پرده ها طرح های متنوعی دارند که مدل پرده زبرا نیز یکی از انواع طرح های پرده است. در ادامه این بخش انواع مدل های پرده زبرا با طراحی های مدرن و متفاوت را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

پرده زبرا از انواع پرده های تزئینی است و شما می توانید از این طرح پرده به عنوان پرده پذیرایی و پرده آشپزخانه و پرده اتاق خواب استفاده کنید و همچنین پرده زبرا می تواند بهترین انتخاب برای دفاتر کار باشد. در ادامه این مطلب تصاویری از جدیدترین طرح های مدل پرده زبرا در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

امروزه مدل های متنوعی از پرده در بازار موجود هستند و شما می توانید با توجه به دکوراسیون منزل خود از انواع مدل پرده های حریر و زبرا استفاده نمایید. مدل و طرح پرده در طراحی دکوراسیون داخلی هر مکانی می تواند نقش برجسته ای را داشته باشد.

  مدل پرده برای اتاق خواب

تصاویر مدل پرده زبرا با طرح های شیک و جذاب مد سال

پرده زبرا از انواع طرح های کلاسیک پرده است و به تنهایی قابلیت انواع پرده های شید رولی و کرکره ای و پرده های توری و پارچه ای را دارد. ساختار پرده زبرا از تور و پارچه است و این مدل پرده به صورت راه راه مساوی و با ظرافت خاصی تولید می شود و به صورت دو لایه موازی بر روی یکدیگر قرار می گیرد. در این بخش زیباترین طرح های پرده زبرا را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم این طرح های ایده آل مورد پسندتان قرار بگیرند.

Zebra curtains model (10)

پرده زبرا طرح دار پرده زبرا با طرح ساده پرده زبرا طرح دار

مدل پرده زبرا با طرح های زیبا و جدید برای پذیرایی

بهترین نوع پرده ای که می توانید با کمک آن پذیرایی را تزیین کنید مدل پرده زبرا است علاوه بر این شما می توانید با بالا و پایین کردن دو لایه موازی پرده زبرا مقدار نور را در درون فضای مورد نظرتان به صورت دلخواه تنظیم نمایید و نورپردازی ایده آل و متفاوتی را در درون منزل خود ایجاد کنید. هم چنین کارایی و نمای منحصر به فرد پرده زبرا باعث شده است که این مدل پرده مورد استقبال افراد زیادی قرار بگیرد.

حتما بخوانید:  مدل پرده اتاق خواب با طرح های جدید و زیبا

پرده زبرا برای اتاق نشینمن مدل پرده زبرا با طرح های مد سال
تنوع رنگ های پرده زبرا بسیار زیاد است و شما می توانید با توجه به رنگ های مورد استفاده در دکوراسیون منزل خود درباره رنگ پرده مورد نظرتان تصمیم گیری کنید.

پرده زبرا
در ادامه این مطلب تصاویری زیبا و جدید از مدل پرده های زبرا را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این طرح های متنوع مورد پسندتان قرار بگیرند.

مدل زیبا پرده زبرا پرده زبرا مدل پرده زبرا برای اتاق خواب پرده زبرا پرده زبرا با طرح های شیک پرده زبرا با طرح های شیک پرده زبرا با دو رنگ سیاه و سفید طرح زیبا و جدید پرده زبرا پرده برای اتاق نشینمن پرده زبرا با طرح ساده طرح های زیبا پرده زبرا پرده زبرا با رنگ های متنوع

مدل های پرده زبرا برای آشپزخانه

یکی از انواع مدل پرده های آشپزخانه که امروزه در بیشتر آشپزخانه های ایرانی به چشم می خورد پرده زبرا است شما می توانید با نصب این پرده ها بر روی پنجره آشپزخانه خود دکوراسیون متفاوت و جذاب را در درون آشپزخانه بوجود آورید.

پرده زبرا برای آشپزخانه
بهتر است رنگ پرده های زبرا را با رنگ کابینت های درون آشپزخانه همخوانی و مطابقت داشته باشد تا درون آشپزخانه فضایی متفاوت شکل بگیرد.

طرح زیبا پرده زبرا برای آشپزخانه
با نصب کردن پرده زبرا می تواند میزان نور بیشتری را برای آشپزخانه خود تنظیم کنید و از فضای زیبا آشپزخانه تان در هنگام آشپزی یا سرو غذا لذت کافی را ببرید.

Zebra curtains model (9)پرده زبرا با رنگ های زیبا برای آشپزخانه مدل پرده جدید برای آشپزخانه پرده آشپزخانهپرده آشپزخانه شیک و زیبا

زیباترین و جدیدترین طرح های مد سال مدل پرده زبرا در این مطلب مشاهده کردید شما می توانید با الگوبرداری از این طرح های متنوع و زیبا بهترین طرح پرده زبرا را برای منزل خود طراحی کنید. در صورت تمایل می توانید با مراجعه به بخش مدل پرده با انواع طرح های متنوع و زیبا پرده ها آشنا شوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.