کیک اسفنجی از انواع کیک ها با بافت نرم و خوشمزه است و شما می توانید این کیک را با کمک ژله و خامه و …. تزیین کنید, در این مطلب ایده هایی برای تزیین کیک اسفنجی در منزل را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این تزیینات زیبا مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

پختن کیک و شیرینی از انواع کارهای مورد علاقه خانم ها است و یکی از انواع کیک هایی که بیشتر کدبانوها آن را در منزل تهیه می کنند کیک اسفنجی است بعد از پخت کیک شما می توانید آن را با روش های خانگی و ساده به زیبایی تزیین کنید. تزیین کیک اسفنجی نیازمند مهارت و خلاقیت است و شما می توانید با کمی تمرین و تکرار کیک اسفنجی با تزیین متفاوتی را در منزل تهیه کنید.

کیک اسفنجی را می توانید به عنوان کیک تولد نیز تهیه نمایید و سپس با کمک ایده ها و روش های خلاقانه این کیک را برای تولد به زیبایی تزیین کنید. تزیین کیک تولد را بهتر است با صبر و حوصله انجام دهید تا بعد از اتمام کار, کیک با تزیین متفاوتی را داشته باشید.

تزیینات متفاوت برای کیک اسفنجی

ایده هایی برای تزیین کیک اسفنجی

برای برخی از کدبانوها تزیین کیک به کاری دشوار تبدیل شده است و یکی از دغدغه های بزرگ کدبانوها بعد از پخت کیک تزیین آن است در این مطلب انواع ایده های جالب و زیبا را برای تزیین کیک اسفنجی را ملاحظه خواهید کرد که شما می توانید با الهام گرفتن از این روش ها کیک اسفنجی خانگی را به زیبایی تزیین کنید.

تزیین کیک اسفنجی با خمیر فوندانت تزیین کردن کیک خانگی با انواع میوه ها

تزیین کردن کیک اسفنجی با خامه

تزیین کیک با خامه یکی از قدیمی ترین روش ها است که در بیشتر قنادی ها از گذشته تا به امروز از آن استفاده می شود شما می توانید بعد از پخت کیک خامه فرم گرفته شده را بر روی کیک بمالید و سطح خامه را صاف و یکدست کنید و سپس به روش دلخواه کیک را تزیین کنید.

تزیین کیک با خامه
برای تزیین کیک با خامه می توانید از انواع شکلات های رنگی و ترافل ها و میوه و …. استفاده کنید, تصاویری از تزیینات زیبا کیک اسفنجی با کمک خامه را در ادامه این مطلب مشاهده می کنید شما می توانید با ایده گرفتن از این نمونه های زیبا تزیین کیک اسفنجی را به راحتی در منزل انجام دهید.

تزیین زیبا کیک اسفنجی تزیین کیک اسفنجی با خامه و شکلات رنگی تزیین ساده و جذاب کیک تزیین کیک با شکلات و خامه

روش های تزیین کیک اسفنجی با کمک میوه

یکی از ساده ترین روش ها برای تزیین کیک استفاده از میوه های فصل است شما می توانید ابتدا کیک اسفنجی را بپزید و سپس میوه های دلخواه را برش دهید و یا به صورت کامل بر روی کیک قرار دهید هم چنین می توانید برای تزیین کیک با کمک میوه از ژله و یا خامه نیز استفاده کنید.

تزیین کیک اسفنجی با خامه و توت فرنگی تزیین کیک با انار و خامه
تزیین کیک با میوه نوعی خلاقیت و ابتکار ساده است که هر کدبانویی می تواند از پس آن برآید. برای براق شدن میوه های روی کیک می توانید از ژله آلوئه ورا نیم بند استفاده کنید. ژله آلوئه ورا باعث براق شدن سطح میوه ها می شود و از پوسیدگی و تغییر طعم و رنگ میوه های روی کیک جلوگیری می کند اگر می خواهید کیک را بعد از تزیین به مدت چند ساعت در درون یخچال نگه دارید بهتر است از ژله آلوئه ورا نیم بند که به غلظت سفیده تخم مرغ است برای سطح میوه ها و براق شدن آن ها استفاده کنید.

تزیین زیبا کیک اسفنجی با موز و خامه تزیین ساده کیک اسفنجی با میوه تزیین ساده و متفاوت کیک اسفنجی تزیین زیبا کیک با انواع میوه ها تزیین ساده کیک با میوه تزیین کیک با برش های میوه

تزیین زیبا و متفاوت کیک اسفنجی

تزیین زیبای کیک اسفنجی با روش های ساده

مهم ترین و اصلی ترین قسمت ماجرا بعد پخت کیک تزیین آن است که تزیین کیک خانگی هر چه زیباتر باشد نشان دهنده خلاقیت و مهارت کدبانو خانه است و شما می توانید با انجام یک تزیین زیبا همه توجه ها را به سوی کیک جلب کنید. اگر به تازگی شروع به پخت کیک و تزیین آن کرده اید بهتر است برای شروع از روش های ساده استفاده کنید با تزیینات ساده هم می توانید کیک اسفنجی زیبا و متفاوتی را داشته باشید.

تزیین ساده کیک اسفنجی تزیین کیک برای کودکان تزیین کیک قالبی کیک اسفنجی با تزیین متفاوت تزیین کردن کیک اسفنجی با روش های ساده تزیین کردن کیک اسفنجی در خانه تزیینات کیک اسفنجی

در این مطلب زیباترین و جدیدترین ایده ها برای تزیین کیک اسفنجی را مشاهده کردید که می توانید با ایده گرفتن از این تزیینات زیبا بعد از پخت کیک آن را به زیبایی تزیین کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که برای مشاهده انواع ایده های تزیین کیک به بخش تزیین کیک مجله آرگا مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.