یکی از مکان هایی که بانوی خانه بیشتر وقتش را در آن سپری می کند آشپزخانه است بنابراین شما باید در هنگام طراحی آشپزخانه حساسیت های لازم را به خرج بدهید تا بتوانید محیطی صمیمی و متفاوت را در درون آشپزخانه تان ایجاد کنید.

نبض حیات در درون هر خانه ای آشپزخانه است بنابراین باید در هنگام دیزاین دکوراسیون داخلی آشپزخانه نهایت دقت و سلیقه خود را به کار بگیرید. در ادامه این مطلب نمونه هایی از طراحی آشپزخانه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این دیزاین های متفاوت مورد توجه تان قرار بگیرند.

یکی از مکان های مهم در هر خانه ای که باید به دکوراسیون آن توجه ویژه ای داشت آشپزخانه است. شما می توانید با کمک ایده های کم هزینه و آسان محیط آشپزخانه تان را به فضایی متفاوت و ایده آل تبدیل کنید. طراحی آشپزخانه با روش های ساده و متفاوت را در تصاویر ادامه این مطلب مشاهده خواهید کرد.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه های امروزی

تصاویر طراحی آشپزخانه های شیک با ایده های متفاوت

امروزه به طراحی آشپزخانه اهیمت زیادی داده می شود و بیشتر افراد سعی دارند تا در محیط آشپزخانه شان دکوراسیون متفاوت و مدرنی را داشته باشد.
جالب است بدانید که طراحی آشپزخانه بر روی روحیه همه افراد خانواده تاثیر گذار است و بیشتر افراد بسیاری از وقت خود را برای سرو غذا و آشپزی در درون آشپزخانه می گذرانند.
در این بخش از دکوراسیون آرگا ما قصد داریم تا شما را با ایده های مدرن و ایده آلی در جهت چیدمان آشپزخانه جدید آشنا سازیم.

دیزاین آشپزخانه طراحی دکوراسیون زیبا برای آشپزخانه

ایده هایی برای طراحی آشپزخانه مدرن و امروزی

در هنگام طراحی دکوراسیون آشپزخانه باید قبل از هر چیز فاصله مناسبی را در بین اجاق گاز و یخچال و سینک ظرفشویی ایجاد کنید تا بتوانید کارهای روزمره را در آشپزخانه به راحتی انجام دهید.

دیزاین آشپزخانه با ایده های متفاوت
انتخاب مدل کابینت های آشپزخانه یکی دیگر از مهم ترین نکاتی است که در دیزاین آشپزخانه های امروزی باید به آن توجه داشته باشید زیرا کابینت ها بیشترین فضای آشپزخانه را اشغال می کنند و علاوه بر این جزء مهم ترین وسایلی هستند که هر کسی در بدو ورودش به آشپزخانه به آن ها توجه می کند. اگر می خواهید آشپزخانه ای متفاوت و ایده آل داشته باشید باید در بین رنگ کابینت ها و دیگر وسیله های آشپزخانه هارمونی مناسبی را بوجود آورید.

دیزاین آشپزخانه دکوراسیون آشپزخانه طراحی های متفاوت آشپزخانه طراحی آشپزخانه با دکوراسیون مدرن مشکی و سفید
یکی دیگر از نکاتی که در طراحی کردن آشپزخانه حائز اهمیت است انتخاب مدل کف پوش مناسب می باشد کف پوش آشپزخانه باید در مقابل ریختن آب و دیگر مایعات مقاوم باشد و هم چنین رنگ کف پوش باید با سایر رنگ های به کار رفته در دکوراسیون آشپزخانه مطابقت داشته باشد می توانید برای زیبایی بیشتر دکوراسیون آشپزخانه قالیچه ای کوچک را در وسط آشپزخانه پهن کنید با این کار فضای آشپزخانه شما صمیمی تر و زیباتر می شود.

حتما بخوانید:  عکس های دکوراسیون آشپزخانه کوچک مدرن و زیبا

ایده هایی برای طراحی آشپزخانه چیدمان آشپزخانه های کوچک و بزرگ دیزاین آشپزخانه طراحی های مدرن برای آشپزخانه
علاوه بر مدل کابینت و طرح کف پوش مدل میز نهار خوری نیز در زیبایی و جذابیت دکوراسیون آشپزخانه تاثیر گذار است رنگ میز نهارخوری باید به گونه ای انتخاب شود که علاوه بر مطابقت با رنگ سایر وسیله های موجود در آشپزخانه بر روی اشتهای افراد برای خوردن غذا نیز تاثیر گذار باشد.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه های مدرن چیدمان آشپزخانه
بهتر است وسایلی که برای آماده کردن چای به آن ها نیازمند هستید را در گوشه ای مناسب قرار دهید هم چنین قرار دادن ادویه ها برای پخت غذا در مکانی نزدیک به اجاق گاز از اهمیت زیادی برخوردار است. . اگر در خانه های آپارتمانی زندگی می کنید و فضای آشپزخانه شما به اندازه کافی بزرگ است می توانید در درون گلدان های بزرگ سبزی های معطری را که برای پخت غذا به آن ها نیازمند هستید را بکارید.
برای زیباسازی محیط آشپزخانه خود هم چنین می توانید از انواع گیاهان خانگی زیبا استفاده نمایید.

نورپردازی مناسب در درون آشپزخانه دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون زیبا و جدید آشپزخانه

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه کوچک

امروزه آشپزخانه های کوچک به دغدغه و معضل بزرگی برای کدبانوی خانه تبدیل شده اند. جالب است بدانید که با فوت و فن های مدرن و جدیدی می توانید فضای آشپزخانه خود را بزرگ تر از حد معمولی اش نشان دهید.

طراحی آشپزخانه کوچک
بهترین وسایل در درون آشپزخانه های کوچک وسایلی هستند که با مناسب با اندازه آشپزخانه طراحی شده اند.
اگر آشپزخانه کوچکی دارید بهتر است که از رنگ های روشن و سفید برای کابینت و کف پوش آشپزخانه استفاده کنید هم چنین بهتر است تعداد طبقات کابینت های خود را تا سقف گسترش دهید تا بتوانید وسایل اضافی را از فضای آشپزخانه خود جمع کنید و در درون کابینت های آشپزخانه قرار دهید.

دکوراسیون مدرن و متفاوت آشپزخانه طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک دیزاین آشپزخانه کوچک

جدیدترین طراحی آشپزخانه

جدیدترین و زیباترین نمونه های طراحی آشپزخانه های مدرن را در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم این طراحی های امروزی مورد توجه شما قرار بگیرند. اگر به دنبال مشاهده مدل های بیشتری از طراحی های مدرن برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه هستید می توانید به بخش دکوراسیون آشپزخانه مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.