یکی از مهم ترین وسایل در درون هر آشپزخانه ای کابینت های آن می باشند بنابراین شما باید در هنگام خرید و انتخاب مدل کابینت آشپزخانه، دقت لازم را به خرج دهید. مدل کابینت های گلاس ازجمله کابینت های جذاب و متفاوت است که در ادامه تصاویری از این مدل کابینت ها را مشاهده می کنید.

طراحی کابینت های آشپزخانه یکی از مهم ترین فاکتورها در دکوراسیون آشپزخانه می باشند. کابینت ها امروزه در طرح های متنوع و زیبایی طراحی شده اند که یکی از جدیدترین طرح های کابینت، مدل کابینت های گلاس هستند که در این بخش انواع طرح های متنوع این مدل کابینت را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

یکی از متفاوت ترین مدل های کابینت برای آشپزخانه کابینت هایگلاس است که دارای تنوع زیادی می باشند و این کابینت ها براق و صاف هستند و می توانند نمای زیبا و منحصر به فردی را به دکوراسیون آشپزخانه شما بدهند و هم چنین این مدل کابینت ها به خاطر خاصیت براق بودنشان می توانند منبعی از نور در آشپزخانه به شمار روند. تصاویری از مدل های کابینت مدرن هایگلاس را در مطلب زیر برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه با کابینت هایگلاس

تصاویر مدل کابینت های گلاس با طراحی مدرن و زیبا

کابینت هایگلاس مدلی از کابینت MDF با روکشی گلاس و براق است و شما می توانید درب های این نوع کابینت را به راحتی پاک کنید. کابینت گلاس زیبایی منحصر به فردی دارد و هم چنین محصولات این نوع کابینت بسیار متنوع و مختلف هستند.

کابینت آشپزخانه گلاس با دو رنگ سفید و قرمز

انواع مدل کابینت های گلاس

مدل کابینت های گلاس ساده هستند و اگر شما می خواهید دکوراسیونی مدرن را تجربه کنید می توانید این نوع کابینت ها را در آشپزخانه خود قرار بدهید زیرا لازمه داشتن دکوراسیونی مدرن استفاده از وسایل با طرح های کاربردی و ساده است.

کابینت گلاس
یکی دیگر از مزایای مدل کابینت هایگلاس برای استفاده در آشپزخانه های مدرن مدل دستگیره و کشو های این طرح کابینت است. دستگیره های کابینت گلاس معمولا براق هستند و شکلی ساده دارند از این رو برای سبک مدرن آشپزخانه این مدل کابینت ها می توانند ایده خوبی باشند. برای تاثیر گذاری بیشتر کابینت های گلاس در فضای آشپزخانه خود می توانید کابینت هایی را انتخاب نمایید که در بخش کشو های خود دستگیره های فلزی براق و کشیده ای دارند.

مدل کابینت هلی گلاس با رنگ زرد کمرنگ کابینت هایگلاس زیبا و جدید
علاوه بر طرح کابینت گلاس باید به رنگ کابینت نیز توجه کنید زیرا رنگ کابینت باید با بقیه رنگ های استفاده شده در دکوراسیون آشپزخانه شما همخوانی و مطابقت داشته باشد. کابینت های گلاس در انواع رنگ های بنفش و نارنجی و قهوه ای و طوسی و قرمز و زرد و …. تولید می شود.

مدل کابینت مدرن برای آشپزخانه انواع مدل کابینت گلاس مدل کابینت های گلاس با رنگ بنفش مدل کابینت با رنگ چوبی کابینت های گلاس با دو رنگ مکملطرح های زیبا و جدید کابینت آشپزخانه گلاس مدل کابینت های مدرن گلاس مدل کابینت با رنگ بنفش کابینت های گلاس مدل کابینت های گلاس

مدل های کابینت گلاس سفید و مشکی برای آشپزخانه ایرانی

یکی از کاربردی ترین طرح های کابینت های گلاس طرح های سفید این نوع کابینت ها می باشند کابینت سفید هایگلاس برای آشپزخانه های کم نور می توانند بهترین ایده باشند و موجب ایجاد روشنایی در این نوع آشپزخانه ها شوند.

مدل کابینت هایگلاس سفید

کابینت هایگلاس در رنگ سیاه نیز طراحی می شود که اگر شما می خواهید دکوراسیونی مدرن را در آشپزخانه خود داشته باشید این مدل کابینت های می توانند انتخاب مناسبی برای شما عزیزان باشند.

طرح های کابینت هایگلاس

در ادامه این بخش انواع مدل های کابینت گلاس با رنگ های سفید و مشکی را مشاهده می کنید که امیدواریم این طرح های زیبا مورد توجه شما قرار بگیرند.

مدل کابینت آشپزخانه با طراحی گلاس کابینت مشکی های گلاس کابینت سفید برای آشپزخانه های کوچک مدل کابینت زیبا هایگلاس کابینت آشپزخانه انواع طرح های کابینت آشپزخانه

تصاویری از مدل کابینت های گلاس با طرح های زیبا و کاربردی را در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم با الگو برداری از این طرح های زیبا بتوانید بهترین مدل کابینت را برای خود خریداری کنید. به شما توصیه می کنیم برای مشاهده انواع مدل های زیبا و متنوع کابینت به بخش مدل کابینت مجله آرگا مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.