مدل مانتو بر روی ویژگی های ظاهری شما تاثیر گذار است و علاوه بر این مدل مانتو نشان دهنده شخصیت شما است. در این بخش جدیدترین نمونه های مدل مانتو آستین کیمونو را گردآوری کرده ایم که امیدواریم این طرح های جدید ایده خوبی برای انتخبا شما باشند.

مدل مانتو آستین کیمونو یکی از انواع مدل مانتو هایی است که بر اساس لباس های سنتی ژاپنی دوخته شده است و برخی از خانم ها ترجیح می دهند که از این مدل مانتو در فصل های گرم سال استفاده نمایند.

مانتو خفاشی و مانتو عبایی و مانتوهای آستین کیمونو از انواع مدل مانتو های راحت و گشاد هستند و اگر شما تمایل دارید که مانتو های راحتی را برای خرید انتخاب کنید این مدل مانتو ها می توانند برای شما بهترین انتخاب باشند. در این بخش طرح های زیبایی از مانتو با آستین کیمونو را ملاحظه می کنید که امیدواریم این نمونه های زیبا مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

مدل مانتو آستین کیمونو زنانه

مدل مانتو آستین کیمونو زیبا مخصوص خانم های شیک پوش

مانتو آستین کیمونو از انواع مدل مانتو هایی است که در قسمت تن و بویژه آستین گشاد دوخته می شود. این مانتو برای خانم هایی که دارای اضافه وزن هستند و تمایلی به پوشیدن مانتو های تنگ ندارند می توانند بهترین ایده باشند.
مدل مانتو های نخی با آستین کیمونو برای فصل گرم تابستان بهترین انتخاب هستند و تحمل گرمای طاقت فرسای تابستان را برای شما راحت تر می کنند.

مدل مانتو زیبا با آستین کیمونو
در تصاویر زیر نمونه هایی از مدل مانتو آستین کیمونو در رنگ های مختلف را ملاحظه می کنید آستین های این مدل مانتو ها متفاوت از یکدیگر هستند و شما می توانید با ایده گرفتن از این مدل مانتو های متفاوت و زیبا طرح زیبایی از مانتو با آستین کیمونو را برای خود تهیه کنید.

مدل مانتو کیمونو با طرح های شیک

 مدل مانتو کیمونو زنانه   مانتو های زیبا با آستین کیمونو مدل مانتو زنانه مدل مانتو زنانه با آستین کیمونو مدل مانتو آستین کیمونو سفید مدل های زیبا مانتو زنانه زیباترین طرح های مد سال مانتو تابستانی   مدل های زیبا مانتو با آستین کیمونو مدل مانتو حریر زنانه یکی از حساس ترین و مهم ترین خریدها برای خانم ها خرید مانتو است همه خانم ها در هنگام خرید مانتو همه دقت و حساسیت لازم را به خرج می دهند و همیشه سعی می کنند مانتویی مناسب با اندام خود را خریداری کنند. در این مطلب جدیدترین طرح های مدل مانتوهای آستین کیمونو را برای شما عزیزان به نمایش گذاشتیم که امیدواریم از تماشای این طرح های متنوع نهایت لذت را ببرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.