تنوع در فرمول های رنگ مو بسیار زیاد است و رنگ مو دارچینی یکی از محبوب ترین رنگ موها در بین خانم ها است. در ادامه این مطلب فرمول های ترکیبی رنگ موی دارچینی را به همراه تصاویر این رنگ مو در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

با انتخاب یک رنگ موی زیبا و ایده آل می توانید چهره خود را جوان تر و شاداب کنید رنگ موی دارچینی یکی از محبوب ترین رنگ موها است که بیشتر خانم ها برای رنگ کردن موهای خود از این رنگ مو استفاده می کنند. در این بخش فرمول هایی از این رنگ موی متفاوت و جذاب را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

یکی از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب رنگ موی مناسب رنگ چشم و فرم صورت و سن و رنگ پوست است که اگر شما همه این عوامل را در انتخاب رنگ موی خود در نظر بگیرید می توانید رنگ مویی طبیعی و بی نظیری را داشته باشید. علاوه بر این هماهنگی بین رنگ چشم و رنگ مو هارمونی زیبایی را در چهره تان ایجاد می کند. در این بخش انواع فرمول های رنگ مو دارچینی را ملاحظه می کنید.

رنگ موی زیبا و بی نظیر دارچینی

انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی دارچینی

رنگ موی دارچینی و رنگ موی زیتونی و رنگ موی عسلی از انواع رنگ موهای پرطرفدار هستند. رنگ مو دارچینی برای افراد با پوست سبزه می تواند بهترین ایده باشد و هم چنین این رنگ مو سفیدی موها را به خوبی پوشش می دهد.

رنگ موی ترکیبی دارچینی

فرمول شماره ۱ رنگ موی دارچینی

بلوند طلایی ماهگونی متوسط : ۵۰ میل
بلوند شکلاتی متوسط : ۳۰ میل
بلوند دودی متوسط : ۳۰ میل
بلوند پلاتینه صدفی : ۱۰ میل
اکسیدان ۶ درصد : ۱۷۰ میل

رنگ موی دارچینی زیبا و متفاوت

فرمول شماره ۲ رنگ مو دارچینی

رنگ شماره ۶.۲۳ : ۱/۲ تیوپ
رنگ شماره ۷.۹۰ : ۱/۴ تیوپ
رنگ شماره ۹.۴۴ : ۱/۴ تیوپ
پایه ۵ دکلره مو
اکسیدان ۶ درصد

رنگ موی دارچینی

فرمول ترکیبی رنگ مو دارچینی روشن

ترکیب رنگ های شکلاتی و طلایی با شماره ۳ یا ۴
اکسیدان شماره ۱

رنگ مو دارچینی روشن

فرمول رنگ موی قهوه ای دارچینی

رنگ موی ماهگونی شماره ۹ : ۱/۳ تیوپ
رنگ موی قهوه ای طلایی شماره ۷ : ۱/۳ تیوپ
رنگ موی مسی شماره ۷ : ۱/۳ تیوپ
اکسیدان شماره ۲
واریاسیون نقره ای

رنگ موی قهوه ای دارچینی

تصاویر رنگ مو دارچینی

رنگ مو در زیبایی و جذابیت چهره شما بسیار تاثیر گذار است و اگر در انتخاب رنگ موی خود نهایت دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید چهره ای متفاوت و ایده آلی را خواهید داشت. در ادامه این مطلب تصاویری از رنگ مو دارچینی را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم با ایده گرفتن از این مدل های جذاب بتوانید بهترین رنگ مو را برای خود انتخاب نمایید.

  رنگ مو دارچینی رنگ موهای دارچینی    رنگ موی زیبا دارچینی   رنگ موی زیبا و متفاوت دارچینی رنگ موی دارچینی رنگ موهای دارچینی   رنگ موهای دارچینی رنگ موی پرطرفدار دارچینی   رنگ مو زیبا و جدید دارچینی رنگ موهای دارچینی رنگ موی زیبا و جدید دارچینی فرمول ترکیبی رنگ مو دارچینی رنگ موهای زیبا و جدید دارچینی رنگ موهای پرطرفدار دارچینی فرمول رنگ مو دارچینی رنگ موی دارچینی روشن

رنگ مو می تواند در چهره افراد تغییرات مثبتی را ایجاد کند و هم چنین خانم ها به رنگ زدن موهای خود بسیار علاقه مند هستند. در این مطلب فرمول های رنگ موی دارچینی و تصاویری از این رنگ مو را مشاهده کردید که امیدواریم این رنگ موی زیبا مورد توجه شما قرار بگیرد. برای مشاهده انواع فرمول ها و مدل های رنگ موهای مختلف و متفاوت می توانید به بخش های ترکیب رنگ مو و رنگ مو مجله آرگا مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.