جدیدترین و متفاوت ترین عکس های شهاب حسینی و همسرش را در این مطلب مشاهده نموده و با بیوگرافی پریچهر قنبری و همچنین تصاویر زیبا و عکس های متفاوت وی با شهاب حسینی آشنا شوید.

در این مقاله قصد داریم ضمن ارائه بیوگرافی پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی بازیگر خوب و توانای کشورمان، به ارائه جدیدترین عکس های وی پرداخته و شما را با این زوج خوشبخت بیشتر آشنا نماییم. تا پایان این مطلب همراه ما باشید و به مطالعه بیوگرافی کامل پریچهر قنبری پرداخته و با زندگی خصوصی شهاب حسینی و همسرش آشنا شوید. مطمئنا مطالعه این مطلب و مشاهده جدیدترین عکس های منتشر شده از پریچهر قنبری برای شما نیز لذت بخش خواهد بود.

بیوگرافی پریچهر قنبری و جدیدترین عکس های وی :

اشنایی با هنرمندان خوب کشورمان و همچنین کسب اطلاعاتی در رابطه با زندگی خصوص آنها برای همه ما جذاب است و ترجیح می دهیم علاوه بر مطالعه بیوگرافی بازیگران با اطرافیان آنها خصوصا همسر و فرزندانشان نیز بیشتر آشنا شویم. بر این اساس در این مطلب به معرفی بیوگرافی پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی می پردازیم که مطمئنا مطالعه آن برای شما نیز لذت بخش خواهد بود.

پریچهر قنبریپریچهر قنبری با همسرشازدواج شهاب حسینی و پریچهر قنبریعکس پریچهر قنبری

در رابطه با بیوگرافی پریچهر قنبری لازم است بدانید وی در سال ۱۳۵۹ متولد شده است و در سال ۱۳۷۴ در سن پانزده سالگی با شهاب حسینی بازیگر خوب کشورمان ازدواج کرده است. ماجراب ازدواج پریچهر قنبری و شهاب حسینی نیز بر میگردد به ۲۲ سالگی شهاب حسینی و زمانی که با بچه ها تئاتر داشنگاه تهران کار می کرد و بعد از دیدن همسرش و صحبت با خانواده ها به صورت رسمی، بعد ازسه یا چهار ماه عقد نموده و به این دلیل که تصمیم داشتند در زندگی مشترک استقلال داشته باشند بعد از سه سال جشن عروسی گرفتند و زندگی خود را شروع نمودند. پریچهر قنبری در تمام این سالها سعی نموده همراه و پشتیبان همسرش باشد و لحظه ایی وی را تنها نگذارد. پریچهر قنبری و شهاب حسینی کافه ای در لواسان دارند که مدیریت آن را پریچهر به عهده دارد.

عکس جدید پریچهر قنبریبیوگرافی پریچهر قنبریجدیدترین عکس پریچهر قنبریپریچهر قنبری

شهاب حسینی و همسرش دارای دو فرند پسر به نام های محمد امین و امیرعلی می باشند که پریچهر قنبری معتقد است در وجود فرزندانش هنر ذاتی را می بیند اما با این حال هیچ اجباری برای آنها وجود ندارد که به سراغ بازیگری و شغل پدر بروند و آنها بنا به تمایل خود می توانند برای آینده تصمیم بگیرند.

پریچهر قنبری همسر شهاب حسینیعکس خانواده شهاب حسینیعکس های پریچهر قنبریشهاب حسینی پریچهر قنبری

عکس های پریچهر قنبری و شهاب حسینی :

پریچهر قنبری در تمام طول زندگی مشترکش سعی نموده همراه شهاب حسینی باشد. وی معتقد است شغل بازیگری به گونه ای است که یک جامعه در مقابلت قرار دارند و همیشه زیر ذره بین هستی اما با این حال همین محبوبیت و توجه شیرین است و از اینکه همسرش شهاب حسینی تا این حد موفق بوده و طرفداران زیادی دارد بسیار خوشحال و راضی است و سعی دارد همیشه و در همه لحظات کنار همسرش بماند.  در ادامه عکس های شهاب حسینی و همسرش را ملاحظه فرمایید.

بیوگرافی پریچهر قنبریهمسر شهاب حسینیشهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبریپریچهر قنبری و همسرش شهاب حسینیعکس جدید شهاب حسینی و همسرشپریچهر قنبری و شهاب حسینیشهاب حسینی و همسرش

پریچهر قنبری در فیلم “ساکن طبقه وسط” که شهاب حسینی کارگردانی آنرا به عهده داشت، به ایفای نقش پرداخت و در سکانسی مشترک در کنار وی بازی نمود که بابت ای فرصت از شهاب حسینی سپاسگذار است و بازی در آن نقش برایش زیبا و به یادماندنی است. در ادامه عکس های پریچهر قنبری با بازیگران خوب کشورمان را ملاحظه می فرمایید.

پریچهر قنبریعکس جدید پریچهر قنبریبیوگرافی پریچهر قنبریعکس همسر شهاب حسینی

با بیوگرافی پریچهر قنبری آشنا شدید و عکس های جدید وی در کنار شهاب حسینی و فرزندانشان را مشاهده نمودید، امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله برای شما نیز لذت بخش بوده باشید. برای وی و همسرش شهاب حسینی آروزی موفقیت و کامیابی روز افزن داریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.