد. و در ادامه با مدل های سایه چشم جدید و آرایش چشم زیبا و متنوع آشنا شوید.

آرایش چشم مشکیآرایش چشم مرحله ایآرایش چشم مشکی و تیرهآرایش چشم مشکی و تیره آرایش چشم مشکی و تیره آرایش چشم مشکی و تیره ارایش چشم تیره و مشکی آرایش چشم تیره مدل خط چشم برای چشم های مشکی مدل ارایش چشم جذاب ارایش چشم دخترانه مشکی ارایش چشم دخترانه مشکی ارایش چشم دخترانه مشکی آرایش چشم زیبا و جذاب برای چشم های مشکی آرایش چشم زیبا و جذاب برای چشم های مشکی آرایش چشم زیبا و جذاب برای چشم های مشکی آرایش چشم زیبا و جذاب برای چشم های مشکیآرایش چشم زیبا و جذاب برای چشم های مشکی

با مدل های زیبای آرایش چشم مشکی اشنا شدید امیدواریم از این مدل های مدرن استفاده کنید اگر تمایل دارید با مدل های بیشتری از آرایش چشم جدید آشنا شوید کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.