با جدیدترین طرح های نقاش روی مانتو و معرفی مدل های مانتو نقاشی و طراحی شده زیبا و شیک همراه شما هستیم که هر یک از این مدل های زیبا می توانند بهترین انتخاب برای انجام نقاشی بر روی مانتو شما باشند.

نقاشی روی مانتو یکی از ایده های زیبا و جدید است که نقش مهمی در زیبایی مانتو دارد و می تواند مانتوهای ساده و معمولی رابه مانتوهایی شیک و مجلسی تبدیل کند. استفاده از هنر نقاشی و طراحی روی مانتو می تواند بهترین انتخاب برای زیبایی بخشیدن به پارچه های مانتویی باشد که در این مقاله ضمن معرفی مدل های متنوع و زیبای آن، شما را با نحوه صحیح انجام این نقاشی ها نیز آشنا می سازیم. با ادامه مطلب همراه ما باشید و از طرح ها و مدل های زیبای ارائه شده نهایت استفاده را ببرید.

 جدیدترین مدل های طراحی و نقاشی روی مانتو مجلسی

انتخاب طرح برای نقاشی روی مانتو زنانه و دخترانه کاملا سلیقه ایی است و افراد بنا به خواست و تمایل خود می توانند طرح و مدل دلخواه را انتخاب نموده و آن را بر روی پارچه ماتتویی خود پیاده نمایید و از این طریق زیبایی بی نظیری به مانتو ببخشید. برای انجام این سبک نقاشی همچون آموزش نقاشی روی پارچه اقدام می نماییم، همانگونه که در مباحث قبل نیز مطرح نمودیم، اولین نکته در این زمینه توجه به جنس پارچه و سپس تهیه وسایل مورد نیازاست. پرکاربردترین رنگ برای این مدل نقاشی ها، رنگ اکرلیک است و ساده ترین روش استفاده از شابلون با طرح های مختلف می باشد. در ادامه مدل های زیبا و ساده مانتو نقاشی شده را ملاحظه می فرمایید که برای ایجاد طرح روی آنها از شابلون استفاده شده است.

طراحی روی مانتو مجلسیطرح برای نقاشی روی مانتوهای مجلسینقاشی روی لباس و مانتومدل مانتو نقاشی شده نقاشی روی پارچهطراحی روی پارچه

در صورتی که تمایل به ایجاد طرح های متنوع با رنگ آمیزی های مختلف هستید باید از قلم مو و هنر طراحی استفاده نمایید. در این روش می توانید طرح های دلخواه را بر روی پارچه مانتویی کشیده و از این طریق مانتو مجلسی زیبا و شیکی داشته باشید.

نقاشی روی مانتونقاشی اکرلیک روی مانتونقاشی روی مانتو زنانهمدل مانتو نقاشی شدهنقاشی با رنگ اکرلیک روی مانتونقاشی روی پارچه های مانتویی

 برای زیبایی بیشتر مانتو، به هماهنگی طرح و رنگ انتخابی با مدل مانتو خود توجه نمایید و سعی کنید با ایجاد ست های زیبا و جالب، بر جذابیت مانتو خود بیفزایید. عکس های زیر نمونه هایی از نقاشی و طراحی روی مانتو و مانتوهای زیبای نقاشی شده را نشان می دهند که هر یک می توانند الگوی مناسبی برای نقاشی شما باشند و با استفاده از آنها زیباترین نقاشی را بر روی لباس یا مانتو خود انجام دهید.

طراحی روی مانتونقاشی روی پارچه مانتویینقاشی بر روی مانتونقاشی روی مانتوهای مجلسینقاشی روی مانتونقاشی با شابلون روی مانتو

امیدواریم مشاهده مدل های متنوع و جدید نقاشی روی مانتو و مانتوهای نقاشی شده برای شما نیز مفید بوده باشد و با ایده پرفتن از این طرح های زیبا و خاص، مناسب ترین نقاشی را انجام دهید، همچنین می توانید با مراجعه به بخش نقاشی از دیگر مدل ها و آموزش های کامل و مرحله به مرحله در این زمینه دیدن فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.