مجموعه ایی خاص و دیدنی از انواع عکس مارمولک و تصاویری شگفت انگیز از مارمولک های متنوع را در این مطلب مشاهده نموده و با ویژگی ها و خصوصیات این خزنده و همچنین چگونگی زندگی اش بیشتر آشنا شوید.

گالری عکس مارمولک های چندش آور و جالب را در این مطلب ارائه می دهیم که با مشاهده این عکس های متنوع بیشتر با انواع مختلف مارمولک ها و همچنین نوع زندگی آنها آشنا می شوید. همانگونه که می دانید مارمولک ها دارای گونه های مختلف هستند که هر یک ویژگی های ظاهری متفاوتی دارند و با مشاهده عکس های آنها، بیشتر با این موجودات آشنا خواهید شد. تا پایان این مطلب همراه ما باشید و به مشاهده تصاویر مارمولک های شگفت انگیز و متفاوت بپردازید.

مجموعه عکس مارمولک های جالب و شگفت انگیز :

مارمولک های خزندگانی با حدود ۵۶۰۰ گونه مختلف می باشند که هر یک دارای ویژگی های خاص و متفاوتی می باشند. برای اشنایی بیشتر شما عزیزان با این خزنده در این مطلب به ارائه انواع عکس مارمولک می پردازیم که ضمن مشاهده آنها می توایند مارمولک ها را بهتر بشناسید. می توان گفت مارمولک ها در سراسر کره زمین وجود دارند، اما در مناطق گرم دارای فراوانی بیشتری می باشند. این خزندگان اغلب دارای چهار اندام حرکتی، گوش های خارجی و دم می باشند که در هنگام خطر و برای فرار از دست موجودات دیگر قادرند دم خود را بیاندازند. مارمولک ها همچنین دارای حس بویایی و بینایی بسیار بالایی می باشند. ابعاد مارمولک ها بین چند سانتی متر تا سه متر متفاوت است، از دیگر ویژگی های این خزنده می توان به پوست فلس مانند آن اشاره کرد که ظاهری متفاوت به این جانور بخشیده است. مامولک ها از نظر برخی ویژگی ها شباهت زیادی به سوسمارها دارند و همچنین دارای برخی از خصوصیات گونه های مختلف مار نیز می باشد با این تفاوت که سمی نیستند و ضرری برای انسان ها ندارند.

عکس مارمولک مارمولک های چندش آور انواع مارمولک در صحرا عکس انواع مارمولک مارمولک های شگفت انگیز عکس مارمولک های جالب عکس جالب مارمولک Photo Lizard (12)استتار مارمولک روی زمین

مارمولک ها با توجه به سایز جثه و اندام خود، اغلب از حشرات مختلف و بندپایان تغذیه می کنند. مارمولک های خانگی نیز برای شکار حشرات موجود، در اطراف لامپ  و مناطق مختلف منزل در رفت و امدند. لازم است که بدانید بر خلاف تصور اغلب افراد؛ مارمولک های خانگی ضرری بریا انشان ندارند و می توانند برای از ی برده حشرات مزاحم بسیار مفید باشند.

ترسناک ترین مارمولکمارمولک در طبیعتمارمولک های خانگیاستتار مارمولک روی زمینعکس مارمولکانواع مارمولک در طبیعت

رنگ پوست مارمولک ها با توجه به گونه و نوعی که دارند متفاوت است اما لازم است بدانید اغلب مارمولک ها به دلیل نوع پوستی که دارند می توانند به خوبی استتار نمایندف همچنین به دلیل جذاب نور آفتاب، رنگ پوست مارمولک ها در روز تیره تر از زمان های دیگر می باشند.

مارمولک های جنگلی عکس انواع مارمولک عکس چندش آور مارمولک مارمولک های کوچک تصاویر انواع مارمولک   چندش آور ترین مارمولک مارمولک در جنگل

امیدواریم مشاهده انواع عکس مارمولک که در این مطلب ارائه دادیم، بریا شما نیز جذاب بوه باشد. از شما علاقه مندان به حیوانات و زندگی آنها دعوت می نماییم با کلیلک بر روی عکس حیوانات از دیگر عکس ها و تصاویر منتشر شده دیدن فرمایید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.