مدل کت سارافون یکی دیگر از انواع لباس های مجلسی است که طرح های متنوع و زیبایی دارد. در ادامه این مطلب نمونه های زیبا کت سارافون را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این طرح ها مورد پسند شما قرار بگیرند.

کت سارافون طرح زیبایی از لباس مجلسی است که امروزه در بین خانم های جوان طرفداران زیادی را پیدا کرده است. در این بخش ما قصد داریم تا شما را با جدیدترین طرح های مجلسی مدل کت سارافون زنانه و دخترانه آشنا سازیم.

کت سارافون و سارافون مانتویی از انواع مدل های متنوع سارافون های زنانه و دخترانه هستند که شما می توانید برای شرکت در مهمانی ها و مجالس از انواع طرح های کت سارافون استفاده کنید و این مدل ها زیبایی و جذابیت خاصی را به چهره شما می دهند.

مدل کت و سارافون زنانه

مدل کت سارافون مجلسی با طرح های زیبا

برخی از خانم ها و دختران جوان به پوشش خود در مجالس و مهمانی ها حساس هستند و ترجیح می دهند با لباس های مجلسی پوشیده در هر مهمانی شرکت کنند و همین مسئله باعث شده است که مدل کت سارافون در بین خانم های جوان ایرانی از محبوبیت زیادی برخوردار شود.

مدل کت سارافون کره ای
معمولا کت هایی که برای روی سارافون های مجلسی دوخته می شوند در قسمت یقه و یا جیب های کت بخشی از پارچه سارافون را به کار می برند که همین خلاقیت در دوخت کت سارافون باعث زیبایی و جذابیت هر چه بیشتر لباس مجلسی شما می شود.

کت و سارافون مجلسی طرح دار

کت و سارافون زنانه

در ادامه این مطلب طرح های زیبا و متنوعی از کت و سارافون مجلسی زنانه و دخترانه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

مدل کت سارافون مدل های زیبا کت و سارافون جدیدترین نمونه های کت و سارافون کت سارافون مجلسی مدل کت سارافون زنانه کت سارافون زنانه مدل کت سارافون با طرح های زیبا کت و سارافون شیک مدل کت و سارافون

مدل کت و سارافون گیپور زنانه و دخترانه با جدیدترین طرح های مد سال

لباس های مجلسی گیپور همیشه توجه بیشتر خانم ها را به سوی خود جلب می کنند و امروزه بیشتر خانم ها ترجیح می دهند که از سارافون های گیپور و کت و سارافون گپیور در مجالس استفاده نمایند.

مدل کت سارافون گیپور
طرح های زیبا و متنوعی از کت سارافون گیپور در بازار موجود است و اگر شما می خواهید با جذاب ترین مدل لباس در مهمانی ها بدرخشید بهتر است که این مدل لباس را پوشیدن انتخاب کنید تا شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید.

کت سارافون گیپور مدل کت و سارافون مجلسی کت و سارافون گیپور مدل کت و سارافون گیپور مدل سارافون با کت زنانه مدل های زیبا کت و سارافون مدل های زیبا و جدید کت و سارافون کت و سارافون زنانه

در این بخش زیباترین و جدیدترین طرح های مد سال مدل کت سارافون را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم این طرح های زیبا و ایده آل مورد توجه شما قرار بگیرند. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع نمونه های مختلف سارافون به بخش مدل سارافون مجله آ  رگا مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.