یکی از مهم ترین لباس ها در بین خانم ها مانتو است. مانتو ها مدل های متنوعی دارند و با جنس پارچه های مختلف موجود هستند. در ادامه این مطلب جدیدترین مدل مانتو حریر مجلسی زنانه و دخترانه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

مانتو های حریر مدل های متنوعی دارند و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود از انواع مدل های مانتو حریر طرح دار و ساده در مجالس و مهمانی ها استفاده کنید. در این بخش از دنیای مد مجله آرگا مدل مانتو حریر مجلسی را با طرح های زیبا و جدید ملاحظه خواهید کرد.

مانتو ها با پارچه حریر جنس لطیف و خنکی دارند و شما می توانید این مدل مانتو ها را در مجالس و مهمانی ها و در مکان های مختلفی بپوشید. توجه داشته باشید که طرح و مدل مانتو شما باید با مکانی که آن را می پوشید مطابقت داشته باشد از مانتو های مجلسی حریر فقط می توانید در مجالس استفاده کنید و این مدل مانتو ها برای محیط های اداری و بیرون مناسب نیستند.

مدل مانتو حریر سفید مجلسی

مدل مانتو حریر مجلسی با زیباترین و جدیدترین طرح های مد سال

خانم های جوان همیشه به دنیال خرید جدیدترین مدل مانتو ها هستند. مانتویی برای خرید می تواند مناسب ترین گزینه باشد که با فرم اندام و ظاهر شما مطابقت و همخوانی داشته باشد. اگر رنگ و مدل مانتو مجلسی حریر با ویژگی های ظاهری شما مطابقت داشته باشد چهره ای متفاوت و جذابی را خواهید داشت.

مانتو حریر مجلسی
مدل مانتو حریر مجلسی یکی از انواع مانتو هایی است که بیشتر در فصل گرما مورد استفاده خانم ها قرار می گیرد شما می توانید با پوشیدن این مانتو های زیبا گرمای طاقت فرسای تابستان را راحت تر تحمل کنید.
مانتو های مجلسی حریر در انواع پارچه های طرح دار و مشکی و سفید و تک رنگ در بازار موجود هستند.

مانتو حریر با طرح مجلسی مدل مانتو حریر مشکی مجلسی

مدل مانتوهای حریر زنانه و دخترانه با طرح های مجلسی و زیبا

مانتو حریر با طرح های زیبا مجلسی
خانم ها با قد بلند بهتر است که از مدل مانتو شلوار مجلسی تک رنگ استفاده نکنند زیرا این مدل لباس پوشیدن قد شما را بلندتر از حد معمولی نشان می دهد. مانتو های مجلسی کمر دار تنگ برای خانم های قد بلند می تواند بهترین ایده باشد و آن ها را خوش تیپ و خوش اندام تر نشان می دهد.

مدل زیبا و جدید مانتو حریر
اگر شما اندام چاق و درشتی دارید باید مانتویی را برای خریدن انتخاب کنید که کاملا اندازه شما است از پوشیدن مانتو های تنگ و یا خیلی گشاد خودداری کنید زیرا این مدل مانتو ها اندام شما را نامناسب تر نشان می دهند.
در ادامه این مطلب تصاویر مانتو حریر مجلسی با طرح های زیبا و ایده آل را برای شما خانم های خوش سلیقه به نمایش گذاشته ایم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

  مانتو حریر مانتو حریر طرح دار مجلسی مانتو حریر مجلسی بلند   مانتو حریر مشکی مانتو حریر زیبا   مانتو حریر زنانه   مدل مانتو حریر بلند مجلسی مانتو حریر طرح دار مانتو مجلسی حریر مدل مانتو حریر مجلسی مانتو حریر تک رنگ مدل مانتو حریر مجلسی دخترانه مدل مانتو حریر مجلسی زنانه مانتو حریر مجلسی

در این بخش انواع مدل مانتو حریر مجلسی زنانه و دخترانه را با طرح های مد سال مشاهده کردید که امیدواریم یا الگو برداری از این طرح های زیبا و متفاوت بتوانید بهترین مدل مانتو مجلسی را برای خود خریداری کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل های مانتو با طرح های مجلسی به بخش مدل مانتو مجلسی مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.