در این مطلب زیباترین و جدیدترین طرح های مدل مانتوهای مجلسی زنانه و دخترانه را برای شما خانم های خوش سلیقه ایرانی جمع آوری کرده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد پسندتان قرار بگیرند.

انتخاب مدل مانتوهای مجلسی با طرح های شیک و زیبا برای خانم ها از اهمیت زیادی برخوردار است و همه خانم ها تمایل دارند که با زیباترین و جدیدترین مانتو مجلسی در مهمانی ها و مجالس شرکت کنند. در ادامه این مطلب تصاویری از زیباترین طرح های مانتو مجلسی زنانه و دخترانه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

وجود مانتوهای مجلسی با طرح های مختلف خانم ها را در هنگام خرید دچار تردید می کند و معمولا خرید مانتو برای خانم ها کار پر استرسی است. شما می توانید برای کاهش تردید و استرس خود قبل از خرید مانتو مجلسی از طرح های زیر ایده بگیرید و مدل مانتویی را با طرح زیبا و جدید خریداری کنید.

مدل های زیبا و متنوع مانتو مجلسی

مدل مانتوهای مجلسی زیبا برای خانم های شیک پوش

مدل مانتوهای مجلسی زنانه و دخترانه در انواع رنگ های زیبا و بی نظیر دوخته می شوند و اگر شما با دقت و هوشیاری مدل مانتو مجلسی دخترانه  و زنانه را با طرح و رنگ بی نظیر و زیبایی انتخاب کنید می توانید شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید. توجه به رنگ شلوار و کفش و کیف مجلسی نیز در زیبایی مدل مانتوی شما تاثیر گذار است. برخی از خانم ها برای شرکت در مهمانی ها و مجالس ترجیح می دهند تا مدل مانتو شلوار مجلسی ست استفاده کنند که این مدل مانتو و شلوار ها نیز اگر به اندام شما بیایند می تواند بهترین ایده برای خرید باشد.

مانتو سفید مجلسی

مدل مانتو مجلسی مدل مانتو طرح دار زیبا

تصاویر مدل مانتوهای مجلسی با گیپور

مانتو های گیپور مجلسی  پاچه های لوکس و متفاوتی دارند و این مدل مانتو ها برای شرکت در مهمانی ها و مجالس می توانند انتخاب خوبی باشند. استفاده از پارچه های گیپور در دوخت مانتو های مجلسی می تواند مدل مانتو را زیبا و متفاوت کند اگر شما قصد دوختن مانتو را دارید بهتر است که از پارچه گیپور در یقه و آستین های مانتو و قسمت پایین تنه مانتو خود استفاده کنید.

مانتو مجلسی گیپورمدل مانتوهای گیپور مجلسی مانتو مجلسی گیپور دار مدل مانتو مجلسی مشکی

مدل های زیبا و جدید مانتو مجلسی مشکی

یکی از انواع رنگ های زیبا و جذاب برای خانم های ایرانی مشکی است و بیشتر خانم ها در کمد لباس خود مانتو هایی به رنگ مشکی را دارند. مانتو های مجلسی مشکی ظاهری رسمی و زیبا دارند و شما می توانید این مدل مانتو ها را در هر مجلس و مهمانی بپوشید. اگر نمی خواهید مدل مانتو مشکی مجلسی ساده ای داشته باشید می توانید مانتو ها با یقه و آستین طرح دار را برای خرید انتخاب نمایید.

مدل مانتوهای مجلسی طرح دار مانتو مجلسی زنانه مدل مانتو مشکی مانتو مجلسی مانتو زیبا مجلسی مدل مانتو طرح دار برای خانم های خوش سلیقه

مانتو مجلسی با طرح های متنوع مد سال

علاوه بر رنگ مشکی مانتوهای مجلسی در انواع رنگ های متنوع تری در بازار موجود هستند برخی از خانم ها تمایل دارند که از مدل مانتو ها با پارچه طرح دار در مهمانی ها و مجالس استفاده کنند که این مدل مانتو ها ظاهر شما را متفاوت تر از همیشه نشان می دهد.

مدل مانتو سفید مجلسی مدل مانتوهای مجلسی مد سال مدل مانتوهای مجلسی زیبا مدل مانتو زیبا و جدید مدل مانتوهای مجلسی مدل مانتو مدل های طرح دار مانتو مجلسی مانتو مجلسی تک رنگ مدل مانتو مجلسی مانتو های زیبا و جدید مجلسی

در این مطلب زیباترین مدل مانتوهای مجلسی زنانه و دخترانه را با طرح های مد سال مشاهده کردید که امیدواریم این مدل های زیبا و ایده آل مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند. برای مشاهده انواع طرح های مانتو مجلسی می توانید در صورت تمایل به بخش مدل مانتو مجلسی مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.